Маргарита Віталіївна Шол-нове обличчя в українській політиці. Складається в лавах правлячої партії"Слуга народу". До свого обрання до Верховної Ради працювала бухгалтером. Зайнявши почесне місце в українському парламенті 9-го скликання, вона отримала масу негативу з боку народу. Дізнайтеся, які зв'язки допомогли нікому світській левиці Маргариті Шол піднятися по кар'єрних сходах, і стати депутатом вищого законодавчого органу влади?

Біографія

Маргарита Шол народилася 15 вересня 1988 року в місті Маріуполь Донецької області.

Знак Зодіаку: Діва.

За східним календарем: рік Земляного Дракона.

Національність: українка.

Віросповідання: православна.

Партія: "Слуга Народу".

Включена до виборчого списку під номером 107.

Вік: 32 роки.

Місце проживання: м. Маріуполь.

Судимість: відсутня.

Після того, як Маріуполь у другому турі президентських виборів на 90% голосів підтримав Володимира Зеленського, представляти місто у Верховній Раді призначили Маргариту Шол — світська тусовщиця, завсідник салонів краси і фітнесклубів. Ця новина стала прикрою несподіванкою для жителів Маріуполя. Адже це означало, що вони будуть зі своєї кишені утримувати пані Шол, яка не викликає у народу довіри.

Про біографію і" заслуги " Маргарити Віталіївна ще до початку виборів до Верховної Ради спливла однозначна інформація. Znaj.ua раніше писав, чим "знаменита" одна з членів списку "Слуги народу".

Чим так не догодила виборцям пані Шол? Чому її вважають негідною депутатського мандата? І в які скандали вже встигла потрапити новоспечена жінка-політик? Відповіді на ці питання — далі в тексті.

Маргарита Шол: Facebook

Сім'я і особисте життя

Зараз Маргарита розлучена. У неї є син Данило Васильович Шол.

Пані Шол веде спосіб життя, характерний для світських левиць. Але, незважаючи на це, вона не дуже активна на своїй особистій сторінці в Фейсбук. А в Інстаграм вона зовсім не зареєстрована.

Освіта

Школу Маргарита закінчила в рідному місті Маріуполі. Після чого вступила до Приазовського державного технічного університету (ПДТУ). В даному вузі майбутній нардеп навчати на економічному факультеті в період з 2005 по 2010 рік.

Кар'єра і бізнес

До Державної служби в трудовій книжці Маргарити Шол був зроблений тільки один запис. Майбутній нардеп працювала бухгалтером в МКВ"Український інститут сталевих конструкцій імені В. Н.Шимановського".

У 2019 році Шол була призначена представником кандидата на пост президента України Володимира Зеленського в територіальному виборчому окрузі № 58 з центром у місті Маріуполь, Донецька область.

Влітку 2019 року партія Зеленського стрімко набирала популярність і користувалася підтримкою більшості українців. Приголомшлива перемога "Слуги народу" на позачергових виборах в Раду дозволили кандидату без досвіду в політиці сісти в крісло нардепа.

Маргарита була включена до виборчого списку партії Зеленського під номером 107 з 124 прохідних номерів.

У 2019 році була обрана народним депутатом 9-го скликання.

На час виборів не була членом будь-якої політичної сили. На момент обрання народним депутатом влітку 2019 тимчасово не працювала.

На сьогоднішній день Маргарита Шол є членом Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики, головою підкомітету з питань розвитку базових галузей в агропромисловому комплексі.

Компромат і чутки

Пані Шол має репутацію світської левиці, а також частою відвідувачки салонів краси і фітнес-клубів. "Непристойна робота" і спосіб життя новоспеченої народної обраниці не раз викликали бурхливе обурення в українців.

На президентських виборах 2019 року Шол "кинула" членів виборчої комісії на гроші, не заплативши за безсонні ночі в нервуванні і захисті інтересів партії "Слуги народу" на виборах. Крім того, на початку квітня 2019 Шол не змогла вчасно внести подання на семи членів окружної комісії № 58. З цієї причини Маріуполь тоді виявився єдиним містом, де Центральна виборча комісія була змушена додавати відсутніх членів окружкомів за поданням голови ЦВК.

