Народний депутат Ольга Савченко - успішний бізнесмен, юрист. У активах заможного нардепа - мільйони. Дорогі ювелірні прикраси, брендові речі й дорогі сумочки - її постійні складові. Давайте дізнаємося про погляди та вподобання народного депутата від «Слуги народу».

Біографія

Дата народження: 7 червня 1989 року.

Знак Зодіаку: Близнюки. За східним гороскопом: рік Жовтої Земляної Змії.

Національність: українка.

Віросповідання: православна.

Вік: 31 рік.

Ольга Савченко - новий керівник обласної партійної організації політсили «Слуга народу». Її обрали головою Полтавської облорганізації. Народний депутат - юрист, підприємець-мільйонер.

Полтавська обласна організація політсили «Слуга народу» отримала свого нового керівника у 2020-му. Згідно із даними видання Poltava.to, на самому початку року роль «куратора» на Полтавщині виконував Сергій Корявченков, двоюрідний брат «кварталівця» Юрія Корявченкова (Юзика).

До речі, Юрій Корявченков очолив парторганізацію «Слуга народу» в Кривому Розі, - про це пише Telegraf. Його брат Сергій - директор ПрАТ «Рижевський гранітний кар'єр», який знаходиться у Горішніх Плавнях.

Ольга Савченко з Юрієм Корявченковим, скрін - Фейсбук

За даними видання Regionews, Ольга Станіславівна проводила співбесіди із можливими кандидатами у депутати Полтавської облради. На своїй сторінці у соцмережі Фйсбук нардеп написала: «За останні місяці Полтавщина стала для мене другим домом. Чим більше я занурююсь у проблеми області, тим чіткішим стає розуміння – Полтаві потрібна якісна команда управлінців, котра спроможна не тільки скласти конкуренцію опонентам у виборчих перегонах, а й показати гідний результати роботи, котрий буде помітним кожному жителю Полтавщини. Результат, яким буду пишатися я та вся наша команда! Саме це і є для мене головною перемогою!»

За її словами, були проведені сотні зустрічей і десятки поїздок, які дозволили зібрати усі проблемні питання регіону. Нардеп заявляє, що знає, які проблеми мають бути вирішені представниками місцевої влади перш за все.

Сім'я, особисте життя

Дитинство та юність пройшли у селі Гора Бориспільського району Київської області. Тут вона народилася й виросла. На даний час зареєстроване місце проживання - село Гора. Місце фактичного проживання - місто Київ.

Сімейний стан, чоловік - інформація про її сімейне та особисте житті у відкритих джерелах відсутня. У декларації нардепа за 2019 рік у графі «інформація про членів сім'ї суб'єкта декларування» вказана лише дочка Аліна. Чи вийшла жінка заміж за Валерія, від якого у неї дитина, чи це її колишній цивільний чоловік - невідомо.

Освіта

Навчалася у КНТЕУ (Київський національний торговельно-економічний університет). Освоєна спеціальність - облік і аудит.

У Київському національному університеті ім. Т. Шевченка вчилася на юридичному факультеті. Освоєна спеціальність - правознавство.

Кар'єра і бізнес

Свою трудову діяльність розпочала із роботи на посаді юриста. Вела процеси у міжнародному арбітражі. Брала участь у кримінальних процесах із захисту прав політв'язнів і тих, хто піддавався кримінальному переслідуванню за політмотивами.

Із29 серпня 2019 по теперішній час - народний депутат ВРУ 9-го скликання, заступник голови Комітету ВРУ із питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВРУ.

Із 2020 року - голова Полтавської облорганізації політсили «Слуга народу».

Заступник голови депутатської фракції «Слуга народу», член групи із міжпарламентських зв'язків із США, Грузією, Австрійською та Чеською Республіками, Швейцарською Конфедерацією, Республіками Сінгапур і Індія.

Компромат і чутки

Згідно із даними видання Slovoidilo, рівень відповідальності депутата - 9%. Із загальної кількості 96 обіцянок виконано 9, не виконано - 0, у процесі - 87.

На своїй сторінці у соцмережі Фейсбук нардеп підтримала свого колегу Андрія Мотовиловця. Нагадаємо, опоненти звинуватили його у тому, що він підняв руку на жінку-депутата. У кінцевому підсумку депутат, зважаючи на інцидент із Марією Іонової, навіть запропонував парі партії «Європейська солідарність».

Ольга Савченко з Андрієм Мотовиловцем, скрін - Фейсбук

За словами Ольги Станіславівни, Андрій Мотовиловець приніс публічні вибачення із трибуни Верховної Ради України перед представницею «ЄС». Ольга Савченко розмістила свою фотографію із нардепом і написала: «Андрій - гідна людина, люблячий батько і професіонал. Навмисно заподіяти щось погане іншим він точно не міг. Ймовірно, навіть думка, що він міг когось ненароком скривдити, спонукала його сьогодні вибачитися».

