Вчені опублікували знімки різнобарвною поверхні Місяця, довівши, що вона аж ніяк не тільки сірого кольору. Раніше прийнято було вважати, що поверхня супутника має забарвлення сірого кольору, проте фотознімки, отримані під час дослідницької місії "Аполлон" фахівцем NASA Аленом Пайлом, довели протилежне.

Плями синього кольору свідчать про насичення ділянок титаном, фіолетовий – про його відсутність, також як і заліза. Це дає зрозуміти, що супутник має безліч корисних копалин. Темний насичений колір відноситься до кратера Архімеда, розташованому на території Моря Дощів. Різнокольорову гаму стало можливим зафіксувати під час повного місяця.

Таке відкриття дозволить вченим легше отримати інформацію про поверхню Місяця, а також про корисні копалини, якими насичений грунт на супутнику.

Популярні новини зараз

Нові правила військового обліку: українців штрафуватимуть без їхнього відома

Зміни у військовому обліку: українським чоловікам видадуть новий документ

Подорожчає не лише електроенергія: комуналка стане непідйомною ношею

Українці нарешті побачили Poch Tavria XL, яку збирали для Франції: навіть у таких журналах немає

Показати ще

Раніше NASA звернулася до людства з незвичайним проханням - придумати назву астероїда. Всього за кілька днів агентству прийшло близько мільйона заявок з пропозиціями імен. Компанія запустить зонд для дослідження цього небесного тіла ближче до 2018 року. Також космічне агентство впевнене, що саме воно відправити перших колоністів Марса в космос. І хоча аналітики стверджують про поганий фінансовий стані компанії, NASA налаштована оптимістично.

Напередодні вчені визначили вік найдавнішої спіральної галактики A1689B11. Як з'ясували астрофізики, вона існує вже 11 мільярдів років.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що астрономи розгадали головний секрет Сонця.