У 2019-му член партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Анна Рудник хотіла зайняти депутатське крісло. Вона виступила тоді кандидатом у народні депутати України від цієї політсили. Однак не була обрана. Сьогодні продовжує допомагати скандальному чоловіку, депутату Юрію Дідовцю, завойовувати довіру виборців.

Біографія

Дата народження: 4 червня 1989 року.

Знак Зодіаку: Близнюки. За східним гороскопом: рік Жовтої Земляної Змії.

Національність: українка.

Віросповідання: православна.

Вік: 31 рік.

Захоплення: мотоспорт, параплани, психологія.

Анна Рудник не шкодує коштів та часу на навчання. Маючи п'ятьох дітей, вона продовжує навчатися, незважаючи на те, що вже стала фармацевтом, юристом. Працювала вона не так багато, часто перебуваючи у декретній відпустці. Однак на її банківському рахунку - мільйони.

Нинішнім захопленням дружини депутата Київської міськради Юрія Дідовця, який відомий низкою скандалів, стали психологія та політика. Офіцер устиг прославитися своєю агресивною поведінкою у боротьбі з політконкурентами.

Тепер вони удвох продовжують «воювати» за хлібне місце Юрія Дідовця. Адже судячи із декларацій обох, соціальні виплати вони отримували справно. Але навіть якщо врахувати ці незначні суми із їх невеликими зарплатами, зазначеними у деклараціях, незрозуміло - звідки взялися мільйони?

Дружина підтримує політичні погляди чоловіка. На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук публікує відповідні пости. Анонсує його зустрічі з виборцями Виноградаря. Адже напередодні місцевих виборів 2020 він продовжує боротьбу за депутатство.

Анна Рудник піарить чоловіка у соцмережах. У 2019-му вона сама була кандидатом у народні депутати України від політичної сили «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Значилася у виборчому списку партії під №186. Але не була обрана.

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Згідно із даними видання Chesno, Анна Рудник замішана у «гречкосійстві». Разом із чоловіком організовувала для жителів столиці перевірку зору й безкоштовну роздачу окулярів. Читайте далі про це докладніше.

Чоловік Анни Рудник, Юрій Дідовець, скрін - YouTube

Сім'я, особисте життя

Народилася та мешкає у Києві. Сімейний стан: одружена. Чоловік: Юрій Вікторович Дідовець. Діти: пара виховує п'ятьох дітей - 2 доньок та 3 сина.

Більш детальна інформація про її сімейне та особисте житті у відкритих джерелах відсутня.

Освіта

Навчалася у школі №6 та № 95 ім. Героїв-північноморців Шевченківського району міста Києва.

У 2006 році закінчила середню загальноосвітню школу №242.

2010-2017 рр. - навчалася на фармацевта у Національному медуніверситеті ім. О. Богомольця.

У 2014 р. закінчила Нацакадемію внутрішніх справ. Вивчала тут правознавство.

Із 2019 року почала вивчати психологію у НПУ ім. М. Драгоманова.

Вивчала також правознавство у Нацуніверситеті державної податкової служби України, юрист.

Така інформація зазначена на її сторінці у соцмережі Фейсбук.

Кар'єра і бізнес

У адвокатському об'єднанні «Український адвокат» працює незначний період часу. Згідно із даними видання RBC, вона - помічник адвоката.

Її декларація як кандидата у народні депутати за 2018 рік (подача здійснювалася 18 липня 2019 року) свідчить про те, що на той період тимчасово не працювала. Декларація її чоловіка за 2016-й та 2017-й роки демонструє її зарплату, отриману за основним місцем роботи, у розмірі 17 тис. 301 грн. та 6 тис. 787 грн. відповідно.

Зате сума грошових активів декларанта та його сім'ї у 10+ раз вища за суму всіх доходів декларанта та сім'ї. Маючи мільйони, подружжя може дозволити собі розкіш і багате життя. Та прагне ще більшого.

Компромат і чутки

Із 17-го по 24-те жовтня 2015-го року Анна Рудник у тандемі з чоловіком організували для мешканців Подільського району перевірку зору та безкоштовну роздачу окулярів, - повідомляє видання Chesno.

