Буквально рік тому репутація народного депутата від «Слуги народу» Тетяни Грищенко була неабияк зіпсована. Причина цього - пост у соцмережі Фейсбук, на який бурхливо відреагували передплатники. Дізнайтеся про наклеп і наговори: кому усе це потрібно?

Біографія

Дата народження: 27 серпня 1979 року.

Знак Зодіаку: Діва. За східним гороскопом: рік Земляної Кози.

Національність: українка.

Віросповідання: православна.

Вік: 41 рік.

Висуванка від політсили «Слуга народу» Тетяна Грищенко перемогла у 66-му окрузі (Житомирська область), де було 19 кандидатів. За неї проголосували 22 тис. 696 виборців, тобто 28,75%.

Вона є членом Комітету Верховної Ради України із питань аграрної та земельної політики, секретарем групи із міжпарламентських зв'язків із Ісламською республікою Пакистан, членом групи із міжпарламентських зв'язків із Італійською республікою, Естонською та з Грузією.

Сьогодні українці бурхливо обговорюють усіх народних обранців від «Слуг народу». Вивчають їх біографію. Не стала винятком і Тетяна Грищенко. Багато ЗМІ пишуть про те, що у минулому жінка вела аморальний спосіб життя.

Тетяна Грищенко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Видання посилаються на пост якоїсь Nina Boich у соцмережі Фейсбук, навперебій повідомляючи, що жінка, яка стала політиком, погрожує розправою усім, хто розповість про її минуле. Але чи правда це? - постараємося з'ясувати.

Сім'я, особисте життя

Дитинство та юність пройшли у місті Малин (Житомирська область, Україна). Тут вона народилася й виросла. У даний час зареєстроване місце проживання - це ж місто Малин.

Сімейний стан: одружена. Чоловік: В'ячеслав Миколайович Грищенко. Діти: дві доньки - Ольга Ярославівна Косарчук (раніше - Мельник) і Світлана В'ячеславівна Грищенко. Така інформація вказана у декларації народної обраниці. Більш детальна інформація про її сімейне та особистое житті у відкритих джерелах відсутня.

Освіта

Середня спеціальна - навчалася у Малинському лісотехколеджі. Освоєна спеціальність - бухгалтер.

Кар'єра і бізнес

Як повідомляють відкриті джерела, на момент обрання у нардепи тимчасово не працювала, безпартійна. До цього була контролером. Проводила показання лічильників природного газу у жителів Малинська. Працювала у місцевому управлінні із експлуатації газового господарства.

Згодом - інспектор із кадрів, Територіальний центр соцобслуговування Міланського району (надання соцпослуг).

28 жовтня 2012 року - вибори народних депутатів України, секретар окружної виборчої комісії від української політичної екологічної партії «Зелена планета».

26 жовтня 2014 року - позачергові вибори народних депутатів України, входила до складу обласної виборчої комісії. Як повідомляє Lb.ua, суб'єкт подання кандидатуури в складі обласної виборчої комісії - «Партія регіонів».

2015 р. - місцеві вибори, секретар територіальної комісії від політсили «Опозиційний блок».

2019 р. - президентські вибори, член окружної виборчої комісії від Юрія Бойка, екс- «регіонала», колишнього віце-прем'єр-міністра України за часів правління Віктора Януковича. У 2-му турі президентської кампанії зайняла пост голови окружної виборчої комісії від Володимира Зеленського.

Тетяна Грищенко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Із 21 липня 2019 року по теперішній час - депутат Верховної Ради України 9-го скликання, політфракція «Слуга народу», виборчий округ №66 (Житомирська область), безпартійна. Народна обраниця стала також членом Комітету із питань аграрної та земельної політики.

29 серпня 2019 року - дата вступу у депутатські повноваження.

Компромат і чутки, останні новини

Кілька відкритих джерел повідомляють про аморальний спосіб життя нардепа у минулому. Різні видання пишуть, що у народної обраниці 3 дітей від різних чоловіків, що вона не працює, неодружена. Мала інтимні стосунки зі скандальним політиком Юрієм Анатолійовичем Бойко. Але чи правда це?

Веб-ресурси, що публікують дану інформацію, посилаються на пост якоїсь Nina Boich у соцмережі Фейсбук. Мешканка Києва повідомляла, що їй у приватні повідомлення нібито надійшла інформація від сусіда народної обраниці.

Тетяна Грищенко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

І Nina Boich викладає усе те, що їй написали, не зазначаючи імені людини, оскільки «...вона (мається на увазі Тетяна Грищенко) вже із бандитами по місту бігає, погрожуючи тим, хто про неї щось писав у фб».

