Академік Академії медико-технічних наук, член Нью-Йоркської Академії наук П. П. Гаряев вважає, що за допомогою словесних мислеформ людина творить свій генетичний апарат. Слова, на думку академіка, здатні впливати на ДНК слухача і програмувати його подальший розвиток. Результати такого програмування можуть позначитися як на самому організмі, так і на його потомстві, передають російські ЗМІ.

Гаряев переконаний, що лихослів'я, прокляття, зомбування і наговори руйнують структури ДНК, міняють гени місцями і здатні привести до виродження потомства протягом кількох поколінь. В якості доказів своєї позиції академік наводить опис експерименту, в ході якого людські слова, пропущені через спеціальний перетворювач впливали на насіння арабідопсис.

За словами академіка, більшість насіння загинуло, а те, що вижило стало жертвою сильних мутацій. Гаряев пов'язує це з певним набором "злих" слів, використаних в ході експерименту. За твердженням автора цієї теорії, вплив на генетичний код людини здатні чинити також і тексти. Для збереження свого геному в цілісності, а також для турботи про майбутнє потомство, академік Гаряев рекомендує читати і вимовляти "гарні" слова, наприклад молитви.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як прогнозувати стать дитини до вагітності

Популярні новини зараз

Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію

Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа

Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Показати ще