Петро Іванович Павловський – нардеп українського парламенту IX скликання. До 2019 року не мав жодного досвіду політичної діяльності, проте за його плечима більше двадцяти років адвокатської практики. На позачергових парламентських виборах влітку 2019 року в лавах партії «Слуга народу» молодому фахівцеві вдалося отримати мандат народного депутата України. Більше про те, хто такий Петро Павловський, і як він прийшов в політику, ви дізнаєтеся з даного досьє.

Біографія

Петро Павловський: Facebook

Дата народження: 15 жовтня 1981 року.

Місце народження: невелике місто Барвінкове, Харківська область.

Знак Зодіаку: Терези.

За Східним календарем: рік Металевого Півня.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Освіта: вища.

Партія «Слуга народу».

Включений до виборчого списку під номером 115.

Вік: 38 років

Сім'я

Інформація про родовід Петра Павловського не представлена в пресі. Однак відомо, що парламентарій не одружений.

Петро Павловський: Facebook

Освіта

Після закінчення загальноосвітньої школи Петро відразу ж визначається з майбутньою професією, і вирішує стати юристом. З цією метою майбутній нардеп переїжджає до Харкова, де стає студентом юридичної академії ім. Ярослава Мудрого.

Петро Павловський: Facebook

Кар'єра і бізнес

Здобувши вищу освіту, пан Павловський починає будувати кар'єру за фахом. Він пов'язує своє життя з юриспруденцією, і більше 20 років працює на посаді правозахисника і персонального адвоката.

Петро Павловський: Facebook

Входить до переліку адвокатів Полтавської області. Зареєстрований в якості адвоката в селі Латишівка Машівського району.

Політика

Влітку 2019 року, коли партія «Слуга народу» стрімко набирала популярність і користувалася підтримкою більшості українців, висококваліфікований юрист Петро Павловський вирішив стати членом команди Володимира Зеленського. Приголомшлива перемога партії на дострокових виборах в Раду дозволили кандидату без досвіду в політиці сісти в крісло нардепа.

Петро Павловський: Facebook

На сьогоднішній день Петро Павловський є народним депутатом 9 скликання, членом однойменної фракції, членом Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Компромат і чутки

Пан Павловський не був викритий в гучних скандалах і участі в корупційній діяльності.

У парламенті нічим особливим не запам'ятався.

Декларація

31 травня 2020 року пан Павловський оприлюднити свої доходи за минулі дванадцять місяців, а також дані про рухоме і нерухоме майно.

Народний обранець має право спільного володіння на квартиру в селі Іванівка Барвінківського району Харківської області. Площа квартири становить 63,4 кв. м.

Також в документі позначено право спільної власності земельною ділянкою площею 94387 квадратних метрів в тому ж населеному пункті.

В особистій власності Петра Івановича знаходиться квартира в Харкові загальною площею 52,1 кв. м.

Пересувається народний депутат на Toyota Camry 2008 року випуску.

Політик оприлюднив дохід за 2019 рік у розмірі 215277 гривень.

Фотографія

Петро Павловський: Facebook

Петро Павловський: Facebook

Петро Павловський: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка Петра Павловського в Facebook