Дослідники з американського Університету Стенфорда припустили, що дієти з низьким вмістом вуглеводів чи не краще дієти з низьким вмістом жиру.
Як пише Telegraph, автор дослідження професор Крістофер Гарднер сказав, що результати можуть збентежити "тих, хто вже вибрав сторону в дебатах прихильників дієт з низьким вмістом жиру і низьким вмістом вуглеводів".


Як показали результати дослідження, що через 21 місяць люди, які практикували як низкоуглеводную, так і знежирену дієту втратили в середньому близько шести кілограмів.
Ні генотип, ні інсулін ніяк не заохочують організм людини дотримуватися низкоуглеводной або знежиреної дієти. А різні результати пояснюються генами людей. Вчені радять, що краще за все в раціоні уникати великої кількості цукру, рафінованого борошна і включення в свій раціон більшого обсягу овочів. Тоді з вагою все буде в порядку.
Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи
Депутати пропонують зрівняти всіх пенсіонерів, - Катерина Котенкова про нові ініціативи влади
Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову
Низкоуглеводная дієта
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що економічні прогнози експертів на 2018 рік суттєво відрізняється від оптимістичного бачення Кабміну - рівень інфляції за попередніми оцінками може вирости до 13-14%, або більше, якщо уряд підвищить тарифи на комунальні послуги.