Мандрівник, журналіст і книговидавець Сергій Удовик розповів в програмі «Романенко. Бесіди» про ціни на житло і продукти в Мексиці, а також поділився яскравими гастрономічними враженнями.

За його словами, ціни на житло для туриста в Мексиці цілком прийнятні.

«Познайомився з родиною, з Росії переїхали, хочуть там залишитися. Вони зняли квартиру на трьох, велику - 1000 доларів на місяць. Але можна і дешевше зняти. Можна будинок. Дивлячись як: сезон - не сезон, на скільки ти знімаєш, наскільки вона велика і що туди входить, яке обслуговування. Так що там цілком. Зараз з ковідом цим підупали ціни. Хоча ми їхали, знову наплив пішов туристів і з'явилися черги в супермаркетах, більше людей стало», - розповідає Удовик.

Так само мандрівник запевнив, що в Мексиці дуже приємні ціни на продукти, які в свою чергу тішать якістю, різноманітністю і екзотичністю.

«За цінами продукти приблизно те ж саме, а за якістю - відмінна якість. Все своє, місцеве. Фрукти - там якраз сезон папайї. Ціни на фрукти взагалі близько 40 грн за кілограм. Ще цікаво кожен день якісь знижки в супермаркетах. так 40 НРН варто тут заходить знижка 15 грн кілограм. Ананаси можна по 15 купити, апельсини, мандарини, лайм. А яблука дорогі, вони привізні», - продовжує він.

Популярні новини зараз

"Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками

Майже у 2,5 раза дорожче: українців приголомшили новими цінами на моркву

Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький

Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців

Показати ще

Удовик розповів також про враження про традиційний місцевому блюді.

«Що мені дуже сподобалося - ось ця нопаль, це кактус. Дуже смачний виявився. Там у них кактуси як тільки не готують і так смажать, і маринований кактус нопаль на виноградному ... Загалом схожий на наші огірочки мариновані», - ділиться гість.

При цьому, як запевняє Удовик, відмінність цін в кафе середнього рівня і вуличних забігайлівок дуже невелике.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що українець перехитрив готельєрів на екзотичних островах.

Раніше Знай.ua повідомляв, що чоловік Дорофеєвої Дантес розповів, що по чому на казковому Балі