Павло Валерійович Фролов – український державний і політичний діяч, консультант Апарату Верховної Ради та народний депутат дев'ятого скликання від партії "Слуга народу". Про кар'єру, компромат, доходи і сімейний стан – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження – 1 вересня 1976 року

Вік – 44 роки

Місце народження – Кривий ріг, Дніпропетровська область, Україна

Національність – українець

Знак зодіаку – Діва

Сім'я

Павло Валерійович одружений, його дружину звуть Фролова Тетяна Леонідівна. Жінка працює в Управлінні справами Апарату Верховної Ради України.

Сім'я виховує сина Кирила.

Освіта

Середню освіту політик отримав у рідному місті. Потім переїхав до Києва і вступив до Національного економічного університету.

Також він навчався на юридичному відділенні в Академії адвокатури України.

Кар'єра і бізнес

Про ранні роки кар'єри політика відомо мало. Однак в послужному списку Фролова – робота помічником народних депутатів Леоніда Мордовця і Миколи Рудковського, заступником завідувача секретаріату депутатської фракції, головою відділу забезпечення взаємодії з Верховною Радою і координації законотворчої роботи Державного комітету природних ресурсів країни.

Павло Валерійович також був консультантом в секретаріаті Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації.

В 2019 новообраний президент Володимир Зеленський призначив позачергові парламентські вибори. Фролов брав участь в голосуванні в складі партії "Слуга народу". У парламенті дев'ятого скликання політик входить до складу комітету, який займається питаннями регламенту, організації роботи Верховної Ради та етики депутатів.

Також нардеп очолює підкомітет з питань Регламенту ВР і входить до складу делегації Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Також відомо, що Фролов в минулому був учасником проект "Нові лідери" на телеканалі ICTV.

Компромат і чутки

Скандал з "Європейською Солідарністю"

Як пишуть ЗМІ, Павло Валерійович був одним з ініціаторів позбавлення народного депутата Ірини Геращенко права участі в п'яти пленарних засіданнях парламенту через нібито неетичні висловлюваня.

Йдеться про випадок, коли нардеп від "Європейської Солідарності" порівняла народних депутатів з "зеленими чоловічками", які захопили Крим.

Це сталося коли парламент прийняв за основу законопроект про зміну регламенту, яким передбачалося обмежити індивідуальну ініціативу нардепів реєструвати проект постанови щодо скасування прийнятого парламентом рішення.

У той же час, зелений колір був основним у передвиборчій президентській кампанії Володимира Зеленського та партії "Слуга народу", яка отримала більшість місць у Верховній Раді.

Сама Геращенко запевняє, що під час засідання не вживала ніяких образливих висловлювань на адресу інших депутатів або фракцій.

Згідно з інформацією видання "Слово і діло", нардеп Фролов за 1,5 року роботи в якості народного депутата зміг виконати тільки 10 своїх передвиборних обіцянок, ще 90 – у процесі реалізації.

Як пишуть ЗМІ, під час роботи в Апараті Верховної Ради Павло Валерійович "трошки обдурив державу із зарплатними грошима". Йдеться про те, що під час лікування на стаціонарі політик отримував заробітну плату в спеціальній контрольній комісії з питань приватизації. Це, звичайно, дрібниця, але все ж є кримінальним злочином.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Фролов володіє земельною ділянкою в селі Мокрець Київської області, а також частиною квартири в Кривому Розі. Дружина політика декларує тільки квартиру в Києві площею 69 квадратних метрів.

Пересувається Павло Валерійович на автомобілі Hyndai Tucson 2008 року випуску (вартість – 127 тисяч гривень).

За рік політик заробив 755 тисяч гривень. Дружина політика декларує дохід в розмірі 289 тисяч гривень.

На банківських рахунках члени сім'ї Фролова зберігають: 43 тисячі гривень і 417 євро. Готівкою значно більше – 69 тисяч доларів.

Фотографії

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Павла Фролова в соціальній мережі Фейсбук

Офіційний сайт партії "Слуга народу"