Nina Boich написала, що викладає усе без виправлень. Зазначалося, що нардеп «ледве школу на трійки закінчила». І нібито вона - колишня домробітниця Юрія Бойка, із яким перебувала у інтимних стосунках.

Щоправда, Дмитро Гордон стверджує, що вона - домробітниця Віталія Журавського (дивіться нижче відео).

Ми не можемо стверджувати, що це правда, оскільки немає ніякої достовірної інформації, яка б підтверджувала цей факт. Тим паче, що Nina Boich відзначала, ніби Тетяна Грищенко незаміжня. І у нардепа троє дітей від різних чоловіків.

Хоча її декларація за 2018 і 2019 рік свідчить, що у неї є законний чоловік і дві дочки. Одна із них дійсно від іншого чоловіка. І чи був у жінки-політика інтим із екс-регіоналом Юрієм Бойком - ми не можемо стверджувати.

Тетяна Грищенко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Якщо звернути увагу на публікації Nina Boich, яка звернулася до народу із такими звинуваченнями, то можна відзначити, що вона обливає брудом не тільки членів партії «Слуга народу», а й президента країни. Виставляє фотографії чинного президента із дурнуватим обличчям, напевно, взяті з комедійних серіалів, у яких він раніше знімався.

Пост про президента, скрін - Фейсбук

Nina Boich публікує багато постів про нього. Ось, наприклад, один із них: «Мені легко зрозуміти, чому він зовсім не розбирається у економіці, політиці чи міжнародних відносинах. Можу зрозуміти його радянсько-малоросійську ментальність. Чому йому набагато ближчі олігархи й продажна частина шоу-бізнесу, а не патріотична частина суспільства. Навіщо копіює Путіна і Лукашенка, а не справжніх лідерів... »і т.д.

Пост про президента, скрін - Фейсбук

Крім цього, ЗМІ пишуть, публікуючи відповідне відео, що Тетяна Геращенко прославилася запереченням присутності сепаратистів на Донбасі. Відкриті джерела відзначають, що ролик розміщений на сторінці «Житомирщина - наш край».

І нібито на питання журналіста, яким політик бачить подальше вирішення проблеми Донбаського регіону, вона відповіла некоректно. Ось яке питання було поставлено: «... Якщо повертати втрачену територію, люди то залишаються. А що з ними робити? З сепаратистами, які воювали, як з ними бути? » Тетяна Грищенко дала відповідь: «А ви дійсно знаєте, що вони воювали з українцями?»

Після перегляду відеоролика складається враження, ніби його змонтували. До речі, в соцмережі Фейсбук є багато позитивних відгуків про Тетяну Грищенко. Деякі передплатники відзначають, то дане відео - монтаж інформації.

Наприклад, Михайло Примаченко пише у відповідь на звинувачення якогось Ростислава, що переглянув дане відео: «Ростислав, не будь дятлом. Це ж склейка з підставними питаннями. Пишу тобі як житель 66-го округу, де цю маячню розкручував Віталій Журавський, радник Януковича, який голосував за «диктаторські» закони, що влетів у контейнер для сміття».

Тетяна Грищенко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Якщо говорити про рівень відповідальності народного депутата, то Slovoidilo повідомляє: рівень відповідальності Тетяна Грищенко - 5%. Всього нею була дана 21 обіцянка, у процесі - 20, виконано - 1.

Декларація нардепа за 2019 рік свідчить про те, що у Малині у Тетяни Грищенко є невеликий житловий будинок площею 54,6 кв. м. Її заробітна плата, отримана за основним місцем роботи (Управління справами апарату Верховної Ради України), склала 140 тис. 845 грн.

Зарплата на увазі роботи в окружній виборчій комісії з виборів президента України територіального виборчого округу №66 - 2 тис. 922 грн. Гонорари та інші виплати за цивільно-правовими договорами - 15 тис. 651 грн.

Додаткове матеріальне благо (політична партія «Слуга народу») - 17 тис. 513 грн. Чоловік декларанта отримує пенсію у розмірі 35 тис. 994 грн. Заробітна плата дочки, Ольги Ярославівни Мельник, отримана за основним місцем роботи в ТОВ «Споживчий центр» - 94 тис. 639 грн. В АТ «Перший український міжнародний банк» - 20 тис. 594 грн.

Фотографії

Тетяна Грищенко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Тетяна Грищенко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Тетяна Грищенко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Тетяна Грищенко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Тетяна Грищенко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Тетяна Грищенко: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації серед її передплатників була 1 тис. 506 осіб.

Інстаграм - на момент виходу публікації серед її передплатників було 402 особи.