Обидва - представники політпартії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Нагадаємо, у 2015-му відбулися позачергові вибори міського голови Києва й депутатів Київської міської ради.

Анна Рудник із родиною, скрін - Фейсбук

На плакаті із закликом: «Розглянь свого кандидата, зроби свій вибір свідомо!» позначено: «Благодійна акція від адвокатського об'єднання «Український адвокат». Після вказівки адреси й номера телефону зазначено: «При собі мати паспорт із пропискою».

Сьогодні, напередодні місцевих виборів 2020 року, Анна Рудник із Юрієм Дідовцем продовжують проводити зустрічі на рідному Виноградарі, пропонуючи реальні зміни. Дружина називає чоловіка-депутата «Захисником Києва», який пропонує «Реальні зміни».

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

І публікує його фото, де офіцер позиціонує себе як «Ваш сусід», «Ваш адвокат», «Ваш депутат». До речі, він завжди онлайн. І одним із перших у нас у країні застосував у роботі з виборцями процес чат-ботів. За чотири роки зафіксовано 3,5 тис. звернень.

Втім, звітність Юрій Дідовець дуже сильно любить. А от говорити про порядність у відношенні депутата не доводиться. Він так і не навчився розмовляти із людьми. Про що повідомляють відкриті джерела.

Адже після різкої заяви одного із передплатників не став стримувати своїх емоцій. І навіть натякнув на нетрадиційну сексуальну орієнтацію потенційного виборця. Подробиці можна дізнатися із його досье.

Раніше ЗМІ писали щодо підозр на адресу депутата Київської міськради у скоєнні злочину. Справа стосувалася побиття волонтера Євгена Котляренка. Постраждалого шпиталізували із численними травмами.

Тож із огляду на політичну конкуренцію Юрій Дідовець не гребує навіть кулачним способом боротьби. На каналі YouTube є відеоролик, у якому детально розповідається про побиття. На той момент Юрій Дідовець виступав кандидатом у народні обранці ВРУ по округу №220 у Києві.

Дружина скандального депутата Київради від «Батьківщини» Анна Рудник зі сторінки соцмережі часто звертається до виборців із проханням підтримати його. Публікує сімейні фото, де всі позують у національному одязі.

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Втім, сама Ганна Сергіївна також любить позувати перед фотокамерами у різних дорогих вишиванках. На її сторінці у Фейсбук багато таких фото, що підкреслюють національний колорит.

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Корпоративні права, згідно із декларацією за 2018 рік: адвокатське об'єднання «Український адвокат» - 50% від загального капіталу, спільна власність, власник: чоловік. ТОВ «Дружня» - 45% від загального капіталу, спільна власність, власник: чоловік. ТОВ «АЙС Драй Солюшн» - 50% від загального капіталу, спільна власність, власник: чоловік.

Анна Рудник із родиною, скрін - Фейсбук

Задекларовані корпоративні права й на ряд інших організацій. У цілому депутат є кінцевим бенефіціаром 11 організацій. Анна Сергіївна - бенефіціар ГО «Будинок кожному» та ГО «Ветеринарний конгрес».

Заробітна плата чоловіка, отримана за основним місцем роботи (Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. М. Бойчука), склала 3 тис. 750 грн.

Його соціальні виплати - 6 тис. 350 грн. Виплата як військовослужбовцю, - 144 тис. 828 грн. Соціальні виплати багатодітній мамі - 30 тис. 975 грн. Приз чоловіка (ТОВ «Парі- матч») - 2 тис. 500 грн.

У числі грошових активів Анни Рудник - 3 млн. грн. на банківських рахунках. Та 140 тис. грн. готівкою. Чоловік Юрій Дідовець позичив третім особам 13 млн. 210 тис. грн. Готівкою зберігає 380 тис. грн.

Фотографії

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

мАнна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Анна Рудник: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Анна Рудник із чоловіком Юрієм Дідовцем, скрін - Фейсбук

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Анни Рудник у соціальній мережі Фейсбук.

Офіційний веб-портал CVK, інформація про кандидата у народні депутати України Анну Рудник

Анна Сергіївна Рудник - Чесно.