Прихід Маргарити до Верховної Ради багато блогерів і ЗМІ не сприйняли всерйоз.

За твердженням активістки Маші Української, до моменту свого депутатства дівчина нібито займалася " найдавнішою професією" — надавала ескорт-послуги. Про це громадський діяч міркувала на своїй сторінці в Facebook.

Найбільше активістку обурило те, що такі люди повинні вирішувати питання продажу української землі іноземцям.

"І сьогодні ця" слуга народу " вирішує найважливіше питання щодо продажу нашої української землі. Від неї сьогодні залежить, який закон буде прийнятий! У мене не вистачає слів», — резюмувала дівчина.

А пост адвоката Михайла Шнайдера у Facebook, присвячений пані Шол зібрав майже 2 тисячі коментарів і понад 1 тисячу репостів.

"Рита колись давно працювала бухгалтером. Ну а зараз весь свій час, присвячує салонам краси та фітнес-клубам. Буквально через місяць, Маргарита стане народним депутатом України... А тепер я хочу вам нагадати — депутатський значок - Це не модний аксесуар, а колосальна відповідальність. Адже за кожним натисканням кнопки, стоїть майбутнє українського народу ... P. S. Як особисто ви вважаєте друзі, чи гідна наша "героїня" депутатського мандата?», — висловитися юрист і блогер Михайло Шнайдер.

Читачі коментували пост блогера, дивуючись, яким чином Шол потрапила в Раду.

1 липня 2020 року Маргарита безпосередньо під час засідання Ради слухавши пародійну пісню про "робочу жінку" у виконанні політичного карикатуриста і відеосатирика Богдана Процишина. Відповідний кадр зробив фотограф Інтернет-видання букви. Раніше на Facebook-сторінці "Процишин офіційний" з'явився пародійний ролик на відому пісню "Зачарована, зачарована".

Згідно з даними Slovoidilo, рівень відповідальності Маргарити Шол під час депутатства склав 9%. За підсумками її роботи з даних 96 обіцянок виконано всього 9.

Варто відзначити, що жителі Маріуполя були неприємно здивовані, побачивши Маргариту Шол у списку президентської партії ще й тому, що знали особу її чоловіка. Чоловіком Маргарити є відомий в портовому місті рекетир. Він вже відбував покарання за вимагання, але нещодавно знову взявся за справу — разом з подільниками, погрожуючи розправою, брав данину з місцевих підприємців. Поліція затримала його разом з бандою вже після обрання його дружини народним депутатом.

Сьогодні Маргарита заявляє, що розлучилася з чоловіком-злочинцем. Однак городяни стверджують, що розлучення фіктивне. Пара продовжує жити разом — і навіть цього не приховує: виходять на вулицю, ходять в ресторани, клуби.

Маргарита Шол навіть підправила декларацію: в офіційному документі зазначено, що членами сім'ї є тільки син Данило і мати Тамара Борисівна Говорухіна.

Декларація про майновий стан і доходи

Наприкінці травня 2020 року парламентарій оприлюднила дані про свої доходи за минулі дванадцять місяців, а також рухоме і нерухоме майно.

Згідно Електронної декларація, у 2019 році Маргарита Шол заробила 272529 тисяч гривень. Її мама Тамара Говорухіна задекларувала 163950 тисяч гривень зарплати в Маріупольському порту.

Крім того, за 2019 рік Маргарита Віталіївна оприлюднила грошові активи на суму 123906 гривня.

З майна нердеп задекларувала тільки квартиру в Маріуполі загальною площею 39,9 квадратних метрів. Дана квартира, в якій живуть Маргарита Шол, її син і мати, знаходиться в їх спільній власності.

Фотографія

Маргарита Шол: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка Маргарити Шол в Facebook