Дитину українки, яка живе в Чикаго, змусили надіти форму збірної Росії в місцевій школі самбо. Що найцікавіше, на спортивному одязі була присутня символіка СРСР.
Цю інформацію повідомив на своїй сторінці у Facebook політолог Олексій Голобуцький.
Політолог розповів, що мама дитини відразу ж звернулася за допомогою до товариства українців Чикаго:
"Школа самбо (власники - філіпінець та американець польського походження, навчався самбо в СРСР) видала українській дитині (і на її ж гроші) форму з символікою СРСР та путінської Росії одночасно. При тому, що в Америці комуністична символіка заборонена. Мама в розпачі звернулася до товариства українців Чикаго - чи припустиме таке приниження і знущання під час збройної агресії Росії? Або без шансів - повинен винести і далі платити, тому що контракт?".
Гороскоп на тиждень 12-18 січня: розваги Козорогів, гордість Тельців та перешкоди Терезів
З пенсії відрахують близько 40%: ПФУ попередив про скорочення виплат
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Голобуцький підкреслив, що громада Чикаго відразу ж пояснила українці, що, в першу чергу, потрібно змінити адвоката. Також бідній жінці розповіли, на які закони можна посилатися і до яких правових органів звертатися.
"Українці вже висловили готовність вийти пікетом під стіни тієї школи самбо, щоб захистити право українських дітей на повагу до їх країні, історії та героїв".
Нагадаємо, що на Дніпропетровщині правоохоронці затримали жінку з паспортом неіснуючої держави.
Як повідомляв раніше Знай.ua, вивезли в ліс і...: студенти з Вінниці пішли по слизькій доріжці заради гаманця
Також Знай.uа писав про те, що розстріляв впритул: під Вінницею зять мера спробував вийти сухим з води, суд повернув на землю"