Біографія

Олександр Качний: джерело: Facebook

Олександр Сталіноленович Качний народився 23 жовтня 1968 року в місті Ржищів, що знаходиться в Київській області.

Знак Зодіаку: Скорпіон;

Народився в рік Земляної Мавпи;

Національність: українець;

Віросповідання: православний.

Чи правда що Качний використовував власну владу збагачення? Чим він допоміг Януковичу і Бойко і як він причетний до Антимайдану? - Відповіді - в цьому матеріалі.

Сім'я

Олександр Качний: джерело: Facebook

Про особисте життя Качного відомо не так вже й багато. Згідно з даними ЗМІ, він перебуває у шлюбі. Має сина і дочку. Дружина - Людмила Василівна.

У політика є брат Ігор, який є депутатом в Миколаєві. Разом з родичем він веде бізнес, пов'язаний з веденням рибного господарства.

Освіта

Олександр Качний: джерело: Facebook

Качний має кілька дипломів про вищу освіту. Зокрема, він отримав освіту філолога в Миколаївському державному педагогічному інституті, випускником якого він став в 1993 році. У 2001 році майбутній політик став професійним фінансистом. Відповідний диплом отримав у Міжрегіональній академії управління персоналом.

Кар'єра і бізнес

Олександр Качний: джерело: Facebook

Працювати Качний почав ще в 1991 році. Перше посаду - інженер по комплектації на підприємстві Ніколаевеліктротранс.

У 1995 році змінює сферу діяльності і починає працювати в сферах рибного промислу, переробки, транспортування та експорту готової продукції. У той період неодноразово очолює підприємства, які пов'язані з рибним господарством.

Кар'єру чиновника Качний починає в 2005 році. Тоді він стає заступником глави Державного департаменту рибного господарства Міністерства агропромислової політики України.

У період з 2005 по 2006 роки - голова Державного департаменту рибного господарства.

У 2000-і успішно продовжує кар'єру державного чиновника. Є заступником голови Київської обласної ради. Депутат Київської обласної ради від фракції СПУ. Займає посаду заступника голови Київської обласної організації СПУ.

Під час правління президента Януковича займає крісло голови Київської обласної ради. Йде у відставку - в лютому 2014 році - після перемоги Революції Гідності.

Після втечі Віктора Федоровича намагається потрапити в парламент від Опозиційного блоку, але не проходить до Верховної Ради. Однак в 2015 році стає головним представником партії і очолює її фракцію в Київській обласній раді.

У 2019 стає народним депутатом від Опозиційною платформі за життя. Є членом Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

За довгі роки кар'єри Качний був удостоєний безлічі нагород, зокрема: орденами За заслуги, Почесною грамотою Верховної Ради України і подякою Кабінету міністрів України.

Згідно з офіційними даними, депутат має досить небагато активів. Йому належить квартира в Києві і два приватних будинки. Також декларація політика має інформацію про те, що йому належать близько 800 тисяч гривень готівкою.

Компромат і чутки

Олександр Качний: джерело: Facebook

Качний є одним з найбільш одіозних і скандальних чиновників часів Януковича. Саме його називають відповідальним за незаконну передачу Сухолуччя - великого особняка з угіддями, що знаходиться в Київській області.

Його звинувачують в махінаціях з природними ресурсами, наданні неправомірних преференцій при передачі земельних угідь у власність, нецільовоуу використанні ресурсів і порушення процедур.

Крім того, Качного підозрюють в незаконній передачі в приватну власність мисливських угідь поблизу Білої Церкви і надання приватним особам понад 30 тисяч гектарів землі для користування мисливським клубом Ярик.

Крім того, Качного звинувачували в роботі на іншого одіозного представника режиму Януковича - віце-прем'єра в уряді Миколи Азарова Юрія Бойка, якому той нібито незаконно передав землі лісових угідь мисливсько-рибальського товариству Кедр.

Протягом останніх 15 років Качного звинувачують в тому, що він незаконно отримує преференції для власного бізнесу, будучи державним чиновником. Згідно з повідомленням численних джерел, головою департаменту рибного господарства він  став, користуючись правом власності на кілька десятків компаній, що працюють в даній сфері.

Качний зловживав службовими повноваженнями і відкрито просував інтереси своїх компаній, а також фірм брата. Чиновника ловили на тому, що він призначав квоти на вилов самому собі або оформляє їх заднім числом, що дозволяло йому створити штучну монополію і позбутися від конкурентів.

Також чиновника звинувачували в тому, що він влаштував полювання на конкурентів, яких змушував закрити бізнес під гнітом постійних перевірок і накладення великих грошових штрафів.

Саме дані порушення і стали причиною його відставки з державної посади, так як його впливу і грошей не вистачило, щоб зам'яти численні скандали.

Також ходять чутки, що Олександр Качний разом з братом були одними з організаторів і спонсорів АнтиМайдану.

У 2020 році Качний знову потрапив у гучний скандал, коли заявив, що члени наглядових рад державних підприємств в Україні є іноземними шпигунами, які працюють проти України і підпорядковані безпосередньо своїм іноземним замовникам.

Він зазначив, що за кордоном члени таких рад працюють над громадських засадах і додав, що величезні зарплати так званих Сорос в Укріане - ганьба і негативне явище, яке підриває національний авторитет.

Фотографії

Олександр Качний: джерело: Facebook

Олександр Качний: джерело: Facebook

Олександр Качний: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.