Тернопільський екс-депутат Віталій Фидрин - колишній військовослужбовець. Він побував на передовій. Повернувшись із Дебальцевського плацдарму, заявляв, що український уряд 3 роки присипав пильність громадян. І за цей час перетворив окуповану територію Донбасу на «чорний офшор». Сьогодні заявляє, що має намір відпочивати. І сподівається, що яремчани оцінять його дружину, як політика.

Біографія

Дата народження: 16 лютого 1978 року.

Знак Зодіаку: Водолій. За східним гороскопом: рік Жовтого Земляного Коня.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 42 роки.

Захоплення: баскетбол, сходження у гори.

Сьогодні депутат, учасник бойових дій на Донбасі Віталій Фидрин поза політикою. Але завзято підтримує свою дружину в її починаннях. Так уже повелося у 2020 році, що дружини екс-депутатів мають намір просуватися у політику.

Наприклад, Марина Порошенко - до Київської міської ради. А Христина Фідрін йде у міську владу Яремчі з партією «Сила Людей Яремчанщини». І звертається до виборців у соцмережі Фейсбук із проханням підтримати її кандидатуру на виборах 25 жовтня.

Сам екс-депутат Віталій Фидрин вважає, що під час правління Петра Порошенка президент (тепер уже колишній) та його уряд неабияк збагатилися. За його словами, на Донбасі йшла повномасштабна торгівля із окупованими територіями.

«Про торгівлю на крові ...» він розповів у своєму інтерв'ю виданню Nova. Із метою відновити справедливість військовослужбовець розвідувальної роти разом із побратимами організували на лінії фронту торговельну блокаду.

Бійці перекрили перші дві гілки залізниці. За словами тепер уже екс-військовослужбовця, на встановленому бійцями спостережному пункті Ясинувата - Костянтинівка (третя за потужністю артерія товарообігу) проїжджали по 28 поїздів із вантажем із України й стільки ж в'їжджали до України. Він зазначав, що у ешелоні було по 50-60 вагонів. А крім них, ще й вантажівки...

І поки одних убивали, а інші воювали, український уряд вагонами вивозив не тільки незамінний донбаський енергетичний ресурс, вугілля, але й метал, деревину, глину, сіль, руду.

Віталій Фидрин: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Дізнайтеся подробиці із його інтерв'ю: хто із ким торгував? Давайте також згадаємо про заяви тернопільського політика, який прогнозував політичне майбутнє Андрія Садового. Говорив про подальші перспективи своєї партії. Однак цього не сталося... Читайте про все це далі докладніше.

Сім'я, особисте життя

Дитинство та юність пройшли у Тернополі. Тут він народився і виріс. Згідно із декларацією за 2019 рік, зареєстроване місце проживання - село Драганівка Тернопільського району Київської області. Батьки: батько Михайло Михайлович.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Христина Валеріївна. Діти: четверо - три дочки Софія, Віталіна, Ярина і син Ігор. Теща: Олена Михайлівна Ворона.

Дружина Віталія Фидрина, Христина, вказала на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук, що родом із Тернополя, але живе у Яремче, куди переїхала у 2018 році. Вона популяризує цей край у соцмережі. І заявляє, що йде у міську владу із партією «Сила Людей Яремчанщини».

Дружина Віталія Фидрина, Христина, скрін - Фейсбук

Закінчила інститут економіки і підприємництва. Працювала у «Аскор-Україна». У своїх постах в соцмережі Фейсбук просить виборців підтримати її кандидатуру на виборах 25 жовтня 2020 року в місті Яремче.

Віталій Фидрин із родиною, скрін - Фейсбук

Досить часто демонструє зі своєї сторінки етно-моду, позуючи у дорогих вишиванках. Судячи із фото, у неї та дітей - повний гардероб дизайнерських суконь-вишиванок.

Дружина Віталія Фидрина, Христина, з дітьми, скрін - Фейсбук

Дружина Віталія Фидрина, Христина, скрін - Фейсбук

Дружина Віталія Фидрина, Христина, скрін - Фейсбук

Дружина Віталія Фидрина, Христина, скрін - Фейсбук

Дружина Віталія Фидрина, Христина, скрін - Фейсбук

Дружина Віталія Фидрина, Христина, скрін - Фейсбук

Дружина Віталія Фидрина, Христина, скрін - Фейсбук

Любить пара робити й недешеві фотосесії. Христина Валеріївна часто позує перед фотокамерами із діадемою на голові та усукнях принцеси, привчаючи до цієї розкоші й своїх донечок.

Дружина Віталія Фидрина, Христина, скрін - Фейсбук

Дружина Віталія Фидрина, Христина, скрін - Фейсбук

Тепер дружина екс-депутата йде у політику замість нього. Ось що він написав із цього приводу на своїй сторінці у соцмережі: «Чи варто займатися політикою? Для мене відповідь на це питання була очевидною ще зі школи. Бо світогляд формувався так, що думки про країну, загальний добробут та безпеку завжди займали аж занадто багато часу!) Тому, з 2004-го був майже усюди, де було "гаряче".

Віталій Фидрин із дружиною, скрін - Фейсбук

Віталій Фидрин із дружиною, скрін - Фейсбук

Але що робити, коли хочеться від цього відпочити? Вірно. Дати дорогу тому, хто тебе постійно підтримував і допомагав! Тому, цього разу працювати на суспільне благо йде моя дружина! Їй точно не позичати бажання та свіжих ідей, щоб бути успішним головою громади, а не тільки депутатом!) Сподіваюся, яремчанці це також оцінять!»

