Яровий Юрій Борисович — юрист, економіст, доктор філософії в галузі права. Має багаторічний досвід політичної діяльності. Однак при глибокому вивченні фактів з життя бізнесмена стає ясно, що його біографія — це яскравий приклад того, як міфи розвінчуються життєвими реаліями.

Екс-регіонал має зв'язки з Вілкулом і живе в розкішному особняку. А в 2020 році ця людина претендує на крісло мера Кривого Рогу від партії Порошенка "Європейська Солідарність".

Більше про те, хто такий Юрій яровий, і які скелети ховаються в його шафі, ви дізнаєтеся з даного матеріалу.

Біографія

Дата народження: 2 жовтня 1964 року.

Місце народження: місто Кривий Ріг.

Знак Зодіаку: Козеріг.

За Східним гороскопом: рік Дерев'яного Дракона.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Освіта: вища.

Вік: 56 років.

Сім'я

Одружений, має п'ятьох дітей і двох онуків. Дружину політика звуть Дарина Ярова.

Юрій Яровий народився в сім'ї потомствених металургів. Майже всі його родичі працювали на заводі "Криворіжсталь" — дідусь, батько, мати, їхні брати і сестри. Сукупний трудовий стаж Ярових на "Криворіжсталі" становить більше двохсот років.

Освіта

У 1993 році здобув вищу економічну, а в 1997-му — юридична освіта.

Є доктором філософії в галузі права.

Кар'єра і бізнес

Юрій Борисович віддав підприємству "Криворіжсталь" 7 років свого життя, — він працював помічником сталевара і електромонтером.

На початку 90-х років, під час навчання почав працювати в комерційних і банківських установах. Зокрема, був:

  • директором страхової фірми "Славія Кривбас";
  • гендиректором ТОВ " ЕЛЬДОРАДО";
  • керівником Криворізької філії банку "Новий";
  • директором компаній "Інтермаркет", "УНІВЕРСАЛМАРКЕТ", "МЕГА-МАРКЕТ".

З 2019 року і донині керує благодійним фондом "Спарта".

Юрій Борисович досяг успіху в самих різних областях господарства, і може похвалитися і багатьма відмінностями:

  • знак "За розвиток регіону" Дніпропетровської ОДА;
  • знак "За заслуги перед містом Кривий Ріг" I, II і III ступеня;
  • відзнака голови Дніпропетровської обласної ради;
  • знак "За заслуги перед Центрально-міським районом міста Кривий Ріг".

Але все не так просто! Є великі сумніви з приводу того, що Яровий отримав стільки відмінностей завдяки професіоналізму, важкій праці та стратегічному мисленню. Про те, що ж допомогло українському мільярдерові отримати численні нагороди і звання, читайте далі в досьє.

Компромат і чутки

У 2004 році Яровий був прихильником Помаранчевої революції, фінансово підтримував акцію протесту і навіть вступив в партію "Наша Україна". Згодом він навіть став довіреною особою Президента Ющенка, що підтверджують дані Постанови №1362.

Але в 2006-му цій співпраці прийшов кінець. Грошові кошти, які були вкладені Яровим у розвиток політичної партії, не принесли йому очікуваних дивідендів.

Вілкул і Яровий

У 2010 році, вже за президентства Януковича, наш "герой" стає депутатом міськради Кривого Рогу. Представляв він тоді інтереси "регіоналів". Крісло мера міста в ті роки вперше зайняв Юрій Вілкул. 

Згідно з даними сервісу Youcontrol, Юрій Яровий пов'язаний з 11 фірмами. Близько половини з них вже припинили своє існування, а частина продовжує працювати. 

Ярий — один з власників і кураторів Центрального ринку Кривого Рогу, де нещодавно страйкували підприємці. Справа в тому, що керівництво ринку без попередження і пояснень виставило людей, які орендують місця, на вулицю. Єдиною аргументацією була необхідність реконструкції ринку. 

Команда Зеленського та Ярової

Як багатопартійний Ю. Б. Яровий опинився в команді Зеленського залишається таємницею. Але, як би там не було, Юрій Борисович надав підтримку своєму талановитому земляку-шоумену, ставши на президентських виборах 2019 року спостерігачем по округу №33.

Але зі "слугами народу" в Кривому Розі у Ярового не склалося.

Партія Порошенка і Яровий

Щоб повернутися в крісло депутата міськради, на місцевих виборах в 2020 році екс - регіонал використовував в якості трампліну партію "Європейська Солідарність".

Юрій Яровий став обличчям даної партії в Кривбасі і першим номером у списку.

Серед жителів міста вже ходять розмови, що, Яровий прикривається прапором партії Порошенка і гучними словами про європейські цінності. Ймовірно, в Криворізьку міськраду планують обратися екс-регіонали і місцевий криміналітет. У цій компанії далеко не останнє місце займає депутат-багатопартійник і бізнесмен без моральних принципів Юрій Яровий.

Розкішний особняк Юрія Ярового

Політику належить триповерховий особняк недалеко від Криворізької пам'ятки Орлине гніздо — мальовничого місця з видом на скелі МОПРа і на річку Інгулець.

Варто зазначити, що декларацію про майновий стан і доходи політик не надав.

Фотографія

Відео

Посилання

Сторінка на Facebook