У кишенях заступника голови Харківської облради Володимира Скоробагача - астрономічні суми. Екс-регіонал відмінно влаштувався й при новій владі. Давайте дізнаємося, які скелети ховаються у шафі депутата, який не обмежвався лобіюванням своїх людей у митницю та податкову.
Біографія
Дата народження: 11 липня 1969 року.
Знак Зодіаку: Рак. За східним гороскопом: рік Земляного Півня.
Національність: українець.
Віросповідання: православний.
Вік: 51 рік.
Захоплення: подорожі, спорт (дзюдо, велосипед, біг, тренажери).
Сума грошових активів депутата та його сім'ї у 10+ раз вище суми всіх доходів декларанта та сім'ї. Про це свідчить декларація Володимира Скоробагача за 2019 рік. У спільній власності - нежитлове приміщення площею 372,60 кв. м. У дочки Марії - 1465 кв. м.
Загалом у сімейства цілий ряд нерухомості у іншому праві користування. Зате у активах депутата - мільйони. Ще у 2016-му відкриті джерела повідомляли, що у своїй декларації за 2015-й рік він зберігав 15 млн. у гривнях.
Готівкою у нього вже тоді були колосальні заощадження у доларах - 1 млн. 420 тис. Крім цього, він позичив третім особам 1 млн. 470 тис. грн. Грошові активи екс-регіонала та його дружини, не дивлячись на скромну зарплату чиновника, становлять послужний список.
Напевно, це не так вже й дивно. Адже він був «смотрящим» одіозного мільйонера Віталія Хомутинника. Володимир Іванович спритно взявся контролювати контрабандні потоки й курирувати податкові схеми, всюди призначаючи своїх людей, причому не безкоштовно.
У 2014-му Gazeta.ua писала, що «регіонали лобіюють головного податківця Харківщини». Йшлося якраз про тісний взаємозв'язок цих двох екс-регіоналів, які встигли «заробити» мільйони ще при Вікторові Януковичі.
Екс-однопартійці відмінно влаштувалися і при новій владі. Дізнайтеся про їх спільний «фарватер», широкі кадрові призначення. Читайте далі про багатства харківського депутата, «сміттєву люстрацію» та діяльність депутата «під крилом» Віталія Хомутинника.
Сім'я, особисте життя
Дитинство та юність пройшли у Харкові. Тут він народився, виріс і мешкає у даний момент. Батьки: батько був сантехніком, газоелектрозварником Харківського будівельно-монтажного управління №1; мама - старшим економістом фінвідділу Харківського заводу «Кондиціонер».
Сімейний стан: одружений. Дружина: Вікторія Борисівна. Вона є кінцевим бенефіціаром ТОВ «Лалсат Інтернаціональ Україна», ТОВ «Містер стейк», ТОВ «Рентес».
Діти: троє - дві дочки Марія та Аннет, син Володимир. Є внучка Кароліна. Більш детальна інформація про його сімейне та особистого життя у відкритих джерелах відсутня.
Освіта
1976-1984 рр. - роки навчання у Харківській середній школі №82.
1984-1988 рр. - Харківський технікум енерготехмашинобудівництва.
2006 р. - отримав диплом про закінчення Національної юракадемії ім. Ярослава Мудрого. Освоєна спеціальність - «правознавство».
2013 р. - отримав диплом про закінчення Харківського регіонального інституту держуправління Нацакадемії держуправління при президентові України.
Із 2010 р. навчався на заочному відділенні аспірантури при кафедрі фінансового права Національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого. Кандидат юрнаук.
Кар'єра і бізнес
1988-1989 рр. - свою трудову діяльність почав у 19 років. Буквально рік пропрацював реалізатором, кооператив «Лідер».
1990-1991 рр. - став членом кооперативу «Еталон».
1991-1992 рр. - монтажник залізобетонних і сталевих конструкцій, кооператив «Адоніс-8».
1992-1993 рр. - переведений на таку ж посаду, МКП «НВО-5».
1993-1996 рр. - заступник директора із комерційних питань, фірма «Авторитет».
1996-1998 рр. - наступні 2 роки очолював ПП «Альпіна».
1998-2001 рр. - менеджер, ПП «Ромул».
2001-2005 рр. - юридичний консультант у юрфірмі ЗАТ «Інюрполіс».
Із 2005 р. - обійняв посаду комерційного директора ТОВ «УСБ-плюс».
Із 2005-го по теперішній час - комерційний директор «Інтеропт-преміум».
Із 2015-го - заступник голови Харківської облради.
