Збільшення зарплати покращує здоров'я людини, стверджують вчені Каліфорнійського університету, спираючись отримані результати свого дослідження.
Статистика щодо зайнятості населення, зарплатного рівня і фізичного стану організму учасників була зафіксована за період 1997-2013 роки.
Вчені з'ясували ступінь впливу підвищення зарплати лише на один долар. Так, це безпосередньо відбивається на здоров'ї, знижуючи ризик захворювання на 32%.
Також був встановлений ще один позитивний момент зростання оплати праці. Мова йде про паління. Таким чином, у людини з'являється можливість позбутися від шкідливої звички. Учасниками дослідження стали люди від 21 до 65 років. Підвищення заробітку на 10% провокувало зниження рівня куріння на 5%.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Але, повідомляється, що така статистика була актуальна тільки щодо чоловіків.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", прекрасна половина людства навіть не підозрює, чим можуть обернутися для них шкідливі звички. Поряд з погіршенням загального самопочуття та зовнішнього вигляду, існує ще одна, невідома раніше проблема.
Після цілого ряду досліджень доктор Ентоні Юн з Університету пластичної хірургії в Мічигані зробив висновок: якщо б жінки курили хоча б місяць до операції по збільшенню грудей, наслідки були б непоправними.
Одна його пацієнтка не могла позбутися від залежності і в результаті втратила соски через слабкий кровообіг. А медик давно попереджав її: космічна хірургія і тютюн зовсім не сумісні.
Нагадаємо, психолог Кріс Сегрин (Chris Segrin) з Університету Арізони провів онлайн-опитування 775 осіб у віці від 18 до 91 року і припустив, що вміння спілкуватися впливає на здоров'я.
На думку дослідника, у людей з низьким рівенем комунікативних навичок підвищується ризик розвитку багатьох захворювань. Автор нової роботи пов'язав недостатні навички спілкування з психічними розладами та хворобами інших типів.
Сегрин вважає, що в основі цього ефекту лежать самотність і стрес. Багато людей з низькими комунікативними навичками відзначають підвищений рівень стресу і почуття самотності. Складаючи анкету, Сегрин виділив чотири основні компоненти розвинених навичок спілкування. До важливих факторів він відніс відкритість (self-disclosure) - вміння ділитися особистою інформацією з іншими людьми, - і здатність надавати оточуючим емоційну підтримку. Також виявилися важливими навички негативної асертивності (negative assertion skills), тобто вміння відмовляти необґрунтованим вимогам оточуючих, і навички ініціації відносин (relationship initiation skills), що дозволяють знайомитися і ближче пізнавати інших людей. Для кожного фактора Сегрин склав вісім тверджень, свою згоду з якими учасники опитування оцінювали за п'ятибальною шкалою.