Народний депутат від політсили «Слуга народу» Андрій Задорожний уже встиг стати фігурантом забавного випадку в стінах ВРУ. Правозахисник із солідним досвідом роботи - досить заможна людина. Готівкою він зберігає пристойну суму в євро. За нової влади став нардепом. Читайте докладніше про неоднозначні ситуації, у які потрапляв депутат під час засідань ВРУ.
Біографія
Дата народження: 21 травня 1968 року.
Знак Зодіаку: Телець. За східним гороскопом: рік Жовтої Земляний Мавпи.
Національність: українець.
Віросповідання: православний.
Вік: 52 роки.
Під час засідань ВРУ представник політичної сили «Слуга народу» потрапляв у кумедну ситуацію. А ще нардеп вів переписку із деякою Мариною. Про це повідомляли відкриті джерела. Нагадаємо, тоді у першому читанні було прийнято скандальний земельний закон. У цей час об'єктив фотокореспондента зафіксував загадкове листування Андрія Вікторовича.
У повідомленні, яке він отримав, було написано: «Говорив вчора з Ер. Його зацікавив інвестпроект із принцесою. Завтра запропонував зустрітися. Передзвоню вранці». Пленарне засідання Верховної Ради від 13 листопада розкритикувало видання Censor.
Адже Григорій Суркіс (ОТЗЖ) вивчав тоді годинник вартістю 31 млн. франків. А Андрій Задорожний перевіряв повідомлення у своєму мобільному. Згідно із даними веб-ресурсу, пізніше він отримав ще одне повідомлення із зазначенням двох прізвищ: «Абуєв Умар Хасанович і Мачугін Володимир Михайлович».
Та й інші депутати під час засідання перевіряли свої повідомлення та відповідали на них. Втім, для них це звична справа. Посилаючись на дані деяких джерел, видання Hyser повідомляє, що Андрій Вікторович став народним обранцем під впливом політдіяльності свого старшого брата. Вже трохи більше 3-х років його немає в живих. За життя він мав вагоме політичне значення в українських привілейованих колах суспільства.
Андрій Задорожний вирішив будувати політичну кар'єру в 2019-му. Він став народним обранцем парламенту 9-го скликання. Читайте про іншу, більш комічної ситуації, яка сталася із нардепом у стінах Верховної Ради України далі детальніше.
Сім'я
Дитинство та юність пройшли у Києві. Тут він народився, виріс, мешкає у даний час.
Брат - екс-нардеп, політик, юрист Олександр Вікторович Задорожній. Народився 26.06.1960 р.н., у місті Красний Кут Луганської області. Помер 12.05.2017 року від важкої хвороби.
Сімейний стан: одружений. Дружина: Лариса Леонідівна. Діти: сини Іван, Андрій. Син Андрій навчався у середній школі №25. Його сторінка у соцмережі Фейсбук. Тут зазначено - «вивчав Міжнародне право у галузі прав людини».
Син Іван навчався у ліцеї №77. Його сторінка у соцмережі Фейсбук. Зазначено - «вивчав міжнародне право у Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка». Одружений на Яні Задорожній.
Більш детальна інформація про особисте та сімейне життя нардепа у відкритих джерелах відсутня.
Освіта
Закінчив КНУ ім. Тараса Шевченка (Київський національний університет). Референт-перекладач англійської мови, юрист-міжнародник. У інституті міжнародних відносин навчався на факультеті міжнародного права.
Кар'єра і бізнес
Із 1995 року почав вести активну адвокатську практику. Протягом 20 років обіймав посаду директора ТОВ «Юридична фірма« Проксен». Очолює благодійну організацію «Благодійний фонд« Проксе ».
Із 2019 р. почав займатися політичною діяльністю. Під час парламентських виборів -кандидат у народні депутати від політичної сили «Слуга народу».
