Член комітету із питань антикорупційної політики Антоніна Славицька сама була фігурантом антикорупційного розслідування. Буквально рік тому із записів НАБУ стало відомо про причетність Антоніни Керімовни, у минулому - помічниці яскравого представника «режиму Януковича» Сергія Ківалова, до підкупу суддів окружного суду. Читайте докладніше про те, як у Київському суді торгують правосуддям.

Біографія

Дата народження: 30 квітня 1988 року.

Знак Зодіаку: Телець. За східним гороскопом: рік Жовтого Земляного Дракона.

Національність: українка.

Віросповідання: православна.

Вік: 32 роки.

Адвокат Антоніна Славицька - народна обраниця, яка раніше працювала помічницею відомого корупціонера «часів Януковича», нардепа Сергія Ківалова. Про його корупційну діяльність писали багато ЗМІ.

Антоніна Славицька була його помічницею спочатку на постійній основі, потім - за сумісництвом. На даний час - представниця «Опозиційної платформи - За життя». Нагадаємо, глава політради й голова стратегічної ради партії - Віктор Медведчук.

У своєму інтерв'ю виданню 112.ua Антоніна Славицька заявила, що прийшла до Верховної Ради, щоб захистити інтереси своїх виборців. За її словами, справедливий і суд, що виправдовує.

Адвокат навіть згадала випадок із Аль Капоне, який убив 40 осіб. А його засудили за несплату боргів. За її словами, «частіше ту чи іншу відому персону притягають до відповідальності за правопорушення, за які б, здавалося, вона навряд чи коли-небудь відповіла».

Антоніна Керімовна критично ставиться до тези, що кількість прийнятих рішень є показником ефективності парламенту. На її думку, будь-яка високоосвічена людина не зможе детально розібратися у тому чи іншому серйозному питанні, коли час на його вивчення і всебічне обговорення відсутній.

У 2019-му НАБУ стало відомо про причетність помічниці відомого українофоба-корупціонера Сергія Ківалова до підкупу суддів. Про це повідомляє Вікіпедія. Читайте далі докладніше про підозру щодо участі Антоніни Славицької у корупційному процесі.

Антоніна Славицька: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Сім'я, особисте життя

Де народилася й виросла - невідомо. Швидше за все, її місце народження - місто Білгород-Дністровський. Адже, згідно із декларацією нардепа за 2019 рік, тут їй належить 25% квартири. А інші 3 власника - Керім Ісфендіяровіч і Тетяна Олексіївна, схоже, батьки декларанта, та Лілія Керімовна.

Сімейний стан: ймовірно, неодружена або розлучена - у її декларації за 2019 рік у графі «інформація про членів сім'ї суб'єкта декларування» зазначений лише син Олександр. Більш детальна інформація про сімейне та особисте життя у відкритих джерелах відсутні. На даний час зареєстроване місце проживання - місто Київ.

Освіта

Навчалася у НУ ОЮА - національному університеті «Одеська юридична академія». Освоєна спеціальність - правознавство. Згідно із даними Вікіпедія, роки навчання - 2003-2008 рр.

Кар'єра і бізнес

Із 2003 р. - помічниця ректора, нардепа, корупціонера Сергія Ківалова.

Із 2017 р. - фізособа-підприємець.

Із 2019 р. - народний депутат, «Опозиційна платформа - За життя».

ІЗ 20 червня 2019 року по теперішній час очолює адвокатське бюро «Славицька і партнери».

Член Комітету Верховної Ради із питань антикорупційної політики. Секретар групи із міжпарламентських зв'язків із Республікою Болгарія. Член групи із міжпарламентських зв'язків із Румунією, Державою Катар, Республікою Ірак, Грецькою Республікою, Угорщиною та Об'єднаними Арабськими Еміратами.

Компромат і чутки

Згідно із даними Slovoidilo, рівень відповідальності народного депутата - 3%. Загальна кількість даних спілкувань - 72, у процесі виконання - 66, не виконано - 3, виконано - 3.

Як повідомляють відкриті джерела, у Окружному столичному адміністративному суді торгують правосуддям. Нагадаємо, 26 липня 2019 року НАБУ спільно зі слідчими Управління спецрозслідування ГПУ провели санкціоновані обшуки у приміщеннях Окружного столичного адмінсуду й Суворовського райсуду Одеси.

Антоніна Славицька: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Слідство було проведено із приводу можливого скоєння кримінальних злочинів голови і окремими суддями ОАСК. НАБУ було оприлюднено прослушку розмов голови Окружного адмінсуду Павла Вовка, що свідчила про те, як він і деякі судді брали участь у організації й винесенні завідомо неправосудних судрешеній.

