Микола Швидкий - не найвідповідальніший депутат у Київській облраді. А його син і зовсім фігурував у кримінальних виробництвах. Він обдурив багатьох людей, «заробивши» мільйони. Читайте докладніше про шахрайства депутатського сина. І як батько, що обіцяв залишитися у стороні, «відмазував» афериста, який прикривався депутатським мандатом свого батька.

Біографія

Дата народження: 6 жовтня 1962 року.

Знак Зодіаку: Терези. За східним гороскопом: рік Водяного Тигра.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 58 років.

Про те, що депутат Микола Швидкий був не відповідальним у Київській обласній раді, повідомляє видання «Чесно». Він не тільки прогулював засідання, але й ігнорував колег-однопартійців, демонструючи зневагу до них.

Про те, що депутатського сина нарешті запроторили за ґрати, повідомляло багато відкритих джерел. Читайте детальніше про багатомільйонну аферу Андрія Швидкого. Дізнайтеся, як спритний ділок обійшовся із людьми, нагрів їх на пристойні суми грошей. А його батько, що обіцяв не втручатися, навіть надав синові-шахраєві власного адвоката.

Микола Швидкий: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Сім'я

Дитинство та юність пройшли на Київщині. Микола Швидкий народився та виріс у селі Бишів (Макарівський район). Декларація за 2019 рік свідчить: його зареєстроване місце проживання й місце фактичного проживання - той же Бишів.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Галина Григорівна. Вона - засновник, бенефіціар ТОВ «Спец-електро». Однак інформації про це у деклараціях депутату немає. Згідно із даними Ua-region.info, Галина Григорівна Швидка - керівник і засновник організації, глава та бенефіціарний власник.

На сервісі перевірки контрагентів YouControl зазначено, що Галина Швидка - уповноважена особа організації. Дата реєстрації - 2 листопада 2005 року.

Діти: сини Олександр, Андрій. Більш детальна інформація про його сімейне те особисте життя у відкритих джерелах відсутня.

Освіта

Вища (дані CVK.gov.ua), але де й кола була отримана - невідомо. У відкритих джерелах інформація про це відсутня.

Кар'єра і бізнес

Коли й де почав свою трудову діяльність також невідомо.

Із 2010 р. зайнявся політдіяльністю. Депутат Макарівської райради, політфракція «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

Із 23.04.2014 р. до 15.09.2014 р. - буквально півроку був головою Макарівської РДА.

Восени 2014-го зайняв четверту позицію на парламентських виборах.

2015 р. - депутат Київської облради, ВО «Батьківщина».

Із 2017 року його основне місце роботи - фірма дружини «Спец-електро».

Із 2019 року - член депутатської групи «Разом за Київщину».

Весною 2019 р. - президентські вибори, довірена особа кандидата на пост головнокомандуючого країни Юлії Тимошенко.

Грудень 2019-го - 12 депутатів написали заяву про вихід із політсили ВО «Батьківщина». У їх числі - Микола Швидкий.

Компромат і чутки

Масовий вихід депутатів із партії Юлії Тимошенко стався через виникнення конфлікту. У депутатів виникли чвари із Костянтином Бондарєвим, який очолював місцевий осередок політфракціі.

Згідно із даними ЗМІ, Юлія Тимошенко обіцяла розібратися у конфлікті. Тільки лідер політсили «Батьківщина» просила почекати до закінчення виборів. Однак і через півроку вона до розгляду цього питання так і не повернулася. У результаті 12 осіб покинули політфракцію.

Інша причина, що послужила цьому кроку, - звинувачення керівництва обласного осередку партії у тому, що депутати голосували за відставку голови обласної ради, яка є їхнім колегою по партійній приналежності, Ганни Старикової.

Микола Швидкий: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Як повідомляє ОР «Чесно», 2017-й ознаменувався для депутата прогульством засідань комісії з питань житлово-комунального господарства. На каналі YouTube є відео (дивіться нижче) про те, що лідер «Батьківщини» у Макарівському районі Микола Швидкий ігнорує однопартійців.

Згідно із думкою людей, голова районної партійної організації у особі Миколи Швидкого розповідає про солідарність, однак ігнорує колег. Демонструє зневагу до однопартійців та тих, хто повірив йому, вручивши мандат довіри на місцевих виборах у 2015 році.

У 2017-му році прізвище депутата досить часто почала з'являтися на сторінках ЗМІ. Однак у них фігурував не сам депутат, а його син. Андрія Швидкого підозрювали у обмані людей на величезну суму грошей. Видання повідомляли про багатомільйонну аферу депутатського сина.

