Тарас Петрович Тарасенко – український державний і політичний діяч, юрист, який в 2019 році став народним депутатом від партії "Слуга народу". Про кар'єру, компромат, доходи і сімейний стан – читайте в матеріалі.

Біографія

Дата народження – 26 липеня 1980 року

Вік – 40 років

Місце народження – місто Богуслав, Київська область, Україна

Національність – українець

Знак зодіаку – Лев

Сім'я

Мати політика звуть Тетяна – жінка працює в сфері освіти. Батько – Петро Васильович, в минулому був депутатом Богуславської міської ради.

Тарас Петрович одружений, його дружину звуть Ганна Шульженко. Сім'я виховує двох дітей – сина Данила і дочку Марію.

Освіта

Середню освіту нардеп отримав в рідному місті. Потім переїхав до Києва і вступив до Національного економічного університету імені В. Гетьмана. У цьому вузі політик вивчав юриспруденцію.

Кар'єра і бізнес

Тарас Тарасенко – відомий український адвокат і арбітражний керуючий. На його рахунку багаторічний юридичний досвід на керівних посадах.

Зокрема, він був главою компанії "ЮК"СТС", яка з 2010 року займається правовими питаннями.

У студентські роки Тарасенко працював в одній з найбільших аграрних компаній України – "Украгролізинг".

У 2002 році він отримав посаду керівника АБ "Укрсоцбанк", займався підрозділами в Харківській, Хмельницькій та Київській областях.

У 2004 році Тарас Петрович починає адвокатську кар'єру – спочатку успішно складає іспит, отримує ліцензію і вже через рік обіймає посаду директора з юридичних питань в компанії "Локсервіс" – одному з найбільших оптових постачальників фурнітури з Італії, Туреччини та Китаю.

У 2019 новообраний президент Володимир Зеленський призначив позачергові парламентські вибори. Тарасенко брав участь в голосуванні в складі партії "Слуга народу". За результатами виборів його номер виявився прохідним.

Компромат і чутки

Як пишуть ЗМІ, влітку 2020 року Тарасенко прийшов на засідання Верховної Ради в дуже дивному наряді: депутат був одягнений в джинси і футболку з черепом, також на ньому була маска з принтом.

Користувачі активно коментували одяг "слуги народу".

"Обійняти і плакати! Від слова ридати", "Простежується принт схожий на прапор конфедерації, які виступали в громадянській війні в США за союз з Англією. По-нашому Сепар", "Він прям з нічного клубу прийшов?", "Хоч не голий","Позорище", – писали вони.

Тарас Тарасенко, фото: Facebook

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Тарас Петрович володіє половиною квартири площею 66 квадратних метрів у Києві, половиною садового будинку площею 135 квадратів в селі Стоянка і земельної ділянки там же, а також частиною квартири площею 59 квадратів в Богуславі.

Дружина політика декларує квартиру в Києві площею 88 квадратів (вартість – 678 тисяч), квартиру в місті Буча площею 36 квадратних метрів (вартість – 342 тисячі).

Пересуваються члени сім'ї Тарасенка на декількох автомобілях: Seat Leon 2009 року випуску і HYUNDAI SANTA FE 2016 року випуску.

Загальний дохід "слуги народу" за 2019 рік склав 453 тисяч гривень. Його дружина заробила 193 тисячі гривень.

На банківських рахунках сім'я зберігає – 41 тисячу гривень, 580 доларів і 450 євро. Готівкою значно більше – 285 тисяч доларів.

Фотографії

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Тараса Петровича в соціальній мережі Фейсбук

Офіційний сайт партії "Слуга народу".