Біографія

Арсеній Пушкаренко: джерело: YouTube

Арсеній Пушкаренко народився 10 жовтня 1992 року в Києві.

Знак зодіаку: Терези;

Народився в рік Водяної Мавпи;

Національність: українець;

Віросповідання: православний;

Розмовляє українською, російською, англійською

Яким чином вічний активіст зробив кар'єру в політиці і хто стоїть за його успіхом? - Відповіді - в цьому матеріалі.

Сім'я

Арсеній Пушкаренко: джерело: YouTube

Про особисте життя одного з наймолодших українських політиків в мережі немає ніякої інформації.

Освіта

Арсеній Пушкаренко: джерело: YouTube

Пушкаренко є випускником філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2015 році отримує другий диплом про вищу освіту. Є магістром за спеціальностю Державна служба.

Кар'єра і бізнес

Арсеній Пушкаренко: джерело: YouTube

Шлях в якості громадського діяча Арсеній Михайлович починає ще в 2006 році. Тоді він очолив Молодіжний центр Всеукраїнського товариства Меморіал імені Василя Стуса.

У 2008 році стає співзасновником Молодіжної громадської організації Патріот. В В 2009 - 2010 роках був заступником голови Української Народної Ради.

У 2013 році очолює представництво громадської організації Самопоміч в Києві.

Крім того, є членом Наглядової ради БФ Національний центр Сікорського і керівником проекту Центр захисту прав громади Голосієва.

У різні роки Арсеній Михайлович був помічником і консультантом народних депутатів Павла Мовчана, Андрія Павловського та Наталії Веселова.

Перше місце роботи політик і громадський діяч, згідно з офіційними даними отримав лише в 2016 році. Тоді він став головою Конфедерації вільних профспілок України.

З 2016 по 2017 року був виконавчим директором Міжнародного Центру Балтійсько-Чорноморських досліджень і консенсусних практик.

У 2018 - 2019 роках Пушкаренко займав пост помічника-консультанта Апарату Верховної Ради України.

Найбільшим досягненням Арсенія Михайловича на даний момент є обрання народним депутатом від партії Слуга народу. У парламенті є членом Комітету Верховної Ради з питань бюджету.

Декларація нардепа на момент публікації даного матеріалу - недоступна.

Компромат і чутки

Арсеній Пушкаренко: джерело: YouTube

Арсеній Пушкаренко - молодий, але вже досить скандальний політик. Згідно з численними повідомленнями в ЗМІ, політик віджав прохідне місце у виборчому списку партії Слуга народу у відомого українського спортсмена - фехтувальника Вадима Гутцайта.

Ходять чутки, що Пушкаренко скористався послугами політичних колекторів, які на замовлення окремих олігархічних структур погрозами і шантажем змушували окремих кандидатів у депутати відмовлятися від ймовірних мандатів і звільняти місця для більш поступливих і зручних для великого бізнесу кандидатів.

Окремі ЗМІ пишуть, що знаменитий спортсмен, олімпійський чемпіон і функціонер, якому раніше належало прохідне місце №81 під погрозами був змушений віддати його Пушкаренко. За Арсенієм Михайловичем нібито стояли великі київські забудовники, які розгорнули кампанію з перенесення київського зоопарку за межі міста і передачу його території під забудову. Саме з цієї причини політик, який раніше холодно ставився до питань екології та дотриманні прав тварин,  виступив за заборону зоопарків і зокрема, ліквідацію столичного зоопарку.

Є дані, що Гутцайта змусили відмовитися від політичних амбіцій, шантажуючи його фактом ведення бізнесу на території РФ. Згідно з чутками, бізнес-партнерами вчорашнього спортсмена були високопоставлені офіцери російської армії - полковник Ільгар Магомедов і підполковник Станіслав Поздняков.

Фотографії

Арсеній Пушкаренко: джерело: YouTube

Арсеній Пушкаренко: джерело: YouTube

Арсеній Пушкаренко: джерело: YouTube

Відео

Посилання

Посилання на сторінку нардепа в соціальній мережі Фейсбук.