Як вдалося з'ясувати правоохоронцям, син депутата продавав неіснуючі машини із автопарку Кабінету міністрів України за зниженою ціною. При цьому «чиновник відомства» пропонував людям практично нові автомобілі, вартість яких була майже удвічі нижчою за ринкову.

Представляючись чиновником Мінінфраструктури, Андрій Швидкий навіть показував фотографії машин, які нібито продає. Але насправді брав гроші за «повітря». Він давав людям порожні обіцянки. А після того, як отримував готівку, то з нею зникав.

Син депутата «заробив» таким чином понад 4 млн. грн. Проти нього було відкрито 30 кримінальних проваджень. Причому, до «тенет» депутатського сина потрапили навіть однокласники ій однокурсники Андрія. Але шахрая довгий час не могли затримати, щоб притягнути до відповідальності.

Більш того, злочинець навіть показував потенційним покупцям авто на парковці відомства, - про це писали ЗМІ. Тільки у кінцевому результаті шахрай із грошима розчинявся. І ніхто машини так і не отримав.

2 роки за ним «полювали» правоохоронці. Поки одна із жертв не допомогла спіймати депутатського сина на «гарячому». Черговий «клієнт» повірив обіцянкам «чиновника із Мінінфраструктури». Але після цього побачив репортаж про шахрая.

Злочинець «погорів» на своїй жадібності. Адже навіть після виходу передачі у ефір вирішив не зупинятися на досягнутому. «Чесного підприємця» затримали під час передачі 600 доларів. Як повідомляють ЗМІ, його відправили д СІЗО на 60 діб. У цілому депутатського сина підозрюють у скоєнні понад 25 таких злочинів.

Батько затриманого стверджував на камеру, що допомагати синові-шахраєві не буде. Однак уже незабаром надав йому власного адвоката, що взявся «відмазувати» депутатського синочка.

Про те, що синові депутата ніяк не можуть винести вердикт за аферу із авто писав портал Kievvlast.com.ua. Практично 2 роки тривав судовий процес. У 2019-му затриманому знову продовжили арешт. Адвокатом, що захищав інтерес шахрая, виступив Вадим Харизма.

Неіснуючі машини Андрій пропонував навіть волонтерам. Наприклад, волонтер-гімнастка Надія Васіна вирішила купити за настільки доступною ціною відразу кілька авто для фронту.

Про те, що волонтер у результати афери втратила тисячі доларів, повідомляє Censor. Постраждалі усе чекали повернення грошей, які депутатський син витрачав на фривольне життя, проте справа у суді весь час затягувалося.

Видання Antikor повідомляє, що у суді підозрюваний брехав, ніби винен обдуреним не мільйони, а лише 30 тис. грн. Щоправда, коли зрозумів, що не викрутиться, пообіцяв, буцімто гроші поверне. Про хитромудрого афериста повідомляв повідомляв також ресурс 40ka.info.

Декларація Миколи Швидкого за 2019 рік, втім, як і всі попередні, свідчить, що у нього нібито немає грошових активів. Зарплата декларанта (ТОВ «Спец-електро») - 60 тис. 107 грн. Зарплата дружини (ТОВ «Спец-електро») - 62 тис. 369 грн.

Соціальна допомога Галини Григорівни, отримана від Департаменту соціального захисту населення Київської області на лікування, - 30 тис. грн. Дивіденди Миколи Андрійовича (ПрАТ «Київобленерго») - 6 тис. 577 грн.

Пенсія декларанта - 75 тис. 551 грн., його дружини - 23 тис. 392 грн. Дохід від надання майна у оренду - 24 тис. грн. та 12 тис. грн. Із транспортних засобів у декларації - «Тойота» Land Cruiser, 2006 р.в. Судячи із дати придбання (2 лютого 2007 р.в.), машина була куплена у автосалоні.

Тільки зазначена у е-документі вартість - 152 тис. грн. На вторинному ринку сьогодні машина такого класу 2006-го року випуску коштує близько 600 тис. грн. у середньому. Декларант вказав також мотоцикл МТ Дніпро, 1992 р.в.

Із нерухомості депутату належить квартира у столиці площею 125,10 кв. м. У Макарові Київської області - офіс на 140,30 квадратів. У власності Галини Григорівни - квартира у Києві на 80,60 кв. м.

Їй також належить житловий будинок у Бишеві площею 117,80 м². Тут у депутата загалом 49 тис. 889 м² землі. Дружині належить 16 тис. 847 м² землі у цілому.

Фотографії

Микола Швидкий: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Микола Швидкий: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Микола Швидкий: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Микола Швидкий: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Микола Швидкий: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Відео

Посилання

Фейсбук