Пригадуєте, як колишній президент України, підозрюваний у державній зраді, Віктор Янукович не соромлячись влаштовував публічні екскурсії в Межигір'ї? Свого часу ці кадри шокували багатьох, тодішній гарант відкрито хизувався всім, чим міг.

Але розсмішили українців зовсім не страуси у клітках, а те, як "легітимний" показував свої заняття спортом, якщо ці потуги так можна назвати. Він залюбки стрибав по пеньках, не переодягаючись – у службовому костюмі, запевняв, що це "дуже корисно".

Віктор Янукович

Чому ж тоді не зміг позбутися зайвої ваги, якщо поруч у нього, окрім такого "тренажера" був ще й басейн (найкращий спосіб схуднути і тримати себе в тонусі, до речі, запитайте в наших олімпійців), залишається загадкою.

Дивіться: Янукович провів екскурсію у Межигір'ї

Популярні новини зараз

"З нас деруть три шкіри, цинічно та жорстоко": експерт пояснив, як можна було виправити ситуацію

Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК

Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня

Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації

Показати ще

Ми вирішили порівняти "методи Януковича" із тим, як займається спортом кандидат у президенти України зі Студії "Квартал 95" Володимир Зеленський – людина, яка найчастіше критикувала колишню і чинну владу.

Зеленський займається спортом

Як бачимо, гуморист постійно працює над різними видами вправ. Спробував свої сили у боксі – навіть обрав собі більш "потужного" спаринг-партнера.

Зеленський займається спортом

Також активно освоїв початкові поняття йоги, на деяких фото його можна побачити у позах, характерних для популярних асан.

Володимир Зеленський (Квартал 95)

Невеликий зріст йому у цьому не заважає. Звісно, всі ми змінюємося тільки до 25-27 років, далі процеси сповільнюються, але беруть гору часто і генетичні особливості.

Зеленський займається спортом

Відновити тренування після тривалої перерви Зеленський вирішив через те, що деякі члени його команди різко набрали вагу: Олександр Пікалов (грає Януковича у більшості номерів) та Євген Кошовий.

Євген Кошовий, актор Студії "Квартал 95"

Останньому, до речі, цю біду вдалося пересилити. Він побився із заклад з зіркою "Орла і Решки", що схудне на певну кількість кілограмів і зробив це. Правда, мотивація була сумнівна – ящик дорого алкоголю, але тим не менш, мета досягнута.

Зеленський займається спортом

Зеленський займається спортом

Загалом, можна сказати, що Зеленський дуже відрізняється від Януковича у плані спорту – він намагається професійно підходити до тренувань, не пропускаючи їх. Тоді як "легітимному" було значно простіше просто бігати по пеньках, несучи пивного живота, поміж страусів і поруч із дорогим басейном.

Дивіться: Володимир Зеленський на тренуваннях

Нагадаємо, Зеленський "поховав" Порошенка у новому відео. Як повідомляв "Знай.ua", Кравець показала Зеленського поза "Кварталом 95". Також "Знай.ua", Зеленський врятував життя Кошовому.