Тетяна Михайлівна Плачкова - народна обраниця від Партії "ОПЗЖ". Була помічена в участі в кількох досить великих скандалах і корупційних схемах. Хто посприяв тому, щоб пані Плачкова пройшла до Верховної Ради 9-го скликання? Які зв'язки вона має в політичній верхівці українського суспільства? В якій антинародній діяльності була викрита? Відповідь на ці питання - в даному матеріалі.

Біографія

Майбутня народний депутат України з'явилася на світ 5 січня 1983 року в селі Криничне, яке знаходиться в Болградському районі Одеської області.

Знак Зодіаку: Козеріг.

За східним календарем: рік Водяного Кабана.

Національність: українка.

Релігія: православна.

Вік: 37 років.

Місце проживання: м. Київ.

Тетяна Плачкова: Facebook

Сім'я

Відомості про сім'ю Тетяни Плачкової не представлені в пресі. Ким є її батьки, достовірно невідомо. Чи є у неї заможний батько, який допоміг дочці побудувати успішну кар'єру,  – на це питання теж немає відповіді.

За повідомленнями одеських ЗМІ, вона живе в цивільному шлюбі з Олексієм Горовим, з прізвищем якого пов'язують ряд земельних афер.

Сама Плачкова в декларація за 2019 рік у розділі " Інформація про членів сім'ї» зазначила, що у неї четверо дітей:

  • син Семишкур Олександр Анатолійович;
  • дочка Семишкур Аліна Анатоліївна;
  • син Горовий Богдан Олексійович;
  • син Горовий Максим Олексійович.

Тетяна Плачкова з донькою: Facebook

Освіта

Тетяна Михайлівна за фахом юрист. Закінчивши школу в Одесі, вступила до Національного університету»Одеська юридична академія".

Після отримання диплома про вищу освіту вступила до аспірантуру того ж навчальний заклад. Підвищувала кваліфікацію на кафедрі морського та митного права.

Кар'єра і бізнес

Тетяна Плачкова працювала в Держінспекції архітектурно-будівельного контролю. Як підтверджують деякі офіційні джерела, вона є одним з керуючих партнерів Держархінспекції.

Тетяна Плачкова: Facebook

У 2012-2014 роках на платній основі допомагала нардепу 7-го скликання від Партії регіонів Катерині Ващук.

У 2013 році – директор ТОВ "Юридично-консультаційний центр ПравоПроект", місто Одеса.

Дозвіл на заняття адвокатською практикою, майбутній парламентарій отримала лише в 2018 році.

Перебуває в Раді адвокатів Одеської області.

Тетяна Плачкова: Facebook

Як повідомляє YouControl (інтернет-сервіс перевірки юридичних осіб), Тетяна Плачкова заснувала і очолила фірму «Кі енд Кейс», яка знаходиться в Одесі.

У 2019 році сіла в крісло нардепа, пройшовши до парламенту 9-го скликання від Партії " опозиційна платформа – За життя " » "Опозиційна платформа – За життя") номером 31 у списку.

Тетяна Плачкова: Facebook

Тетяна Плачкова: Facebook

Складається в Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Тетяна Плачкова: Facebook

Компромат і чутки

Пані Плачкова прославилася в якості "збирачі данини» за будівництво та реконструкцію. Її підозрюють у ділових зв'язках з братами Горовими. Причому один з них (Олексій Горовий), ймовірно, є цивільним чоловіком Плачковой.

В ЗМІ повідомлялося, що в 2014 році члени з громадської організації " відкрите коло» протестували проти того, щоб Плачкову призначали заступником начальника Архітектурно-Будівельної Інспекції (Дабі). За даними активістів, вона брала участь у корупційних схемах екс-директора ГАСИТИ Олександра Рибака.

Раніше, в період проживання в місті Одеса, майбутній нардеп відкрила ряд дрібних компаній. Через них тіньові кошти нібито надходили в ДАБІ. Насправді ж гроші осідали по дорозі в кишенях. Іншими словами, Плачкова створила зайві органи перевірки на шляху подачі декларації на сайт Дабі. Замість спрощеної процедури з автоматичною реєстрацією приватного підприємства І ФОП, запит проходив через спеціальні компанії, які вимагали хабар за будівництво об'єктів.

Схема передачі хабарів була настільки відрегульовано, що шахраї навіть встановили тарифи. Ціна залежала від типу забудови і площі об'єкта. Ходять чутки, що з метою зміцнення позицій Дабі, пані Плачкова і пішла в нардепи. Подейкують, що до парламенту їй вдалося пройти завдяки силі впливу Вадима Столара – "тіньового глави» Києва. Сьогодні, будучи народним депутатом, Плачкова лобіює бізнес-інтереси Столара. Крім того, вона займається незаконним будівництвом об'єктів та їх здачею в експлуатацію. Плачкова робить це не без участі все тих же братів Горових.

Декларація про майновий стан і доходи

29 травня 2020 року пані Плачкова оприлюднити дані про свої доходи за минулі дванадцять місяців, а також рухоме і нерухоме майно.

У власності жінки-політика дві квартири в Києві загальною площею 159,9 і 217,1 квадратних метрів. Останню вона придбала за 11 мільйонів гривень.

Плачкова задекларувала дохід за 2019 рік у розмірі 5118122 гривень.

Крім того, за 2019 рік вона оприлюднила грошові активи на суму 2737199 гривень, 293207 доларів, і 776 Євро.

Фотографія

Тетяна Плачкова: Facebook

Тетяна Плачкова та Наталія Королевська: Facebook

Тетяна Плачкова і Віктор Медведчук: Facebook

Тетяна Плачкова та Сергій Ківалов: Facebook

Тетяна Плачкова: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка Тетяни Плачкової в соціальній мережі Facebook.