Читайте біографію й досьє на Юлію Володимирівну. Дізнайтеся, про що йде мова? Який фінансовий стан колишнього головногополітв'язня країни? Яке у неї майно, житло та доходи на сьогоднішній день? У цій статті - вся правда про «леді Ю».

Біографія

Дата народження: 27 листопада 1960 року.

Знак Зодіаку: Стрілець. За східним гороскопом: рік Сталевого Щура.

Національність: українка.

Віросповідання: православна.

Вік кандидата: 58 років.

 

Сім'я

Дитинство та юність пройшли в місті Дніпропетровськ. Тут вона народилася і виросла. Дівоче прізвище Юлії Володимирівни - Григян. Щоправда, випускницею школи вона стала, як Телегіна, тому що вирішила раптом взяти прізвище матері.

 

Її батьки одного року народження: батько - Володимир Абрамович (3.12.1937 р.н.), мати - Людмила Миколаївна, диспетчер у таксопарку (11.08.1937 р.) Обидва народилися в Дніпрі.

 

 Мама - українка, батько - латиш. Відомо, що батьки майбутньої газової принцеси розлучилися, коли їй було 3 роки.

 

Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"

Сімейний стан: одружена. Заміж вийшла рано - ще в студентські роки. Чоловік: Олександр Геннадійович Тимошенко. Під час «газового скандалу» чоловік «залізної леді» теж потрапив під кримінальне переслідування. У результаті просив політичного притулку в Чехії.

 

Діти: дочка Євгенія (20.02.1980 р.н.) Навчалася в лондонській школі, сьогодні - власниця ряду компаній, виховує дитину. Дочка Юлії Володимирівни була вагітна й народила дівчинку 26.06.2016 р. Тож не так давно «залізна леді» стала бабусею.

Освіта

У 1978 році, після закінчення школи, стала студенткою Дніпропетровського гірничого інституту. Провчившись два роки, народила дочку. Через рік перевелася з факультету автоматики-телемеханіки цього навчального закладу на економічний в Дніпропетровський державний університет.

 

Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"

Згідно з офіційною біографією, їй вдалося вчитися, виховувати маленьку дочку і закінчити в 1984 р. університет із червоним дипломом.

Кар'єра і бізнес

Ще в молодості почала цікавитися бізнесом. У світ бізнесу увірвалася, відкривши пункт відеопрокату. Спочатку працювала на місцевому машинобудівному заводі, займана посада - інженер-економіст.

 

На початку 90-х організувала молодіжний центр «Термінал», який у 1995 р. не без допомоги Павла Лазаренка, який на той момент був губернатором Дніпропетровщини, переріс в українсько-британську промислово-фінансову компанію «Єдині енергетичні системи України». У підсумку наша героїня очолила корпорацію з десятимільярдним оборотом у доларовому еквіваленті.

 

Через рік вийшла на політичну арену. З 1997 р. - народний депутат, через два роки створює ВО «Батьківщина». Але в 2000-му посадили її чоловіка. А ще через рік в'язниця «світила» і їй. Юлія Володимирівна сиділа в СІЗО. Обом пред'являли звинувачення в контрабанді російського газу в Україну, а також приписували ухилення від сплати податків.

Компромат і чутки

Поки найвищий рейтинг у шоумена Володимира Зеленського. Згідно з опитуванням соцгрупи «Рейтинг», який було проведено 1-7 березня 2019 р., у лідера передвиборної гонки 24,7% голосів опитаних. У екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко - друга позиція (18,3% голосів). За чинного президента Петра Порошенка будуть голосувати 16,8% респондентів.

 

Юлія Тимошенко

Згідно фз декларацією за 2017 рік, у Юлії Володимирівни відсутня власність на нерухомість: немає ні будинку, ні квартири. А тільки величезний орендований особняк на 600 квадратів, де вона живе разом із чоловіком. Резиденція знаходиться в Козино Обухівського району. У іншому праві користування - невелика квартира в Дніпрі площею 59,4 кв. м.

 

Із цінностей задекларувала дві пари чоловічих наручних годинників та ювелірні вироби з перлами і камінням. Інша ювелірне багатство кандидата в президенти: підвіска з дорогоцінними каменями, намиста з перлами, дорогоцінні набори каблучок та сережок.

Фотографії

Відео