Віталій Фидрин із дружиною, скрін - Фейсбук

Освіта

Закінчив Тернопільську середню загальноосвітню школу №15.

1996-2001 рр. - навчався у Тернопільській академії народного господарства, інституті економіки і управління. Освоєна спеціальність - «магістр менеджменту».

Кар'єра і бізнес

2001 р. - відразу після закінчення вузу заснував і очолив приватне підприємство «Європростір». Очолює ПП і зараз, фізособа-підприємець.

2014-2015 рр. - був розвідником-кулеметником розвідроти 128 окремого гірсько-штурмового батальйону ЗСУ.

2014-2015 рр. - Дебальцевський плацдарм - учасник бойових дій.

Із 2015 року - голова фракції «Об'єднання «Самопоміч» у Тернопільській обласній раді.

2018-2019 рр. - депутат Тернопільської обласної ради. Член громадської організації «Об'єднання «Самопоміч» та політичної партії «Об'єднання «Самопоміч», її уповноважений представник.

Член постійної комісії із питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв'язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності. Член президії обласної ради.

Компромат і чутки

На початку березня 2019-го у програмі «Тернопільське життя» керівник Тернопільського обласного штабу «Самопоміч» Віталій Фидрин казав, що нікому не було відомо про рішення Андрія Садового об'єднатися із Анатолієм Гриценком.

За словами депутата Тернопільської облради, - це було виключно рішення Андрія Садового. Згодом члени партії одноголосно підтримали його рішення. Розколу в партії, як стверджував на той момент Віталій Фідрін, не було.

На питання щодо самостійності політичної партії «Самопоміч» відповідав, що об'єднання із Анатолієм Гриценко не завадить політичній силі бути самостійними.

Однак після невдалих для політсили президентських виборів у 2019-му «Об'єднання «Самопоміч »покинули 7 депутатів. Влітку Андрій Садовий оголосив про готовність піти із поста лідера «Самопомочі», заявивши про складнощі бути лідером політсили й мером Львова одночасно.

Сьогодні Віталій Михайлович підтримує у політичних поглядах та діях свою дружину. Сам не має наміру йти у політику. Судячи із усього, Христина Валеріївна Фидрин, як і Марина Анатоліївна Порошенко, дружина екс-президента країни, також мати чотирьох дітей, має намір займатися не сім'єю, а політичними питаннями.

Під час правління Петра Порошенка Віталій Фидрин стверджував, що на Сході країни здійснюється фінансування ворога: обмін грошима, товарами. І відзначав у інтерв'ю, що у стані війни проходять торговельні операції між окупованими територіями й Україною.

За його словами, «влада із декількома олігархами зробила нас співучасниками злочинів по фінансуванню терористів за сумною формулою «Роттердам плюс». І зазначає, що із огляду на горе-діяльність уряду із кишень українців були вкрадені мільярди гривень.

Віталій Фидрин: біографія і досьє, компромат, скрін - YouTube

Декларація Віталія Фідріна за 2019 рік демонструє наявність у власності декларанта квартири у Тернополі площею 57,8 кв. м. Решта нерухомості належить тещі, батькові й дітям.

У Яремче Івано-Франківської області у власності Олени Михайлівни будинок площею 38,7 кв. м. Якось не віриться, що тут тулиться і її дочка із дітьми. Адже у Яремче, судячи із декларації, більше ніякої нерухомості немає. Тільки Христина Фидрин мешкає із 2018-го року тут.

У Яремче її мамі належить дві земельні ділянки: 300 м² і 1000 м². У Тернополі у тещі декларанта квартира площею 31 кв. м. Ще одна квартира, тут же, на 101,2 кв. м - у спільній власності дітей, Віталини та Ігоря. Їм належить по 50% власності. Житловий будинок на 50 квадратів у Драганівці належить батькові декларанта.

Гараж у Тернополі, 20,5 кв. м - власність дружини, Христини Валеріївни. Самому Віталію Михайловичу належить два земельних наділи: 500 м² у Губині Бучацького району Київської області та 600 м² у Тернополі.

Із транспортних засобів у декларації - автомобіль «Тойота Камрі», 2006 р.в. Вартість авта не вказана. Машина була куплена у 2008 р. На вторинному ринку сьогодні машина такого класу й року випуску коштує близько 10 тис. доларів.

Якщо заглянути у декларацію Віталія Фідріна за 2016 рік, то грошові активи декларанта становили тоді 72 тис. грн. і 2 тис. доларів. А вже буквально за рік грошові активи зросли до 127 тис. грн. та 5 тис. доларів.

Грошові активи у е-документі за 2019 рік: готівкою 12 тис. 300 доларів та 59 тис. грн. У банківських й інших фінансових установах відкриті рахунки суб'єкта декларування та його тещі.

Фотографії

Віталій Фидрин: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Віталій Фидрин: біографія і досьє, компромат, скрін - YouTube

Віталій Фидрин: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Віталій Фидрин: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Віталій Фидрин: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Віталія Фидрина у соціальній мережі Фейсбук.

Офіційний веб-портал Тернопільської обласної ради, інформація про Віталія Фидрина.