Біографія

Олег Філімонов: джерело: Facebook

Олег Філімонов народився 26 лютого 1952 року в Миколаєві.

Знак зодіака: Риби

Народився в Рік Водяного дракона

Національність: українець

Розмовляє російською, українською, англійською, німецькою, французькою мовами

Чи правда, що у Філімонова є кримінальний бізнес і чому він нібито мовчить про свою імперію одеської нерухомості? - Відповіді - тільки в цьому матеріалі.

Сім'я

Олег Філімонов: джерело: Facebook

Філімонов є сином викладачів. Його батько Микола Федорович - вчив історії КПРС, а мати Бела Лазеровна - професійний філолог. Батьки - нині покійні.

Олег Миколайович завжди мав бурхливе особисте життя. Перша дружина - Людмила. Від нині покійної дружини у нього є дочка Вікторія та внучки Марсела і Вівіен Лі. Родички Філімонова живуть в США.

Другий шлюб з Ларисою Філімоновою с початку був цивільним. Відносини пара узаконила в 1980 році, до цього п'ять років проживши без розпису. З дружиною Філімонов активно веде бізнес, що підтверджує їх декларація.

Від цього шлюбу у Філімонова є дочка Карина, яка народила йому онуку Мію і внука Евана. Молодша дочка гумориста працювала на телебаченні, а зараз є професійним психотерапевтом.

Діти політика живуть за кордоном. Їх особисте життя - не розголошується.

Освіта

Олег Філімонов: джерело: Facebook

Філімонов є випускником Одеського університету. Проходив навчання на факультеті романо-германської філології. Є доктором філологічних наук.

Кар'єра і бізнес

Олег Філімонов: джерело: Facebook

Олег Філімонов, відповідно з власними запевненнями, почав працювати в 16 років. Він підробляв у ресторані, де грав для гостей на різних музичних інструментах.

Закінчивши вуз, він почав наукову кар'єру. Викладав англійську мову. Обіймав місце доцента кафедри. Сам Філімонов розповідав, що активно давав приватні уроки і мав багато учнів.

Кар'єру в науці Олегу Миколайовичу довелося припинити в 90-і роки. У той період активно розвивалася його кар'єра гумориста, а в вузі - перестали нормально платити, що не влаштовувало чоловіка.

В середині 80-х, вже будучи дорослою людиною, Філімонов несподівано почав грати в КВН. Його запросили в команду Одеські джентльмени. З ініціативи капітана Валерія Хаїта він став музичним керівником колективу.

Колектив одеських гумористів домігся великого успіху і став чемпіоном Вищої ліги КВН. Філімонов та колеги активно гастролювали і побували майже в кожному місті тодішнього Радянського Союзу.

Після розпаду СРСР, Філімонов і колеги почали власний проект - Джентельмен-шоу. Всього програма проіснувала 14 років - з 1991 по 2005 рік. Великий успіх чекав Філімонова і друзів, після 1997 року, коли їх шоу почали транслювати на загальнонаціональному каналі Інтер.

У послужному списку Філімонова також можна знайти участь в таких спірних проектах свого часу, як Маски-шоу, Філімонов і компанія, Зроби мені смішно, Камера сміху, смеходром, Голі і смішні, Приколісти. Також Філімонов активно грав в кіно. Брав участь в театральних постановках.

Філімонов лауреат безлічі нагород, зокрема: Золотий Остап, ТЕФІ, Телетріумф і багатьох інших.

Згідно власним висловлюванням, Філімонов намагався будувати власний бізнес. У 90-ті роки торгував кольоровими металами, але вийшов з бізнесу після конфлікту з партнерами. Був співвласником кінотеатру Золотий Дюк.

У жовтні 2020 року Олег Філімонов потрапив в усі національні ЗМІ, після того, як офіційно заявив про те, що балотується на пост мера Одеси. Представляє пропрезидентську силу - партію Слуга народу. Відзначимо, що раніше Володимир Зеленський присвоїв Филимонову звання народного артиста України.

На вибори гуморист пішов, незважаючи на свій вік і відсутність досвіду в політиці, перед тим як піти в мери. Рейтинг політика - високий, але на думку експертів він все ж не зможе перемогти чинного мера Геннадія Труханова.

Сам Філімонов заявляє, що має лише громадянство України і не оформляв паспорт Ізраїлю на що має право.

Компромат і чутки

Олег Філімонов: джерело: Facebook

Олег Філімонов є успішним бізнесменом, хоча не поширюється про це і має в партнерах безліч одіозних особистостей. Так, одним із співвласників компанії Золотий Дюк разом з Олегом Миколайовичем є Віктор Шерман, якого багато хто називає контрабандистом і подільником одіозного Вадима Альперіна, якого знає вся Одеса.

Філімонова підозрюють в участі в схемі з виведення з комунальної власності муніципального кінотеатру Уточ-кіно. Крім того, ім'я починаючого політика миготіло в новини про скандальну компанію ТрансРегіонІнвест-Україна, яка планувала побудувати величезний торгово-розважальний комплекс на Митній площі.

Кандидата називають співвласником компанії Інвест девелопмент ЛТД, яка намагалася захопити ряд приміщень в центрі Одесі, які носили статус історичних пам'яток.

Окремі джерела заявляють, що Олег Філімонов є власником сотні квартир в Одесі, які дісталися йому в борг. Є дані, що деякі об'єкти були захоплені гумористом шляхом здійснення шахрайських схем купівлі-продажу.

Крім того, відомий одеський фотограф, мандрівник і учасник Євромайдану Віталій Оплачко надав докази того, що Філімонов свого часу був агентом КДБ і перевіряв іноземну літературу на предмет антирадянської пропаганди. Сам гуморист дані звинувачення ніяк не коментує.

Вступивши в гонку за місце мера Одеси, Філімонов офіційно заявив, що виступає проти забудови міських схилів. Однак сам політик нібито має майно у скандально відомому житловому комплексі Морська симфонія, який нібито був побудований незаконно і несе небезпеку для життя городян.

Фотографії

Олег Філімонов: джерело: Facebook

Олег Філімонов: джерело: Facebook

Олег Філімонов: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка політика в соціальній мережі Фейсбук.

Політик поки не представив свій офіційний сайт.