Настають місцеві вибори 2020. Вони призначені на 25 жовтня. У числі кандидатів у мери столиці 3 жінки. Серед них - самовисуванка Діана Гранцева. Хто ж вона така? І що може запропонувати киянам? Давайте дізнаємося про її мотиви та способи боротьби за увагу виборця.

Біографія

Дата народження: 1976 рік.

Із кожним днем активність кандидатів усе більше зростає. Українці бачать білборди із дивними гаслами. Кандидати викладають у соцмережах масу забавних відеороликів. Та все частіше намагаються зробити політичну онлайн-рекламу креативною, смішною.

Тож ситуація із місцевими виборами в Україні набирає анекдотичного характеру. Щоправда, комічності у тому, що витрачаються величезні кошти на безглузду політичну рекламу мало. Тим паче, боротьба за увагу виборця із кожним днем набирає усе більших обертів.

Можливо, для сьогоднішніх кандидатів головне - це увага? Ми чуємо та бачимо креативні обіцянки. Українцям сьогодні намагаються не обіцяти «золоті гори». Дехто намагається «купити» виборця своїми предвборнимі креативними роликами у соцмережах.

Ось і демонструє свою перевагу різними способами. Наприклад, кандидат у мери Ірина Верещук каже, що Віталій Кличко не вміє вести «Тік-Ток». Більш того, вона одягається у яскравий дощовик. І, як Мері Поппінс із парасолькою у руках, пролітає над Скляним мостом.

Давайте дізнаємося: чи блищать креативом відеролики іншого кандидата на крісло мера Києва, Діани Гранцевої? Вона - підприємець, глава Національної української асоціації житла та SDG Ambassador. І форму діалогу із виборцями активно веде за допомогою онлайн-формату.

У соцмережі Інстаграм у неї є відео, у якому Діана Гранцева цікавиться у перехожих: «Що б вони хотіли запитати у кандидата на посаду мера Києва?» Починає свій діалог Діана Іванівна наступним запитанням: «Можно ли к Вам поприставать?»

При цьому посміхається та каже, що у неї «ничего такого страшного», коли чоловік проходить повз, не бажаючи вступати із нею у діалог. Двом хлопцям заявляє: «Ничего плохого не делаю, про наркотики не спрашиваю, про секс тоже». І грайливо продовжує: «Меня Диана зовут. Я – буду кандидатом, баллотироваться на мерских, мэрских выборах».

Діана Гранцева: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

У числі її відеороликів у соцмережі є й більш серйозні заяви. Діана Гранцева повідомляє, що ключовим своїм завданням бачить зростання позицій української столиці у світових рейтингах.

Вона стверджує, що є практиком. На завершення своєї офіційної заяви зазначає, що головне - зробити правильний вибір: «І неважливо буду це я, або якийсь інший кандидат, головне, щоб був результат».

Для українців дійсно важливий результат, якого вони роками чекають. Та усе ніяк не дочекаються. Чекають боротьби із корупцією, чесності, прозорості від влади. Турбує українців і економіка. 45% мешканців країни вважають свій рівень доходів недостатнім для нормального життя - про це повідомляє Epravda, посилаючись на опитування ЕВА.

Що ж, давайте познайомимося із кандидатом на пост мера Києва Діаною Гранцевою ближче. Давайте дізнаємося подробиці про кандидата на пост мера, яка здобуває вищу освіту в Женеві - читайте далі про це докладніше.

Ми розкажемо вам про плани малограмотного кандидата. Адже, судячи із її постів у соцмережах, у Діани Іванівни із цим деякі складності: «...наши дети уезжают, бизнеса еле выживают, пол жизни уходит на пробки...»

Діана Гранцева: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Сім'я, особисте життя

Дитинство та юність пройшли в південному містечку. Якому саме - невідомо, оскільки про це Діана Гранцева замовчує. Як повідомляє NV.ua, посилаючись на її дані у соцмережі Фейсбук, місце народження кандидата у мери - Керч, місто у східній частині Криму.

Однак на момент виходу даної публікації на її сторінці була відсутня інформація про те, де вона та коли народилася. Відомо, що до Києва Діана Гранцева приїхала у 1998 році. За її словами у інтерв'ю УНН, вона закохалася у це місто із першого погляду.

Діана Гранцева: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

За словами Діани Іванівни, у неї багаторічний досвід управління ЖК системами. Про це повідомляють відкриті джерела. Вона каже, що знає, із чого почати та як досягти результату. Саме тому, із її слів, і вирішила балотуватися у мери.

Сімейний стан: одружена. Чоловік: адвокат Іван Гранцев.

