Біографія

Олександр Салійчук: джерело: Facebook

Олександр Салійчук народився 25 лютого 1987 року в Здолбунові, що знаходиться в Рівненській області.

Знак зодіака: Риби

Народився в рік Кролика

Національність: українець

Віросповідання: православний

Розмовляє російською, українською

Чому Салійчук судився з державними підприємствами та партнерами і чому він, будучи мільйонером, не може зняти житло в столиці за свій рахунок? - Ці та багато інших скандальні теми - в цьому матеріалі.

Сім'я

Олександр Салійчук: джерело: Facebook

Салійчук - родом із забезпеченої сім'ї. Його батько - В'ячеслав Володимирович - один із власників компанії Перший м'ясний дім.

Мама нардепа - Людмила Василівна - все життя пропрацювала старшою медсестрою в Рівненському клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В. Поліщука.

Молодий політик перебуває у шлюбі. Дружина - бізнесвумен на ім'я Олександра. Дружина депутата управляє мережею салонів краси. У пари вже троє дітей: дочка Марія, сини Дмитро та Кирило.

Освіта

Олександр Салійчук: джерело: Facebook

Александр Вячеславович, как и многие другие украинские политики, имеет несколько дипломов о высшем образовании. В свое время он окончил Ровенский государственный аграрный колледж по специальности Финансы.

В 2008 году Салийчук получил диплом Львовского государственного аграрного университета. Является профессиональным экономистом.

Кар'єра і бізнес

Олександр Салійчук: джерело: Facebook

Згідно з даними офіційної біографії, Олександр почав трудову діяльність в 2005 році. Перше місце роботи - компанія Західпіво, в якій він був комірником.

Уже в 2006 році він стає заступником директорам компанії Мізочпродукт. У 2008 році стає власником частки в фірмі Малиновські ковбаси.

На даний момент нардеп відомий як один з власників, а також керівників компанії Перший м'ясний дім і торгової марки Гощанського ковбаси.

В офіційних джерелах зазначено, що Салійчук управляє сучасним м'ясопереробним заводом в селищі Гоща.

Нардеп займається виробництвом продуктів з м'яса, а також оптової та роздрібної торгівлі м'ясом та м'ясними продуктами. Є у політика інтереси в сферах оренди та управління нерухомістю.

Салійчук - один з найуспішніших нардепів в нинішньому скликанні Верховної Ради. Річний прибуток його бізнесу, лише за офіційними даними перевищує 40 мільйонів гривень на рік.

Також Олександр розвивається в інших областях і в останні кілька років інвестує в сферу сучасних технологій, зокрема, в стартап VILNO.TOP.

Кар'єру в якості громадського діяча політик починає в 2014 році. Тоді він стає членом громадської організації Час дій. Салійчук добре відомий в рідному Рівному в якості покровителя спорту і спонсора багатьох заходів.

Політичну діяльність починає в 2019 році. Олександр отримує №79 в передвиборчому списку партії Слуга народу і стає народним депутатом України за підсумками парламентських виборів. Є членом Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики. Входить до складу груп з міжпарламентських відносин з Францією, Польщею, США, Великобританією, ОАЕ, Сінгапуром, Хорватією, Швейцарією та Італією.

У мережі доступна декларація народного депутата. Олександр Салійчук - забезпечена людина. У рідному Рівному йому належить велика земельна ділянку з приватним будинком і басейном. Політик має авто марки Mazda 6 і Audi Q7, а у його дружини Олександри є авто марки Mercedes-Benz S. Річний дохід політика і бізнесмена за офіційними даними становить понад 8 мільйонів гривень.

Компромат і чутки

Олександр Салійчук: джерело: Facebook

Олександр Салійчук - молодий, але вже досить скандальний політик. Раніше в якості бізнесмена і власника м'ясного бізнесу він фігурував у якості відповідача у судовій справі між Рівнеобленерго і компанією Перший м'ясний дім. Підприємства Салійчука нібито неправомірно використовували електричну енергію і не платили за послуги. Скандал виник ще в 2013 році, але з того часу так і завис у судах Рівного.

Також компанія нардепа була спіймана на спробі кинути постачальника на суму в кілька тисяч доларів. Конфлікт був вирішений в суді і не на користь компанії політика.

Потрапив в скандальні заголовки ЗМІ Салійчук в 2019 році. Тоді він запам'ятався як перший нардепа, який прибув до Верховної Ради з новітнім на той момент смартфоном компанії Apple, вартість якого перевищувала 40 тисяч гривень. Любов політика до дорогих гаджетів тоді була розкритикована багатьма користувачами соціальних мереж.

У 2020 році з'ясувалося, що депутат-мільйонер отримує компенсацію від держави за оренду житла в столиці. За те, щоб жити в Києві під час парламентських сесій, власник успішного бізнесу запозичив з бюджету кілька сотень тисяч гривень.

Фотографії

Олександр Салійчук: джерело: Facebook

Олександр Салійчук: джерело: Facebook

Олександр Салійчук: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.