Андрій Павлович Гайдуцький - економіст, фінансист, голова Наглядової Ради "Адміністрації морських портів України" (АМПУ). На позачергових парламентських виборах 2019 року претендував на крісло нардепа в лавах партії Ігоря Смешка. Дізнайтеся, які скелети ховаються в шафі чиновника.
Біографія
Дата народження: 26 листопада 1980 року.
Місце народження: селище міського типу Вороновиця, Вінницька область.
Знак Зодіаку: Стрілець.
За східним гороскопом: Рік Мавпи.
Національність: українець.
Віросповідання: православний.
Освіта: вища.
Вік: 39 років.
Андрій Гайдуцький-відомий український фінансист, син соратника Леоніда Кучми. Батько Гайдуцького був радником президента Кучми. Самого ж Андрія Гайдуцького пов'язують з олігархом Віктором Пінчуком, який доводиться зятем екс-президенту. У 2019 році наш "герой" увійшов до першої десятки партії Ігоря Смешка. Про головні факти біографії, а також докладніше про кар'єру і політичну діяльність цієї людини — далі в досьє.
Сім'я
Андрій Павлович доводиться сином Павлу Івановичу Гайдуцькому, який свого часу він працював міністром аграрної політики (1995-1996 рр), заступником голови Адміністрації президента Леоніда Кучми (1997-2005 рр), членом координаційної ради з іноземних інвестицій (2005 рік). Крім того, батько "героя" даного матеріалу керував головною службою соціально-економічної політики Секретаріату президента і працював радником прем'єр-міністра. А в 2010 році його підвищили до радника президента.
Андрій Гайдуцький є сімейною людиною. Його дружину звуть Дарина Володимирівна Гайдуцька. Подружня пара виховує двох дітей: дочку Анастасію і сина Михайла.
Освіта
Андрій Павлович здобув освіту економіста. Відповідний диплом йому вручили після закінчення інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка. Повна назва спеціальності звучить як "Міжнародні економічні відносини".
На цьому Гайдуцький вирішив не зупинятися, і відправився в Південну Корею для проходження навчання за спеціальністю бізнес-адміністрування в сільській бізнес-школі KDI School of Public Policy and Management.
У 2005 році він захистив кандидатську, а через п'ять років — докторську дисертацію.
Гайдуцький є визнаним експертом у галузі міграційної політики, а також банківської та фінансової систем. Багато часу віддає науковій діяльності. Є автором багатьох наукових праць. В цілому вийшло більше 100 публікацій.
Кар'єра і бізнес
Трудова діяльність Гайдуцького почалася з січня 2000 року, коли він став економістом в ТОВ "SARS Capital". У даній компанії Андрій пропрацював близько восьми місяців.
У 2001 році сидів у кріслі заступника директора фірми "Бонус".
З січня по липень 2002 року працював фінансовим аналітиком в інвестиційній фірмі "SigmaBleyzer".
2004-2005 рр. - період викладацької діяльності Гайдуцького. Андрій Павлович читав лекції студентам економічного факультету КНУ ім. Т. Шевченка з таких предметів, як" транснаціональні корпорації "та"глобалізація світової економіки та регіоналізм".
У період з 2005 по 2010 рік працював у Національному банку України. За цей час пройшов шлях від фахівця з досліджень фінансово-банківської системи центру наукових досліджень до помічника заступника Голови Національного банку.
Протягом наступних п'яти років (з 2010 по 2015 роки) був співробітником "Укрексімбанку". У цій фінансовій організації він обіймав посаду заступника начальника одного з управлінь.
У період з 2015 по 2017 роки був заступником керівника Українського фонду державної власності. На даній посаді відповідав за приватизацію держмайна, запуск реалізації державних активів через онлайн-аукціони ProZorro, реформував механізм корпоративного управління відповідно до стандартів ОЕСР. З посади був звільнений Кабміном, після чого отримав роботу заступника голови правління "Альпарі Банку".
З 30 січня 2020 року і донині є головою наглядової ради "Адміністрації морських портів України".
Політична діяльність
У 4-му скликанні Верховної Ради (з липня 2002-го по жовтень 2005-го) Гайдуцький був помічником нардепа від фракції "Народна Партія Василя Шпака".
На парламентських виборах 2019 року був претендентом у народні депутати від партії Ігоря Смешка "Сила і честь". У списку цієї політичної сили його прізвище значиться під сьомим номером.
Вибори завершилися не на користь Андрія Павловича Гайдуцького. У вищий законодавчий орган країни він не був обраний.
Компромат і чутки
Успішною кар'єрою Андрій Гайдуцький багато в чому повинен своєму батькові Павлу Івановичу, який у 1990-2000 роках був заступником Керівника Адміністрації президента Л.Д. Кучми.
Тому і самого Андрія називають людиною з обойми другого Президента України і його зятя-одного з головних вітчизняних олігархів Віктора Пінчука.
У гучних скандалах і корупційних схемах викритий не був.
Декларація про майновий стан і доходи
29 березня 2020 року пан Гайдуцький оприлюднити дані про свої доходи за минулі дванадцять місяців, а також рухоме і нерухоме майно.
У власності парламентарія:
- 3 квартири в Києві загальною площею 77,90, 83,6 і 92,30 кв. м. (вартістю 135 128 грн, 2 257 200 грн і 500 898 грн відповідно);
- квартира в столиці загальною площею 155,20 (знаходиться у спільній власності з батьками і братом);
- три машиномісця площею 26,60, 22,2 і 19,1 кв. м;
- легковий автомобіль Toyota Camry 2006 року випуску (215 000 гривень);
- легковий автомобіль BMW X1 2010 року випуску (320 000 гривень).
Чиновник задекларував дохід за 2019 рік у розмірі 2 471 712 грн.
Крім того, за минулий рік Андрій Павлович оприлюднив грошові активи на суму 210 369 гривень, 111 574 доларів.
Фотографія
Відео
Посилання
Сторінка Андрія Гайдуцького в Facebook