Олександр Геннадійович Пузанов – нардеп Верховної Ради, які раніше не був помічений у великій політиці, але завжди був десь поруч. До свого обрання в український парламент мав багаторічний досвід роботи в Київській міській адміністрації.

Які зв'язки допомогли простому юристу піднятися кар'єрними сходами, і стати депутатом вищого законодавчого органу влади? Чи був новоспечений нардеп помічений у скандалах та участі в корупційній діяльності? Відповідь на ці питання - в даному досьє.

Біографія

Олександр Пузанов, скрін-YouTube

Дата народження: 26 лютого 1977 року.

Місце народження: місто Київ, Україна.

Знак Зодіаку: Риби.

За Східним календарем: рік Вогняної Змії.

Національність: українець.

Релігія: православний.

Вільно говорить українською, російською та англійською мовами.

Партія «Опозиційна платформа – За життя».

Включений до виборчого списку під номером 32.

Вік: 43 роки

Проживає в Києві.

Сім'я

Олександр Геннадійович є сімейною людиною. Дружину політика звуть Олена Сергіївна Пузанова (Казберова). Вона вляется медійної особистістю: веде канал на Youtube, присвячувати правильному способу життя і здоровий харчування.

Олександр Пузанов, скрін-YouTube

Подружня пара виховує двох дочок: Олександру і Анастасію.

Освіта

Школа Олександр закінчив у рідному місті Києві.

Потім став студентом Київського національного економічного університету. Пузанов навчався на престижному факультеті міжнародної економіки і права. Даний навчальний заклад закінчив у 1999 році, удостоївшись кваліфікації магістра правового регулювання економіки.

Кар'єра і бізнес

Трудовий шлях Олександр Пузанов почав в 1996 році, вступивши на роботу в юридичній компанії «Джі-Бі-Ем ЕНД Партнерс». У даній фірмі він пропрацював на посаді юриста до 2000 року.

У 2000 році отримав Адвокатське посвідчення. Того ж року взято на роботу в банк «Україна». До 2001 року працював головним юрисконсультом управління кредитної діяльності даної фінансової організації.

Олександр Пузанов, скрін-YouTube

З 2001 по 2003 роки працював в АКБ «Південкомбанк». Керував управлінням правового захисту інтересів банку. Був членом складу правління банку.

У 2003 році заснував і став керуючим юрфірми «Пузанов і Партнери».

З 2014 року – радник голови правління ПрАТ Страхова компанія «Українська страхова група».

Олександр Пузанов: Facebook

Політична діяльність

З 2010 по 2014 роки працював заступником голови КМДА Леоніда Черновецького. Пузанов курирував питання суспільних комунікацій, зовнішньої реклами, комунальної власності (у тому числі повернення в комунальну власність майна, яке раніше було відчужене з порушенням законодавства).

Завдяки діяльності Пузанова у власність територіальної громади Києва в 2011 році були повернуті корпоративні права на стратегічні для міста підприємства. У їх числі:

  • "Київгаз»;
  • "Київводоканал»;
  • Холдингова компанія "Київміськбуд" і 34 будівельних підприємства, що входять до його складу.

Загальна вартість повернутих активів станом на 2011 рік становила 6 892 187 000 гривень.

Олександр Пузанов, скрін-YouTube

Під керівництвом пана Пузанова в міській адміністрації був введений електронний документообіг як складова частина системи електронного управління.

З посади Олександр Геннадійович був звільнений за власним бажанням.

Під час роботи в КМДА був також членом Міжвідомчої координаційної комісії Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

У 2015 році балотувався на посаду мера Києва від партії «Опозиційний блок».

У 2019 році був обраний нардепом 9 скликання від партії «Опозиційна платформа – За життя» (ОПЗЖ) номером 32 у списку.

Складається в Комітеті з питань правової політики.

Олександр Пузанов, скрін-YouTube

Компромат і чутки

Олександра Пузанова часто називають "людиною Льовочкіна». Справа в тому, що він навчався в одній школі з Юлією Льовочкіною, рідною сестрою олігарха і ключового гравця опозиції Сергія Льовочкіна. Ходять чутки, що Пузанов з раннього дитинства і донині дружить з відомим олігархом. Подейкують, що ця дружба дозволила йому отримати високий пост в КМДА.

Під час Євромайдану Пузанов відповідати за численні судові позови Київської державної міської адміністрації до протестувальників. Пізніше він фактично керував «зачищення» Евромайдана.

Будучи другою людиною в міській раді Києва, пан Пузанов обклав негласними податками місцевих підприємців. Замість цього він закривав очі на певні упущення і недоробки (нестиковки в юридичної документації, відхилення від вимог Закону та інші норми). З чуток «герой даного матеріалу» поставив весь процес на потік, створивши цілу систему поборів з комерсантів.

Пузанов – один з найбільших прогульник засідань Верховної Ради. Так, наприклад, у серпні-вересні 2019 року він взяв участь лише у 10% голосувань у парламенті.

Входити до групи депутатів, які оскаржували скасування депутатської недоторканності.

Декларація про майновий стан і доходи

Наприкінці травня 2020 року пан Пузанов оприлюднити свої доходи за минулі дванадцять місяців, а також дані про рухоме і нерухоме майно.

У парламентарія є квартира в Києві загальною площею 115,9 кв.м. Крім того, він володіє 66% квартири в столиці загальною площею 80,48 квадратних метрів.

В якості власності нардепа записаний житловий будинок в селі Козин (Обухівський район, Київська область) площею 533 кв.м, а також кілька земельних ділянок в різних населених пунктах.

Політик оприлюднив дохід за 2019 рік у розмірі 1069607 гривень.

Крім того, за 2019 рік депутат-мільйонер задекларував грошові активи на суму 530222 гривень, 294380 доларів, і 59872 Євро.

Фотографія

Олександр Пузанов: Facebook

Олександр Пузанов: Facebook

Олександр Пузанов, скрін-YouTube

Олександр Пузанов, скрін-YouTube

Відео

Посилання

Сторінка Олександра Пузанова в соціальній мережі Facebook