2006, 2010 рр. - депутат Харківської міськради 5-го та 6-го скликань, «Партія регіонів».
2015 р. - депутат Харківської міськради 7-го скликання, політсила «Відродження». Перший заступник голови Харківської облради, голова політфракціі «Відродження» у Харківській облраді.
Компромат і чутки
У 6-му (2007-2012 рр.) та 7-му (2012-2014 рр.) скликаннях ВРУ Володимир Іванович був помічником одіозного нардепа, Віталія Хомутинника. Обидва були представниками «Партії регіонів». А у квітні 2020-го Володимир Скоробагач гречкосіяв, - про це повідомляє портал Chesno.org.
Двічі Володимир Скоробагач балотувався до ВРУ, однак обидва рази невдало. Проте, при новій владі він, як відзначає Politeka.net, відмінно вписався у «схеми й теми» нової влади. Видання Antikor.com.ua відзначає, як Володимир Скоробагач впевнено грабував Україну через схеми «сім'ї».
Ресурс повідомляє, що із 10 липня 2014 року було оголошено нові правила роботи на митниці, куди депутат розставляв своїх людей. Звісно, не безкоштовно. І вартість «такси» зросла утричі.
Більш того, харківський депутат без сорому заявляв, що київське керівництво нічого не зможе зробити із його підопічними. Згідно із даними видання, «він - персона недоторканна, у тому числі для СБУ та прокуратури».
Але й після втечі Віктора Януковича положення «смотрящего» за контрабандними потоками тільки зміцнилося. Володимир Скоробагач став надійною «правою рукою» одіозного мільйонера Віталія Хомутинника. «Всемогутній» харківський депутат уявив себе «Всевишнім», дозволяючи різні фривольні вислови у бік київської влади.
Він продовжував говорити про свою недосяжність. І його підлеглі продовжували «вибивати гроші у бізнесменів» та переслідувати «дрібних конкурентів на ринках цигарок, таксі та проституції». Про це повідомляють відкриті джерела.
У 2014-му активісти кинули харківського депутата до сміттєвого баку. Перед цим його неабияк облили зеленкою. Люди оточили екс-регіонала при виході з міськради. Він тікав до найближчої аптеки. Про інцидент детально розповідає ZN.ua.
І нічого, що у декларанта немає свого авта та нерухомості. Зате у нього - мільйони доларів та гривень у кишенях. Його електронну декларацію за 2015 р. докладно описує видання Interfax.com.ua.
Незважаючи на «сміттєву люстрацію», гривнево-доларовий мільйонер і сьогодні прекрасно розкошує. Його декларація за 2019 рік свідчить про те, що готівкою він зберігає 12 млн. 830 тис. грн., 1 млн. 284 тис. доларів, 411 тис. євро. У його дружини 3 млн. 600 тис. грн. готівкою, 341 тис. доларів, 25 тис. євро.
Крім цього, на їх різних банківських рахунках також є вклади. Третім особам депутат позичив 1 млн. 250 тис. доларів. У власності дочки Марії - водний засіб Sea Doo BRP, 2014 р.в., який було куплено у цьому ж році. Вартість водного транспортного засобу у декларації не вказана.
Їй також належить новенький Mercedes-Bens GLE 350D, 2018 р.в. Машина була куплена у автосалоні 23 червня 2016- го року. Зазначена у декларації вартість - 2 млн. 299 тис. 840 грн. У е-документі цілий ряд дорогих годинників та ювелірних виробів, а також меблі, електронні прилади.
Дохід дружини від зайняття підприємницькою діяльністю склав 3 млн. 272 тис. 924 грн. Дочки Марії - 2 млн. 292 тис. 200 грн. Зарплата дружини за основним місцем роботи (ТОВ «Рентес») - 142 тис. 578 грн.
Незважаючи на те, що зарплата декларанта у Харківській облраді склала 146 тис. 432 грн., у чиновника - багатомільйонні статки. Захворівши на коронавірус, український мільйонер лікувався у інфекційному боксі Олександрівки, де пробув два тижні.
Зоряний пацієнт підхопив захворювання у Європі, про що повідомляв на своїй сторінці у соцмережі Інстаграм. Glavcom.ua пише, що «група українських багатіїв, у якій було 16 осіб, першою завезла коронавірус до Києва». Але навіть страшна хвороба для того, у кого мільйони у кишенях, не страшна.
Фотографії
Відео
Посилання
Фейсбук - на момент виходу публікації серед його передплатників була 1 тис. 860 осіб.
Інстаграм - на момент виходу публікації серед його передплатників була 1 тис. 456 осіб.
Персональний сайт