Напередодні фіналу Національного відбору на "Євробачення 2019" вся Україна затамувала подих в очікуванні, коли Сергій Притула нарешті оголосить ім'я переможця. Фанати у коментарях розпочали справжню "битву": одні підтримують, інші навпаки – висловлюються вкрай негативно.

А в історії конкурсу були двоє артистів, які на власному досвіді переконалися – участь у ньому і навіть перемога коштують занадто дорого і справа не у грошах.

"Дикі танці" і Руслана: життя після Євробачення

Руслана Лижичко, переможниця Євробачення 2004

На голову співачки одна за іншою посипалися проблеми. Деякі українські екстрасенси, до речі, колись аналізували найвідоміші виступи конкурсантів з України і попереджали: слава легко не дається. Вірити в це чи ні, справа ваша.

Руслана Лижичко, переможниця Євробачення 2004

Популярні новини зараз

Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку

Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги

Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці

Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців

Показати ще

Та життєвий приклад Лижичко показує, не все так просто, як здається. Свого часу переможниця Євробачення-2004 українська співачка і волонтер Руслана Лижичко повідомила своїм прихильникам, що перенесла операцію на оці. Про це співачка написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Руслана зазначила, що вночі вилітає до Бухаресту, так як повинна брати участь у журі національного відбору учасника від Румунії на Євробачення-2018.

"Сьогодні мала операцію на око. І вночі вилітаю у Бухарест. Завтра я запрошена бути в жюрі національного відбору учасника від Румунії на Євробачення 2018, голосування відбудеться у прямому ефірі. Я покажу своє півгодинне шоу всім прихильникам, що весь час слідкують за Євробаченням. Хочу всім повідомити, що невелика зміна іміджу буде пов'язана лише з операцією напередодні. Гарантую, що на драйв та нашу енергію це не вплине! Емоцій буде ще більше! Люблю всіх і з нетерпінням чекаю на зустріч у Румунії!" - написала співачка.

Руслана Лижичко, переможниця Євробачення 2004

Руслана Лижичко, переможниця Євробачення 2004

Крім того пізніше, співачка зізналася, що був момент, коли вона ледь не розлучилася з чоловіком Олександром Ксенофонтовим. Злам у стосунках пари стався одразу після конкурсу "Євробачення-2004", на якому Руслана перемогла.

Олександр змушував дружину важко працювати. Концерт за концертом. Вона була виснажена та він не помічав цього.

Руслана Лижичко, переможниця Євробачення 2004

"Моє серце говорило: "Він тебе не чує, він тебе не розуміє". І я вирішила, що нам треба розходитися", - згадує артистка.

Замість того, щоб покинути чоловіка, Руслана залишає сцену і йде у політику. Тоді вона не знала, що робить найбільшу помилку в своєму житті.

Руслана Лижичко, переможниця Євробачення 2004

Сьогодні Руслана хоче повернутися на сцену. Але її чоловік цього разу проти. Тепер він мріє про сімейний затишок.

Руслана Лижичко, переможниця Євробачення 2004

Очевидно, що популярність добряче вдарила і по самопочуттю і по особистому життю артистки. Хоча зараз їй вже це набагато легше згадувати, ніж раніше.

Дивіться: Руслана на Євробаченні

Данилко чи Сердючка: дві сторони однієї людини

Андрій Данилко в образі Сердючки, учасник Євробачення

Сердючка справді стала проривом, хоча зараз на плечі Данилка звалили також чимало негативу. Ми не беремося судити людей за їх слова та вчинки, але точно відомо одне – участь у "Євробаченні" не минула без наслідків, хоча артист і раніше нарікав на психічні недоліки та емоційні стреси:

Андрій Данилко в образі Сердючки, учасник Євробачення

"Через відносин у мене була депресія і я пив транквілізатори. Мабуть був такий стрес для організму, що зараз, коли відчуваю, що подібна ситуація наближається, я просто закриваюся", - говорив Андрій.

Більш того, Данилко мало не зіпсував собі обличчя гримом, ситуація в якийсь момент вийшла з-під контролю:

Андрій Данилко в образі Сердючки, скріншот
скриншот

"У мене була дуже велика проблема з обличчям. Я ніколи про це не казав. Через те, що я не вмів користуватися гримом, у мене повністю обсипало обличчя. Я не міг піти до лікаря - якось я цього соромився. Ну, дурень!... Плюс на нервовому ґрунті - у мене постійно були стреси, всі ці люди... Я почав курити тільки тому, що мені треба було спілкуватися з дорослими людьми, а я не знав, як поводитися. Я не міг вийти з квартири", - зізнався Данилко.

Андрій Данилко в образі Сердючки, учасник Євробачення

Ну і як же забути найвідоміший скандал за його участю, коли Україна зайняла друге місце на пісенному конкурсі 2007, набравши 235 балів. І одразу після цього у пісні з назвою "Dansing Lasha Tumbai" частина людей почула фразу: "I want you to see – Russia goodbye!" (Я хочу тебе бачити - Росія до побачення!).

Андрій Данилко в образі Сердючки, учасник Євробачення

Це викликало вкрай негативну реакцію на пісню з російської сторони. І улюблениця багатьох в Росії, пишногруда Вєрка Сердючка, випадково опинилася вигнанкою в країні, яка ще кілька місяців тому вважала українську "провідницю" своєї народною співачкою. Війною тоді ще "навіть не пахло".

Андрій Данилко в образі Сердючки, учасник Євробачення

Сам Андрій Данилко спростовував цю інформацію і зазначав, що "Лаша тумбай" це лише словосполучення монгольською мовою. Після перемоги Джамали у 2016 році він знову прокоментував цей прецедент:

"По-перше, це був перший прецедент, коли був скандал такого масштабу. Минуло вже 10 років, але про це до сих пір пам'ятають. Це люди, які мають вагу. Їх розлютило те, що Сердючка мала фантастичний успіх, тому і придумали "Рашу гудбай", яка співзвучна "Лаша тумбай". Все це було подано російській публіці так, що я плюнув в обличчя Росії....", - згадував Андрій.

Андрій Данилко, суддя Національного відбору на Євробачення

Після цього Данилка у суддівському кріслі Національного відбору можна побачити тільки в одному образі: весь у чорному, стандартно. Але намагається жартувати про виступи конкурсантів, інколи й Притулу – про всяк випадок, "щоб не розслаблявся". Та вираз обличчя говорить сам за себе.

Андрій Данилко, суддя Національного відбору України на Євробачення

Тому не все те золото, що блищить, і не все те успіх, що перемога на "Євробаченні" (або почесне друге місце), як переконалися наші артисти.

Дивіться: Сердючка на Євробаченні

Нагадаємо, українцям показали головні причини провалів на Євробаченні.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Данилко розкрив закулісні ігри Євробачення 2019. Також "Знай.ua" писав, що Притула поставив на місце 1+1 після скандалу на Євробаченні 2019.