Морські прикордонники здали кров та врятували життя дитині.

Близько півсотні моряків-прикордонників Одеського загону морської охорони відгукнулися на заклик волонтерів допомогти врятувати дівчинку. За один раз вони здали до банку крові більше 20 літрів. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонної служби.

Однокласники дівчини, які біля реєстратури Одеської обласної станції переливання крові вели облік, були здивованні скільки прикордонників прийшли допомогти дитині. А на знак подяки, діти подарували бійцям браслети-обереги, власноруч сплетені із жовтих та блакитних стрічок.

Читайте також: На Тернопільщині з'являться білборди із зображенням загиблих земляків

До речі, Одеський загін морської охорони цього року став постійним донорським колективом станції переливання крові. "Прикордонники вже здавали кров для поповнення запасів станції після рятування поранених, доставлених у військовий госпіталь з передової в квітні цього року. Розуміючи, що багато хто з бійців майже одразу виходить у море на службу, забір крові провели по-військовому оперативно і чітко", - написали у повідомленні.

Популярні новини зараз

Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус

Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів

Показати ще