Біографія

Володимир Тимошенко: джерело: YouTube

Володимир Тимошенко народився 27 листопада 1952 року в селі Конатківці, що знаходиться в Шаргородському районі Вінницької області.

Знак Зодіаку: Стрілець

Народився в рік Водяного Дракона

Національність: українець

Розмовляє російською, українською

Віросповідання: православний

Як саме Тимошенко може бути замішаний в численних скандалах навколо СБУ і з якої причини він був змушений закінчити кар'єру в правоохоронних органах? - Відповіді - в цій статті.

Сім'я

Про особисте життя політика в мережі немає ніякої достовірної інформації.

Освіта

Володимир Тимошенко: джерело: YouTube

Тимошенко закінчив Вінницький державний педагогічний інститут імені Миколи Островського в 1975 році. Є професійним учителем фізики і електротехніки.

Шлях в науці та освіті Володимир Андрійович продовжив кілька десятиліть потому. У 2006 році він став доктором наук. Захистив дисертацію на тему Формування системи національної і міжнародної протидії сучасному наркобізнесу на базі Національного університету Юридична академія імені Ярослава Мудрого.

Кар'єра і бізнес

Володимир Тимошенко: джерело: YouTube

Трудовий шлях Тимошенко почав ще в 1975 році. Перше місце роботи - школа в селі Білокуракине, що знаходиться в Луганській області.

У період з 1976 по 1977 року майбутній генерал і політик проходив службу в Збройних силах СРСР.

У 1977 році Тимошенко став лаборантом Вінницького державного педагогічного інституту. Тоді ж він починає кар'єру в декількох громадських організаціях Вінниці.

Правоохоронцем Володимир Андрійович став в 1979 році. Тоді він отримав посаду молодшого оперуповноваженого УКДБ УРСР у Вінницькій області. Уже в 1984 році стає старшим оперуповноваженим.

Уже в 1992 році Тимошенко отримує посаду заступника начальника Головного управління - начальника управління Головного управління Служби безпеки України. На посаді Володимир Андрійович перебував до 1998 року.

У 1999 році отримує посаду заступника начальника Головного управління - начальника управління Головного управління СБУ.

У 1999 - 2001 році - перший заступник начальника Головного управління, а також начальник Головного управління СБУ.

З 2001 по 2003 роки - перший заступник начальника Головного управління СБУ, а також представник України в Міжнародному комітеті з контролю за наркотиками.

У 2003 році отримав посаду начальника управління СБУ в Київській області та радника голови СБУ, в 2004 році - ректор Національної академії СБУ, в 2005 - перший заступник голови СБУ і керівник Антитерористичного центру при СБУ.

У 2007 році Тимошенко стає уповноваженим президента з питань контролю за діяльністю СБУ. З 2008 по 2010 року - радник голови Верховної Ради.

У період з 2010 по 2011 року - голова Державного комітету України з питань контролю за наркотиками.

У 2011 році отримує посаду голови Державної служби України з контролю за наркотиками. Займає крісло глави відомства до 2014 року.

Пішовши з державної служби, продовжує розвивати кар'єру в громадській сфері. Стає президентом організації Інститут вивчення залежностей, проблем наркополітики і моніторингу наркоситуації, пізніше - Євразійського інститута наркополітики. Також отримує місце на кафедрі державно-правових дисциплін університету КРОК.

Тимошенко відомий як фахівець в сфері кріміналогіі і національної безпеки, є автором понад 80 наукових праць, різних монографійі і підручників.

Тимошенко брав участь в парламентських виборах 2019 році. Увійшов до списку партії Сила і честь під №9. Гонку політик програв.

У тому ж році взяв участь у створенні документального фільму Гідра, в якому розповідається про події 1990-х років, коли спецслужби 11 країн об'єдналися, щоб знищити міжнародний наркокартель, який налагодив випуск сировини для виробництва амфетаміну на заводі в Черкасах.

Знову стати політичним гравцем Тимошенко вирішив восени 2020 року. Став кандидатом до Київради від партії Сила і честь того ж Смешко.

За роки державної служби Тимошенко був відзначений багатьма нагородами, зокрема орденом За заслуги. Є генералом-лейтенантом СБУ, академік Академії політичних наук.

Компромат і чутки

Володимир Тимошенко: джерело: YouTube

Генерал Тимошенко є одним із засновників Служби безпеки України - одного з найбільш корумпованих і скандальних відомств в нашій країні. Крім того, Володимир Андрійович був одним з керівників Держслужби з контролю за наркотиками, через яку, згідно з численними чутками, проходять сотні мільйонів нелегальних доларів.

У 2014 році Тимошенко був звільнений з посади голови Державної служби з контролю за наркотиками, згідно з нормами, вказаними в Законі України Про очищення влади. Генерал був відправлений у відставку, так як визнаний неблагонадійним представником корупційного режиму Януковича.

Фотографії

Володимир Тимошенко: джерело: YouTube

Володимир Тимошенко: джерело: YouTube

Володимир Тимошенко: джерело: YouTube

Відео

Посилання

Сторінка партії Сила і честь у соціальній мережі Фейсбук.

Офіційний сайт партії Сила і честь.