Як стверджує Clutch.ua щастя — це хімічна реакція організму, яка виникає, реагуючи на процеси, які там відбуваються. Вчені довели, що за допомогою харчування можна контролювати щастя.
Існують процеси, які відповідають за емоції і задоволення в організмі.

"Іноді такі процеси порушуються, і тоді навіть довгоочікуване побачення або успіхи на роботі не зроблять людину щасливішою", - пояснює виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

«По своїй суті, щастя і задоволеність життям — це біохімічна реакція організму. Тому ви будете щасливими багато в чому залежить від того, чи працюють всі процеси у вашому організмі правильно, отримує він все необхідне і не хворіє», — додає вона.

Здорове харчування та фізичні навантаження допоможуть вам частіше стає щасливими. Ось кілька порад, які наводить чиновниця:

1. Намагайтеся регулярно. Це допоможе запобігти раптові гормональні порушення, зменшить апетит, а також знизить ризик переїдання ввечері.

Популярні новини зараз

Стосується всіх власників газових лічильників: "Газмережі" терміново попередили споживачів

Субсидії вам не бачити: що не враховують українці, звертаючись по допомогу

Платіть по 700 грн за світло або живіть без нього: українців ставлять перед фактом

Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити

Показати ще

2. Спробуйте їсти на сніданок більше продуктів з високим вмістом білків. Яйця, скумбрію або йогурти з додаванням корисних горіхів, насіння або фруктів.

3. Вуглеводи — це важливий компонент щоденного раціону харчування. Намагайтеся вживати продукти, які містять вуглеводи з низьким ГІ (глікемічним індексом), наприклад, житній хліб або каші. Ці продукти сприяють підтримці стабільного рівня глюкози в крові, що позитивно впливає і на нормалізацію апетиту.
4. Вибирайте продукти харчування, які містять мононенасичені і поліненасичені жири, наприклад, оливкова або кунжутне масло. Також споживайте волоські горіхи, насіння льону, авокадо і жирну рибу, наприклад, оселедець.
5. Вживайте на обід і вечерю продукти з високим вмістом білків. Наприклад, курятину, сочевицю, боби, рибу або нежирну яловичину.

6. Намагайтеся частіше займатися спортом. Зарядка щоранку або заняття йогою допоможуть збільшити рівень дофаміну в організмі (біологічно активна хімічна речовина, яка безпосередньо стимулює центри емоційних реакцій і задоволення, впливає на покращення або погіршення настрою людини).Не засиджуйтеся довго біля комп'ютера і як можна більше рухайтеся протягом дня.

7. Також було б добре повністю або хоча б частково відмовитися від алкоголю, кофеїну, обробленого цукру, крохмалистих вуглеводів.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що після морозної зими волосся часто стають ламкими і жахливо плутаються. На це варто звернути увагу, адже такі симптоми ведуть до випадання. Можна, звичайно, попросити допомоги в салоні краси, проте процедура може обійтися в круглу суму. Хороша новина в тому, що цю процедуру можна зробити в домашніх умовах, приготувати по простому рецептом косметолога Ольги Метельський, яким вона поділилася з відомим українським телешоу "Все буде добре".