Згідно із даними Rada.gov.ua, член Комітету Верховної Ради України із питань екополітики та природокористування. Член української частини міжпарламентської асамблеї парламенту Грузії, Республіки Молдова та ВРУ. Член групи із міжпарламентських зв'язків із Грузією, Республікою Словенія, Королівством Швеція, Чорногорією, Французькою Республікою та Грецькою Республікою.
Компромат і чутки
Згідно із інформацією Slovoidilo, рівень відповідальності народного депутата України - 9%. Загальна кількість обіцянок - 95. У процесі - 85. Зокрема, у своїй передвиборчій програмі він пообіцяв прийняти закони, необхідні для розширення співпраці з НАТО.
Про те, чим займаються депутати під час засідання ВРУ, часто пишуть відкриті джерела. Під час одного із засідань Верховної Ради України у її стінах із народним обранцем Андрієм Задорожним стався казус.
Друга історія, до якої причетний нардеп від «Слуг народу», пов'язана із тим, що він разом зі своїм колегою із політфракціі читав, а потім жваво обговорював книгу «Стародавній секрет джерела молодості».
Під час вивчення секретів молодості їх зафіксував фотограф видання «Апостроф». Відомо, що книга присвячена фізичним та духовним вправам для молодості, які сприяють зміцненню імунітету, відродженню сил і уповільненню процесів старіння у організмі.
У основі книги - 6 ритуалів, які зародилися у горах Тибету. У виданні наведені свідчення тих, хто практично застосовував їх. У результаті використання тибетських медитативних технік люди, що практикували ритуали, позбулися від хвороб та помолодшали.
Чи став Андрій Задорожний займатися комплексом фізичних вправ разом із колегою на практиці, - нам невідомо. Але прагнення до цього було. І про це навперебій повідомляли ЗМІ.
На даний час Андрій Задорожний - бенефіціар ТОВ «Міжнародна фармацевтична група», ПП «АЗВ», ПП «АЗВ-2007», ТОВ «РІМВЛАД». Про це свідчить його декларація за 2019 рік. Зарплата декларанта, отримана за основним місцем роботи, - 77 тис. 125 грн. В Управлінні по справами Апарату Верховної Ради України - трохи більше 150 тис. грн.
У е-документі за 2018 рік була вказана у власності декларанта наступна нерухомість: квартира у Києві площею 109,9 кв. м, 2 нежитлових приміщення у столиці площею 19,90 та 23 кв. м, а також житловий будинок у столиці на 355 квадратів, але тільки по 1%.
У власності дружини Лариси Леонідівни - квартира у столиці площею 58,7 кв. м, а також земельна ділянку на 0,25 кв. м у Савині Козелецького району Чернігівської області – також по 1% власності.
Через рік у його декларації раптом з'являється цілий перелік земельних наділів і нежитлових приміщень, теж по 1% власності, які у попередньому е-документі не були зазначені. Однак дати їх придбання свідчать про те, що декларант просто приховав ці дані у попередній декларації.
Тут вказані нежитлові приміщення площею 1270,2 м², 1525,9 м², 1226,9 м² та 16-ть земельних наділів у Дерев'яному Обухівського району Київської області та Стеблів Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. Уся власність аналогічно - по 1%.
Із транспортних засобів Андрію Вікторовичу належить AUDI Q7, 2016 р.в., куплена у червні 2019-го за 1 млн. 218 тис. 29 грн. У його власності - причіп для перевезення човнів Load Rite, 2009 р.в. Водний засіб Crestliner Sport Angler 1750, 2008 р.в. У власності сина Андрія - автомобіль Abarth Fiat 500 2017 р.в.
Із грошових активів вказані 124 тис. євро готівкою. Причому, за рік до цього, у декларації за 2018 рік, була вказана інша сума готівкою - 300 тис. євро. Дохід від відчуження нерухомого майна дружини у 2019-му склав 2 млн. 590 тис. грн. Отримані позики Андрія Вікторовича 01.01.2019 рю - 200 тис. грн.
Фотографії
Відео
Посилання