Ціла низка російських олігархів із "кремлівського списку США" досі продовжують отримувати прибутку із бізнесу в Україні.
Численними активами на території нашої держави володіє принаймні кожний десятий із переліку, а кожен третій продав їх ще за часи Революції Гідності.
Наприклад, власник мережі автомобільних заправок "Лукойл" Вагіт Алекперов – після Майдану вони змінили назву на АМІК. Кількома підприємствами обзавівся й Олег Дерипаска - сервісний центр "Металург" та Миколаївський глиноземний завод, гроші за антивірусну програму отримує її автор Євген Касперський, який нещодавно потрапив у гучний скандал із ФСБ, але свою продукцію через посередників так і не припинив продавати.
В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Згадали у США і про друзів дитинства Володимира Путіна, братів Ротенбергів: у Києві вони володіють торговельним центром Ocean Plaza, а також Володимира Євтешенкова, якому належить телекомунікаційна мережа (працює під торговою маркою Vodafone). Мільйони російському олігарху Гаврилові Юшваєву в Україні приносять бренди молочної продукції "Чудо" та "Слов’яночка" від Wimm-Bill-Dann.
Припускають, що у такий спосіб на офіційному рівні вдасться "закріпити" за Путіним низку його штатних мільярдерів і розділити російський бізнес на дві ланки, показавши світу тих, хто грає нечесно і при цьому практично щороку потрапляє до списку Forbes.
Дивіться: російські олігархи із санкційного списку США ведуть бізнес в Україні
Як повідомляв портал "Знай.ua", у США натякнули на існування засекреченої частини "кремлівського списку".