Ростислав Ярославович Тістик - успішний український політик і підприємець з корупційним минулим.

Як молодій людині, яка раніше не брала участі в політиці, вдалося сісти в крісло народного депутата України? Чи є у новоспеченого нардепа покровителі у вищих правлячих колах? Відповіді на ці питання - в даному матеріалі.

Біографія

Ростислав Тістик: Facebook

Ростислав Ярославович народилася 9 жовтня 1993 року в місті Львів.

Знак Зодіаку: Терези.

За східним гороскопом: рік Водяного Півня.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Освіта: вища.

Партія « "Слуга народу".

Включений до виборчого списку під номером 111.

Вік: 27 років.

Сім'я

Батько Ростислава Тістика був депутатом Львівської міської ради 6-го скликання від ВО "Свобода". Звуть його Тістик Ярослав Зіновійович. Сьогодні Тістик-старший  голова економічної ради Львівської міської організації ВО»Свобода".

А Володимир Тістик, також представляв " Свободу» у Львівській обласній раді 6-го скликання, доводиться "герою даного матеріалу" рідним дядьком.

Народний депутат Не одружений. Дітей не має.

Ростислав Тістик: Facebook

Освіта

Після закінчення школи в 2009 році, Ростислав вступив на військову кафедру Національної академії сухопутних військ ім. Сагайдачного. З даного навчального закладу він випустився в 2014 році.

Тістик також був студентом Львівського університету ім. Франка. Навчався на факультеті міжнародних відносин.

У 2018 році отримав документ про освіту за напрямом «Правознавство», закінчивши інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки ЛНУ ім. Франка.

Ростислав Тістик: Facebook

Кар'єра і бізнес

Тістик виступає волонтером го»Команда Зе".

20 Січня 2019 року Зеленський призначив Тістика своїм  представник. Ростислав Ярославович мав знайомити з програмою партії  "Слуга народу" жителів Львівської області. Сам Володимир Зеленський на той момент був кандидатом на пост президента країни. 

Ростислав Тістик: Facebook

Повідомлення про призначення Ростислава з'явилося 5 січня на Facebook-сторінці»Команда Зеленського у Львові".

Влітку 2019 року партія Зеленського стрімко набирала популярність і користувалася підтримкою більшості українців. Тістик був включений до виборчого списку під номером 111.

Приголомшлива перемога "Слуги народу» на позачергових парламентських виборах дозволили кандидату без досвіду в політиці сісти в крісло нардепа.

Ростислав Тістик: Facebook

Ростислав Тістик: Facebook

У серпні Тістик офіційно прийняв присягу народного депутата (Верховна Рада 9-го скликання).

На сьогоднішній день Ростислав Ярославович є членом Комітету з питань бюджету і співголовою групи з міжпарламентських зв'язків з Чехією.

Ростислав Тістик: Facebook

Компромат і чутки

Ростислав Ярославович Тістик не був помічений у скандалах та участі в корупційній діяльності. Але він є родичем депутатів із заплямованою репутацією.

Члени сім'ї "героя даного матеріалу", батько Ярослав Тістик і дядько Володимир Тістик, є фігурантами кількох антикорупційних розслідувань.

Як повідомляє веб-портал YouControl, брати Ярослав і Володимир Тістик мають спільний бізнес в області оренди нерухомості, торгівлі та громадського харчування.

У 2013 році одна з фірм братів Тістик ТОВ «СВ» незаконно розширила площу торгово-розважального комплексу у Львові на вул. Мазепи 25б.за повідомленням видання «Наші гроші. Львів», в процесі реконструкції площа коплексу збільшилася з 126,5 квадратних метрів до 612,3 квадратний метр. Незважаючи на самовільне будівництво, депутати Львівської міськради в 2013 році проголосували за продовження терміну оренди ділянки фірмою братів Тістик строком на 10 років.

Ярослав і Володимир Тістик мають інтереси і в галузі житлового будівництва. У липні 2018 року їх фірма ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «Егіда-Львів» звернулася до ЛМР з проханням надати дозвіл на відведення двох земельних ділянок площею 0, 23 га на вулиці Миколайчука, 11а та 0,12 га на Миколайчука, 40 для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

Наприкінці вересня 2019 року стало відомо, що» слуга народу " Ростислав Тістик взяв собі в помічники юриста-інстаблогера Ольгу Гадовскую. В Instagram за дівчиною стежить більше 10 тисяч передплатників. Для них вона публікує свої фото зі спортзалу і відпочинку.

Декларація про майновий стан і доходи

Ростислав Тістик: Facebook

5 травня 2020 року політик оприлюднити дані про свої доходи за минулі дванадцять місяців, а також рухоме і нерухоме майно.

У власності Тістика:

  • квартира в місті Львів загальною площею 102,5 квадратних метра, а також 2 паркомісця;
  • авто AUDI A6 2012 року випуску (вартість транспортного засобу - 500 000 грн).

Парламентарій задекларував дохід за 2019 рік у розмірі 184920 грн.

Крім того, за 2019 рік Ростислав оприлюднив грошові активи на суму 652 600 гривень, 58 000 доларів, і 39 000 євро.

Фотографія

Ростислав Тістик: Facebook

Ростислав Тістик: Facebook

Ростислав Тістик: Facebook

Ростислав Тістик: Facebook

Ростислав Тістик: Facebook

Ростислав Тістик: Facebook

Ростислав Тістик: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка Ростислава Тістика в Фейсбук

Сторінка політика в Instagram