Людмила Іванівна Марченко – українська державна і політична діячка, бізнес-тренерка, фасилітаторка, яка в 2019 році стала народною депутаткою дев'ятого скликання. Про кар'єру, компромат, доходи і сімейний стан – читайте в матеріалі.

Біографія

Дата народження – 28 березеня 1983 року

Вік – 37 років

Місце народження – місто Сміла, Черкаська область, Україна

Національність – українка

Знак зодіаку – Телець

Сім'я

Людмила Іванівна перебуває у шлюбі. Її чоловіка звати Іван Олександрович Марченко. Сім'я виховує сина Івана.

Освіта

Школу політик закінчила в рідному місті. Потім вона переїхала до Тернополя, де отримала відразу три вищі освіти – підприємницьку, фінансову і кібернетичну.

Кар'єра і бізнес

Згідно з офіційною біографією, Людмила Іванівна – професійний фасилітатор. Іншими словами, до приходу в парламент вона займалася організацією процесу колективного рішення проблем в групі.

Так, наприклад, Марченко проводила навчання для переселенців з Донбасу за програмою ООН – "Розвиток навичок підприємницької діяльності серед внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення Луганської та Донецької областей".

Також Людмила Іванівна є бізнес-тренером, раніше працювала в компанії "Територія бізнесу". Наприклад, жінка займалася розвитком і навчанням персоналу в таких великих компанія – "Нова лінія" та "Епіцентр".

Політична кар'єра

У 2019 Марченко брала участь у позачергових парламентських виборах, які ініціював новообраний президент Володимир Зеленський. У складі партії "Слуга народу" Людмилі вдалося пройти до Верховної Ради дев'ятого скликання.

Політик є членом комітету, що займається питаннями законодавства щодо статусу народного депутата.

Компромат і чутки

Людмила Марченко не була помічена в скандалах та участі в корупційній діяльності.

Згідно з інформацією видання "Слово і діло", політик виконала всі 10 обіцянок, які вона дала своїм виборцям під час передвиборної кампанії.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи 2019 року, Людмила Іванівна не має власної нерухомості. Її чоловік декларує гараж і квартиру площею 71 квадратний метр в Тернополі.

Сім'я пересувається на декількох автомобілях: CITROEN CITROEN 2012 випуску, ВАЗ 2103 1978 року випуску, Volkswagen Touareg 2014 року випуску (вартість – 522 тисячі гривень).

Дохід Людмили за 2019 рік склав 597 тисяч гривень. Її чоловік заробив 347 тисяч гривень.

На банківських рахунках сім'я зберігає майже сім тисяч гривень та шість тисяч доларів. Готівкою – 30 тисяч доларів.

Фотографії

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Людмили Марченко в соціальній мережі Фейсбук

Офіційний сайт партії "Слуга народу"