За її словами, йому довелося вибачатися за витівку. Але подія, про яку йдеться, - це лише провокація із боку опонентів. А ряд ЗМІ «роздули» даний факт. За словами Андрія Мотовиловця, досвідчені політики використовують штовханину та фізичну силу, щоб чинити політичний тиск.

Виступила нардеп зі сторінки Фейсбук і на захист колеги по партії Галини Третьякової, яку звинувачують у порушенні депутатської етики. ЗМІ повідомляють про критику громадськості її висловлювань, закликах до насильства та дискримінацію.

Ольга Савченко написала у Фейсбук, що у парламенті 9-го скликання було прийнято і розглянуто багато законопроектів, які посилюють допомогу і всім незахищеним категоріям населення країни. І автор багатьох із них - Галина Третьякова.

За словами Ольги Станіславівни, є у числі обвинуваченої абсолютно некоректні висловлювання, але усі люди можуть помилятися. І її діяльність, із точки зору Ольги Савченко, «говорить зовсім про іншу позицію».

Ольга Савченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Нагадаємо, у парламент Галина Третьякова, навколо якої розгорівся скандал, була обрана за списком політичної сили «Слуга народу». Майже рік вона очолює комітет із питань соцполітики.

Федерація профспілок України вже не вперше конфліктує із Галиною Третьяковою. У організації вважають, що жінка-політик не може перебувати у вищому законодавчому органі України й очолювати комітет ВРУ із питань соцполітики і захисту прав ветеранів.

Є на сторінці Ольги Савченко у соцмережі й кілька фото, де Володимир Зеленський на брифінгу із Меркель. Але будь-яких коментарів із цього приводу із боку юриста-нардепа немає. Відомо, що вона підтримує президента. На президентських виборах 2019, коли Володимир Олександрович був кандидатом, виступала його довіреною особою.

Ольга Савченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Декларація Ольги Савченко за 2019 рік демонструє відсутність у її власності нерухомості. У е-документі вказана орендована у столиці квартира площею 81,4 кв. м. У селі Гора житловий будинок площею 107,3 кв. м належить Вірі Михайлівні Савченко, ймовірно, матері декларантки.

Із цінного майна вказані коштовності й 3 сумки. До речі, з приводу сумок - 25.04.2020 нардеп прийшла до ВРУ із сумочкою Versace. Згідно із даними відкритих джерел, ця сумочка - із останньої колекції вартістю від 30 до 60 тис. грн. Подія мала місце у розпал економічної кризи через пандемію й карантин.

Як повідомляє видання Stopcor, у ВРУ «засвітилися» дві нардепші з сумочками від відомих брендів. Про те, що народні депутати України можуть собі дозволити дорогі речі навіть у розпал фінансової нестабільності у країні повідомляла також журналіст Анна Стешенко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Та й зараз спеціальний парламентський кореспондент не припиняє писати про це. Ось один із її останніх постів із цього приводу: «Що об'єднує ОТЗЖ і« Слуг народу »? Ні, не тільки популізм і брехня, яку навішують виборцям на вуха. Любов до дорогих брендів і хвастощі ними прямо у Раді, сумочки вартістю понад 13 мінімальних зарплат, коли середня пенсія в країні не перевищує 2 тис. Усі деталі - у першому коментарі».

Ольга Савченко - пост журналіста Анна Стешенко, скрін - Фейсбук

Щоправда, у багатьох депутатів не тільки дорогі годинники, сумочки та інші брендові речі, але й дорогі нові авто. У власності Ольги Станіславівни - «Тойота» CH-R, 2018 р.в., яку вона придбала, швидше за все, у автосалоні, тому що дата придбання авта - 9 червня 2018 року. Зазначена у декларації вартість транспортного засобу - 847 тис. 854 грн.

Дохід від заняття підприємництвом склав 1 млн. 354 тис. 582 грн. Державна і соціальна матеріальна допомога від УСЗН Бориспільської РДА склала 9 тис. 460 грн. Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи (Верховна Рада України), - 158 тис. 288 грн.

Матеріальне благо по оплаті витрат на участь у навчанні (політична партія «Слуга народу») - 20 тис. 263 грн. Із грошових активів у нардепа готівкою 750 тис. грн., 320 тис. доларів, 100 тис. євро. На її різних банківських рахунках загалом 1 млн. 437 тис. 934 грн.

Фотографії

Ольга Савченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Ольга Савченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Ольга Савченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Ольга Савченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Ольга Савченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Ольга Савченко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Ольги Савченко у соціальній мережі Фейсбук

Офіційний веб-портал ВРУ, інформація про народного депутата

Ольга Станіславівна Савченко - Чесно