Унікальний випадок стався у Бельгії, а точніше в провінції Льєж. Саме там місцева жителька заразила коронавірусом свою власну кішку.
Про це повідомляє The Brussels Times з посиланням на заяву Міністерства охорони здоров'я Бельгії під час прес-конференції про новий коронавірус (COVID-19).
Відтак, як відзначається, кішка проживала зі своєю господинею, яка почала проявлятися симптоми коронавірусу, а вже пізніше смертельне захворювання з'явилася у кішки.
"Через сім днів після початку захворювання у вихованця з'явилися діарея, блювота і проблеми з диханням. Дослідники виявили вірус в екскрементах тварини. Наразі невідомо, чи жива кішка", - йдеться в повідомленні.
Кабмін ухвалив тариф: скільки будемо платити за куб газу з 1 січня
Підвищення тарифів на світло: коли та на скільки подорожчає
Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс
ПФУ висунув вимоги до пенсіонерів: за ігнорування зупинять виплати
Нагадаємо, як шириться пандемія Україною — з'явилася інтерактивна карта за областями. В Україні з’явився унікальний ресурс, який дозволяє відстежити ситуацію з поширенням коронавірусу
Як повідомляв портал "Знай.ua", у Міносвіти розповіли про ЗНО, новий навчальний рік та графік шкіл на карантині. Як зміниться навчальний процес через карантин та коли почнеться вступна кампанія
Також "Знай.ua" писав, очільник поліції Києва Крищенко захворів на коронавірус, - Антон Геращенко. Позитивний діагноз на коронавірус підтвердився у трьох співробітників правоохоронних органів