Реклама італійського бренду Diesel, яку знімали в Києві, отримала три "Каннських лева" - нагороди найпрестижнішого фестивалю реклами.
Про це йдеться в прес-релізі Family Production.
Відеоролик Go With The Flaw нагородили в трьох категоріях: "режисура" ( "Бронзовий лев"), "продакшн-дизайн" ( "Бронзовий лев") і "операторська робота" ( "Срібний лев").
За продакшн відповідала українська компанія Family Production, а режисером виступив Франсуа Руселле, який раніше працював з Мадонною, Depeche Mode і The Rolling Stones. Саундтреком реклами стала пісня Едіт Піаф "Non, Je ne regrette Rien", а головними локаціями - Подільсько-Воскресенський міст і Національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого.
Разом з тим варто відзначити, що у Києві згідно з новими правилами рекламні вивіски на фасадах повинні бути упорядковані.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Про це повідомив директор управління з питань реклами КМДА Олександр Смирнов.
Поки процес хоч і трохи, але пішов. Можливо незабаром Київ стане чистіше. Нові вивіски з'явилися на вулиці Ярославській на Подолі і на Львівській площі. Ось як тепер виглядає реклама по-новому.
Нагадаємо, що зараз заборонені світлові табло і монітори, рухомі рядки, вивіски з динамічним освітленням у межах історичного ареалу міста.
Також заборонені вивіски, які закривають огорожі балконів, архітектурний та скульптурний декор фасадів та їх розміщення вище першого поверху. Крім того варто відзначити, що численні сигаретні кіоски є нічим іншим, як обходом заборони реклами сигарет. Весь маркетинг тютюнових монополістів, які по суті захопили ці торгові точки, спрямований на залучення уваги і початку куріння молоді у віці 14-15 років.
Про це в Facebook написав журналіст Євген Плінскій.
"Тютюнові кіоски столиці за своєю кількістю перекривають потреби ринку в кілька разів, при цьому як бізнес є абсолютно збитковими", - написав журналіст.
За його словами, фінансування тисяч таких точок дозволяє не лише продавати сигарети, а й активно їх рекламувати під формальним прикриттям вітрин.
Вітрина, суворо поділена на зони між п'ятьма тютюновими компаніями. Викладкою на ній займаються виключно представники табачників, роблячи це відповідно до розробок їхніх маркетологів. Продавцю кіоску заборонено торкатися до вітрини і переставляти пачки. За це тютюнові представники їх штрафують.
"Спеціальна викладка, а по суті, реклама сигарет потрібна для залучення уваги і початку куріння молоді у віці 14-15 років, - вважає журналіст.
Журналіст підкреслив, що саме цей віковий сегмент населення і є метою тютюнових компаній.
Nissan зняв в Києві рекламу спорткара GT-R