Досвідчені мандрівники знають, що в поїздці можна знайти абсолютно безкоштовне житло. Багато хто користується спеціальним сервісом Livejournal. Люди з усього світу залишають оголошення про те, що вони готові прийняти у себе вдома гостей абсолютно безкоштовно. Часто до ночівлі додаються відмінні бонуси – смачна місцева їжа, затишні посиденьки з місцевими та захоплюючі розмови з господарем будинку. Це дозволяє в повній мірі відчути країну, місто і його особливості.

Крім каучсерфінгу, існує ще один незвичайний, цікавий і навіть екстравагантний варіант пошуку безкоштовного житла в подорожі. Мова йде про житло за роботу. Жителі різних країн (Америка, Європа, Ізраїль) пропонують безкоштовно пожити у них. Натомість ви повинні виконати якесь завдання, як-то допомогти господареві будинку. Найчастіше це прибирання садка, допомога на фермі чи на городі, прибирання будинку, прогулянка з собаками або догляд за дитиною.

По каучсерфінгу люди найчастіше залишаються у нових знайомих на день, два чи три. А знайти житло за роботу можна на кілька тижнів і навіть на місяць.

Популярні новини зараз

Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні

150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку

Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки

До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут"

Показати ще

Пропонуємо вам список найпопулярніших сервісів, які допоможуть знайти підходящий варіант:

Workway.info – тут необхідно зареєструватися (вартість – 20 доларів в рік), і ви отримаєте контакти роботодавців. За виконання певної роботи ви отримаєте безкоштовне житло або їжу. Або і те, і те.

Staydu.com – тут ви можете вибирати на місці – відпрацьовувати плату за житло або просто її внести. Іноді трапляються і безкоштовні варіанти.

Wwoof.net – сервіс, на якому розміщені варіанти волонтерства на різних фермах, що спеціалізуються на органічних продуктах.

Organicvolunteers.com – схожий на попередній сервіс. Але тут житла в рази більше.

Helpx.net – абсолютно безкоштовний сервіс, що і робить його привабливим для туристів. За виконану роботу мандрівники можуть пожити навіть на яхті.

Робота в незнайомій країні, в новому місті – це неймовірно цінний і цікавий досвід, тому вам обов'язково варто скористатися одним з цих сервісів.

"Знай.uа" вже писав про те, де шукати житло в подорож

А також про те, де шукати дешеві квитки на автобус по Європі

Нагадаємо: кращі стажирувальні програми 2019 року за кордоном