Оксана Олександрівна Дмитрієва – український державний і політичний діяч, стоматолог і світська левиця, яка в 2019 році стала народним депутатом від партії "Слуга народу". Про кар'єру, скандали, доходи і сімейний стан – читайте в матеріалі.

Біографія

Дата народження – 26 квітеня 1980 року

Вік – 40 років

Місце народження – місто Дніпро, Україна

Національність – українка

Знак зодіаку – Телець

Сім'я

Оксана Олександрівна перебуває у відносинах з власником стоматологічної клініки Illi Dental medical center Іллею Цюрупалой. Дітей пара не має.

Освіта

Середню освіту політик отримала в рідному місті. У 2002 році році закінчила Дніпропетровський медичний університет за напрямом стоматологія.

Кар'єра і бізнес

Велика частина кар'єри Дмитрієвої пов'язана з медициною і стоматологією. Після закінчення вузу вона протягом року працювала в інтернатурі обласної стоматологічної поліклініки. Потім почала розвивати кар'єру в приватних клініках.

У 2007 році Оксана Олександрівна стала главою відділення в київському «Імплантологічному центрі». Через деякий час перейшла на посаду заступника головного лікаря закладу.

У 2015 році Дмитрієва починає працювати в Міждисциплінарному дентальному центрі імені Ю. В. Опанасюка. Там вона займала посаду стоматолога-ортопеда.

У 2015 році політик відкрила власну стоматологічну клініку "Status Dental Studio".

Громадська діяльність

У 2007 році Оксана Олександрівна ініціювала кілька проектів по допомозі соціально-вразливим категоріям населення. Також політик активно допомагає зоозахисним організаціям.

У 2019 стоматолог стала ведучою телепрограми "Посмішка на мільйон", яка виходила на Восьмому каналі.

А влітку того ж року вона взяла участь у позачергових парламентських виборах від партії "Слуга народу". У верховній Раді новоспечений політик зайняла посаду заступника голови комітету, що займається питаннями здоров'я нації і медичного страхування.

Також Дмитрієва є головою підкомітету, який займається питаннями розвитку трансплантології.

Компромат і чутки

Як пишуть ЗМІ, Дмитрієва до 2019 року не цікавилася політикою. При цьому в Києві вона була відома як світська левиця і тусовщиця.

Відомий юрист і блогер Михайло Шнайдер написав, що Оксана Олександрівна – всього лише прохідне обличчя, яке не має громадянської позиції.

"Прохідне місце в партії зайняла господиня стоматологічної клініки, любителька елітних клубів та іншого гламуру. Крім фотографій з дорогих курортів і пафосних вечірок, на сторінці Оксани ви НІЧОГО не побачите", – написав він.

У лютому ЗМІ написали, що на засідання Верховної Ради Дмитрієва прийшла в образі за 70 тисяч гривень. Журналісти підрахували, що вартість піджака фірми Balmain становить 2 тисячі євро, а черевиків Le Silla – 21 тисяча гривень.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Дмитрієва володіє квартирою площею 43 квадратних метрів в селі Михайлівка-Рубежівка, паркувальним місцем і квартирою площею 93 квадрата в Києві (вартість – 5,9 мільйонів).

Також політик декларує колекцію ювелірних прикрас і наручних годинників елітних брендів, зокрема – Cartier, Jacob & Co, Chopard, Chanel. Цікаво, що вартість майна депутат не вказує. Мабуть, щоб не шокувати виборців.

Пересувається Оксана Олександрівна на двох автомобілях – NISSAN QASHQAI LE 2016 року випуску (вартість – 819 тисяч), PORSCHE CAYENNE 2011 випуску (вартість – 100 тисяч).

За рік політик заробила 3,1 мільйона гривень. При цьому депутатська зарплата склала всього 159 тисяч гривень.

Згідно з декларацією, банківських рахунків у Дмитрієвої немає, гроші вона зберігає готівкою – 185 тисяч доларів, 35 тисяч євро, 981 тисяча гривень.

Фотографії

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Оксани Дмитрієвої в соціальній мережі Фейсбук

Сторінка політика в Інстаграм

Офіційний сайт партії "Слуга народу"