Один із найбільших мобільних операторів країни "Київстар" слідом за підвищенням тарифів на послуги зв'язку без жодного попередження та пояснень списує з рахунків абонентів чималі суми.

Нова афера "Київстару": гроші в трубу

До редакції "Знай.ua" звернувся Каменев Денис, надавши переписку зі співробітником мережі, яка підтверджує, що не все гаразд у наданні послуг. Клієнт скаржиться, що з балансу невідомим чином зникли 95 гривень і вимагає пояснень.

На просте питання, чи вдається оператор до махінацій, у "Київстарі" тільки розвели руками – мовляв, "нам шкода, що з вами це сталося". Звісно, вибачення, це логічно, але хто поверне гроші, які зняли невідомо за які послуги, котрих Денис не те що не замовляв, а навіть не думав цього робити.

"У вашому випадку повернення (коштів – ред.) неможливе", - сухо прокоментували оператори.

Популярні новини зараз

Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор

У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам

Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

А потім, вочевидь, аби уникнути зайвих питань та справедливого обурення, натякнули, що час діалогу вичерпано, посилались на нібито "неможливість продовжувати розмову" з боку клієнта. Цікаво, хто цей час регламентує і чи справді у кожного співробітника свій заданий ліміт, а якщо абонент в нього не вписався, то виходить, що телефонувати доведеться знову.

І по колу розповідати ту ж саму історію – зникли гроші, поверніть на рахунок.

Спливла ще одна, дуже цікава деталь цієї розмови. Як намагалися пояснити абоненту у "Київстарі", на момент списання цієї суми у нього всього навсього – задвоївся тарифний план, тобто змінили його кілька разів, і плату теж списали двічі. Знову ж таки – без прохання і відома людини.

Чому так відбувається, точно невідомо. Але скарга Дениса просто пішла внікуди. Повторно подати заявку на перерахунок він просто не може – все тому, що попереднє звернення досі "в обробці". Звучить, як славнозвісна фраза робота по той бік дроту "будь ласка, чекайте на лінії". Ось і доводиться клієнтам платити двічі, а потім чекати, що хтось зверне увагу на їх проблему.

Втім, практично після того, як ситуація набула розголосу, із редакцією "Знай.ua" вдруге зв'язався той самий читач, котрий скаржився на діяльність мобільного оператора. Чоловік запевнив: гроші на рахунок "Київстар" все-таки повернув, але вибачатися перед абонентом не стали.

Дивіться: Київстар без попередження блокує і забирає мобільні номери, розмова з оператором

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Донбасу з самого ранку зник мобільний зв'язок від популярного оператора Vodafone.

Як повідомляв Знай.ua, трійка найбільших мобільних операторів lifecell, Kyivstar і Vodafone Ukraine зібралися обладнати київську підземку 4G, однак про те, коли це станеться, вони не розповідають.

Також Знай.ua писав, українці страждають від нової афери одного з найбільших мобільних операторів країни.