Чоловік Діани Гранцевої, Іван Гранцев, скрін - Фейсбук

Його сторінка у соцмережі Фейсбук, на яку підписано всього 12 осіб. Узаконили свої відносини у 2010-му. 17 серпня 2020 року в Інстаграм з'явився пост про Рожеве весіллі (10 років).

Діана Гранцева із чоловіком, скрін - Інстаграм

Із дня їх першої зустрічі пройшло практично 13 років.

Діана Гранцева: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Діти: двоє. 2 вересня доньці виповнилося 18 років. Більш детальна інформація про другу дитину, сімейне та особисте життя кандидата у мери столиці у відкритих джерелах відсутня.

Діана Гранцева з донькою, скрін - Інстаграм

Діана Гранцева: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Освіта

2020 р. - вчиться за програмою Executive Master degree у Женеві. Як зазначила у Інстаграм, «на дуже крутій програмі».

Діана Гранцева: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Вищу освіту тільки освоює. На персональному сайті кандидата на пост мера Києва у графі «освіта» вказано тільки Вищий інститут міжнародних досліджень і досліджень у області розвитку (Женева) - 2020 рік. Спеціальність: виконавчий магістр у області екологічного керівництва та розробки політики.

Кар'єра і бізнес

2005-2009 рр. - почала свою трудову діяльність у банківській сфері. Така інформація також вказана на її персональному сайті. Відзначається, що входила до робочих груп проектів TACIS із реформування банківського сектору України - Ребрендинг і Experience Economy.

2009-2015 рр. - наступні 6 років працювала консультантом із питань розробки та впровадження систем управління організаціями на основі цілей і критеріїв ефективності з використанням інформаційних технологій.

Із 2015 р. працювала у сфері житлово-комунального господарства. Голова Національного Української Асоціації житла.

2020 г. - кандидат у мери Києва.

Компромат і чутки

Сьогоднішні кандидати намагаються привернути увагу виборців новою політичною рекламою. Кандидат у мери Києва Діана Гранцева не забуває, що «прохідним квитком» для молодих виборців можуть стати соцмережі.

Тут епатажності - хоч відбавляй... Але чи буде результат? Українські виборці вже втомилися від безнадійності та «золотих гір». Поки одні витрачають тисячі й мільйони, інші економлять. І вже мало вірять, що їхнє життя якось зміниться на краще.

Цілі у всіх кандидатів є. Грандіозні плани, обіцянки вирішити наші ключові проблеми. Діана Гранцева говорить, що «хоче створити систему управління Києвом на базі цілей і ключових результатів».

Акцентує увагу на необхідності змінити застарілу інженерну інфраструктуру. Вона каже, що її не фінансують олігархи. До речі, згідно із даними Youcontrol, Діана Іванівна Гранцева - засновник 7-ми організацій, керівник 5-ти із них. Причому, усі 7 були засновані у 2018 році.

Діана Гранцев - засновник 7 організацій, скрін - Youcontrol

Більшість її відеороликів у соцмережах «ні про що»: «Я - на позитиві, цілі - серйозні». Вона намагається привернути до себе увагу виборця різними «ю-ху», «на позитиві», які звучать із її вуст тощо.

Серйозних заяв у Діани Гранцевої не так багато. Як у кожного кандидата у неї є своя програма. А у Києві, як і в усій Україні, є свої проблеми. Але чи зможе підприємець, що працює у сфері житлово-комунального господарства, їх вирішити?

Діана Гранцева: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Діана Іванівна заявляє про рейтинги Київа, відсталість міста за основними показниками. У інтерв'ю, опублікованому ресурсом Nuhpma, кандидат у мери Діана Гранцева зазначила, що своїм основним завданням бачить якісне поліпшення у різних сферах.

І заявляє про бажання вивести українську столицю у топ-50 міст світу. Закликає українців задуматися про майбутні покоління. Розповідає про цілі сталого розвитку ООН та чому це важливо.

Що ж, кандидати заявляють виборцям про свої грандіозні плани на найближчі 5 років. Деякі транслюють, швидше, емоційні, ніж смислові месиджі, щоб привернути до себе увагу. Однак для Києва важливі реальні результати.

Виборцю сьогодні важливо зрозуміти: що головніше - емоційно значимий контекст або цінності, які втрачаються? Щоб вибір був правильним, киянам вкрай важливо задуматися про майбутнє, проаналізувати. Адже перемога повинна дістатися тому кандидату, який здатен змінити життя Києва на краще.

Фотографії

Діана Гранцева: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Діана Гранцева: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Діана Гранцева: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Діана Гранцева: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Діана Гранцева: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Діани Гранцевої у соціальній мережі Фейсбук.

Персональний сайт

Інстаграм