Згідно із даними ресурсу Nabu.gov.ua, голова та деякі судді ОАСК втручалися у діяльність судорганов, щоб штучно перешкоджати у роботі ВКК суддів України.

Із оприлюднених плівок НАБУ слідує, що Павло Вовк змушував суддів виносити замовні рішення. Одна із плівок стосується епізодів із суддівської «епідемією». 17 квітня судді Окружного адмінсуду на чолі з Павлом Вовком повинні були проходити тестування у ВКК.

Однак всього 7 осіб з'явилися із 37. Розмова Павла Вовка із суддею пояснила причину цієї масової «захворюваності». Детективи НАБУ опублікували записи, що свідчать про його корупцію. Та підтверджують фейковість «епідемії».

Антоніна Славицька: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Антоніна Керімовна привернула увагу НАБУ, тому що у одному із епізодів майбутній член ВККС Сергій Остапець обіцяв через неї віддячити за допомогу Павла Вовка. Так що адвокат - не тільки помічниця корупціонера Сергія Ківалова, а й посередник у передачі презентів. А також депутат від політпартії одіозного Віктора Медведчука.

24tv.ua повідомляє, що «вовча компанія» нічого не може спростувати. Адже є чіткі юридичні докази того, як в українському адмінсуді процвітає корупція. За даними Hyser.com.ua, на основі «договорняків» виносяться потрібні можновладним представникам судів судові рішення.

Втім, про продажність та корумпованість суддів України ми чуємо вже не вперше. Проте хочеться сподіватися, що надалі ніщо не врятує корупціонерів від відповідальності.

Декларація Антоніни Керімовни свідчить про наявність у її власності двох столичних квартир. Одна - площею 79 кв. м, яка була куплена 14 січня 2017 роки за 2 млн. 452 тис. 500 грн. Друга - площею 33,1 кв. м., куплена 1 лютого 2011 за 473 тис. 709 грн.

Антоніна Славицька: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Їй також належить житловий будинок у Боярці Святошинського району Київської області площею 299,5 кв. м. Прилегла земельна ділянка - на 647 м². Ще одна квартира у Білгород-Дністровському площею 71 м² - у спільній власності. Декларанту належить 25%. Квартира у Києві площею 23,4 м² - також у спільній власності. Декларанту належить 20%.

Mercedes-Benz, GLE 250 2017 р.в. - інше право користування (фінансовий лізинг). Дата набуття права - 11 червня 2019 р. Зазначена у декларації вартість авта - 590 тис. грн. Щоправда, на вторинному ринку сьогодні вартість машини такого року випуску - близько 1 млн. 400 тис. грн. у середньому.

У її власності - несамохідний причальний понтон, куплений у 2011 році. Зазначена у декларації вартість - 2 тис. грн. Ціна даного засобу в 2020 році - понад 20 тис. грн.

Заробітна плата, отримана в Управлінні у справах Апарату Верховної Ради України, - 165 тис. 205 грн. Тут же за сумісництвом - 82 тис. 309 грн. Кошти на відшкодування витрат, пов'язані з виконанням депутатських повноважень, - 156 тис. 778 грн.

Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю (ТОВ «Алексєєв, Боярчуков і партнери») - 4 млн. 372 тис. 149 грн. Соцдопомога при народженні дитини - 10 тис. 320 грн.

У декларації не вказане цінне майно. Однак відомо, що Антоніна Керімовна - людина заможна. Вона з'являється у стінах ВРУ в брендових речах. А вартість сумочки, із якою її помітили журналістка, - близько 2 тис. євро у середньому.

Антоніна Славицька: біографія і досьє, компромат, скрін - YouTube

Про це Знай.юа раніше вже повідомляв. Писали про наявність у депутата дорогої впізнаваної моделі Marmont Gucci й іні відкриті джерела.

І поки більшість українців намагаються якось пережити наслідки карантину через пандемії коронавірусу, українські політики змінюють наряди, аксесуари й машини, продовжуючи демонструвати свої багатство та розкіш.

Втім, вони це можуть собі дозволити. Адже, наприклад, готівкою у народного депутата Антоніни Славицької 150 тис. доларів. Її дохід від надання майна у оренду склав 108 тис. грн. Дохід від відчуження рухомого майна - 460 тис. грн. На її різних банківських рахунках загалом 281 тис. 645 грн., 853 долари.

Фотографії

мАнтоніна Славицька: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Антоніна Славицька: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Антоніна Славицька: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Антоніна Славицька: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Антоніна Славицька: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Антоніна Славицька: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Антоніна Славицька: біографія і досьє, компромат, скрін - YouTube

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Антоніни Славіцької у соціальній мережі Фейсбук.

Офіційний веб-портал ВРУ, інформація про народного депутата.

Антоніна Керімовна Славіцкая - Чесно