Популярна українська співачка Світлана Лобода, яка нещодавно народила другу дитину в Сполучених Штатах Америки, блиснула на закритті конкураса "Нова хвиля" в Сочі.
Про це повідомляє інтернет-портал "PEOPLETALK".
Так, відома артистка з'явилася на червоній доріжці в надзвичайній короткій сукні кольору металік.
Співачка оголила стрункі довгі ноги, які залишилися такими ж, як колись на обкладинці GQ.
Учням 9-х класів повернуть обов'язкові іспити: що складатимуть
Кабмін ухвалив тариф: скільки будемо платити за куб газу з 1 січня
Коли закінчаться вимкнення і графіки: готуйтесь до свят у темряві
Підвищення тарифів на світло: коли та на скільки подорожчає
Також у мережі з'явилося відео виступу Лободи на "Новій хвилі" в Сочі. Шанувальники співачки залишилися незадоволеними виконанням хіта "Суперзірка".
В коментарях юзери писали про слабку підтанцьовку, а також про те, що пісня вже, м'яко кажучи, набридла.
днями Світлана Лобода привітала свою старшу доньку Єву з початком навчального року і розмістила відповідний пост у соціальній мережі. Вона розмістила спільне фото з донькою і наголосила, як пишається її першими успіхами.
"Моя любов до тебе не знає кордонів… Безмежно пишаюся своїми першими успіхами та прагнення до нових знань. Вітаю всіх з першим навчальним днем! Ну а ми вже в 2-ой клас", - пише Лобода.
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", скандальна співачка Світлана Лобода похвалилася в Instagram своїм новим авто - чорним Mercedes. На знімку вона стоїть поруч, а в руках тримає букет квітів.
Також портал "Знай.uа"повідомляв про те, що у мережі шанувальники скандальної української співачки Світлани Лободи опублковали на одній з її фан-сторінок раритетне фото співачки, на якому вона зображена разом з іншими екс-учасницями знаменитої жіночої групи "ВІА Гра" Надією Мейхер та Вірою Брежнєвою.