Реформа Національної поліції була однією з наочікуваніших подій України. Всі думали, коли вже нарешті підуть з вулиць звичні "патрулі" та ДАІшники і їм на зміну держава запропонує висококваліфікованих спеціалістів.

"Квартал 95" жартує про реформу Національної поліції

Але на практиці все виявилося зовсім інакше. Не вистачало машин, людей, співробітники тренувалися всього по три місяці (які навики можна отримати за такий короткий час?). Мабуть, одними з перших, передбачили розвиток подій актори Студії "Квартал 95".

"Квартал 95" жартує про реформу Національної поліції

Підопічні Зеленського не раз відкрито висміювали недосконалу на їх думку систему. Приміром, кілька років тому вийшов красномовний номер про копів із західних регіонів України. Вони кумедно намагаються зрозуміти, до чого тут нова техніка і як взагалі впоратися із ноутбуком. Зате добре пам'ятають, де гуляли вчора на весіллі:

Популярні новини зараз

Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100%

Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК

Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз

Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців

Показати ще

Дивіться: Нова Поліція Західної України

Не обійшли увагою і жінок у поліції. І нехай пробачать представниці прекрасної статі, але Олена Кравець майстерно підмітила головний недолік – форма і фото на згадку із перехожими для декого з них важливіша за роботу.

"Квартал 95" жартує про реформу Національної поліції

Кравець затанцювала стриптиз, а Зеленський жартома натякнув, що це була її єдина професія до того, як стала копом – навіть форму змінювати не довелося.

Дивіться: Вершники Авакаліпсису, Олена Кравець

Окрема увага до правоохоронців, котрі люблять випити. Був у "Кварталу 95" номер про те, як нетверезий коп зупинив такого ж самого водія.

"Квартал 95" жартує про реформу Національної поліції

Те, як ці двоє розуміли один одного тільки під градусом, справді вражає. А кіберполіція це взагалі окрема історія. Зеленський і команда показали, що буває, коли туди беруть без досвіду – починаються відео для дорослих на робочому місці та інші кумедні випадки.

"Квартал 95" жартує про реформу Національної поліції

Задля справедливості, варто сказати, що у поліції працюють чимало досвідчених професіоналів, тому жарти нікому не варто сприймати серйозно на свій рахунок. Це просто натяк на те, як не треба робити.

Дивіться: Кіберполіція та нетверезий коп із водієм

Нагадаємо, Гросу підхопила у Каменських флешмоб "вагітних".Як повідомляв "Знай.ua", останній трек Децла виявився воротами в пекло. Також "Знай.ua" писав, Децла провели в останню путь.