Іван Іванович Савка – український політичний і державний діяч, військовий та народний депутат восьмого скликання. Про кар'єру, компромат, доходи і сімейний стан – читайте в матеріалі.

Біографія

Дата народження – 29 лютого 1972 року

Вік – 47 років

Місце народження – Миколаїв, Україна

Національність – українець

Знак зодіаку – Овен

Сім'я

Іван Іванович одружений, його дружину звуть Савка Іванна Василівна. Сім'я виховує трьох дітей: сина Івана, дочок Наталю та Тетяну.

Освіта

Середню школу політик закінчив у рідному місті. Має вищу військову освіту.

Кар'єра і бізнес

Іван Іванович є заступником військової частини по роботі з особовим складом – начальник відділення, військова частина АА 0224. Має звання полковника Збройних сил України.

З 16 жовтня 2018 року був народним депутатом восьмого скликання. Пройшов у Раду за списками "Народного фронту" замість Ірини Єфремової, яка була обрана новим членом Центральної Виборчої комісії.

Входив до складу депутатської фракції політичної партії "Народний фронт". У парламентських комітетах не перебував.

У 2019 балотувався до Верховної Ради дев'ятого скликання від Радикальної Партії Олега Ляшка (№5 у списку). Однак безуспішно – політична сила не змогла набрати достатньої кількості голосів виборців.

Компромат і чутки

Як пишуть ЗМІ, блогер Серж Марко розповів, що Савка раніше подавав документи на нагородження себе орденом Богдана Хмельницького і вказав в них, що нібито застрелив російського снайпера. Зробив він це нібито з пістолета Макарова з дистанції 300 метрів. Відзначимо, що прицільна дальність стрільби з пістолета Макарова становить 50 метрів.

Згідно з інформацією видання "Чесно", під час роботи в парламенті Савка був помічений за так званим кнопкодавством. Це, до речі, є порушенням українського законодавства.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Іван Іванович володіє тільки земельною ділянкою площею 999 квадратних метрів в Миколаєві. При цьому на той момент політик використовував квартиру площею 72 квадрата, надану Миколаївською міськрадою.

Пересувається Савка на DAEWOO SENS 2006 року випуску (вартість – 40 тисяч).

Дохід екснардепа за 2019 рік склав 353 тисячі гривень. Його дружина декларує 80 тисяч гривень.

Ні банківських рахунків, ні наявних заощаджень у сім'ї немає.

Фотографії

Відео

Посилання

Офіційної сторінки в соціальній мережі Фейсбук Іван Савка не має.