Біографія

Валерій Певнев: джерело: Facebook

Валерій Сергійович Певнев народився 27 січня 1984 року в Харкові.

Знак Зодіка: Водолій

Народився в рік Щура

Національність: українець

Говорить російською та українською

Віросповідання: православний

Родичем якого одіозного прокурора є Валерій Сергійович? Скільки грошей він імовірно відмив на проведенні тендерів в рідному Харкові і на кого він працює насправді? -Відповіді на ці та багато інших питань - у цьому матеріалі.

Сім'я

Валерий Певнев: источник: Facebook

Про особисте життя одного з найбільш впливових чиновників Харкова відомо вкрай мало. Згідно з офіційними даними, Валерій Сергійович має брата Олександра, який народився в 1976 році. Він відомий харків'янам як колишнього заступника прокурора Харківської області. З 2015 року Певнев-молодший веде адвокатську практику.

Валерій Певнев неодружений. Дітей немає.

Освіта

Валерій Певнев: джерело: Facebook

Певнев має відразу ж два дипломи про вищу освіту. Спочатку він здобув освіту юриста, а після отримав спеціальність державного управлінця.

Кар'єра і бізнес

Валерій Певнев: джерело: Facebook

В офіційній біографії Певнева зазначено, що свою кар'єру він відразу ж почав з керівних позицій.

Перше офіційне місце роботи - компанія Форум, в якій він був керівником. У 2008 році переходить на позицію директора у приватній фірмі Просвіта.

У 2012 році Валерій Сергійович займає посаду фінансового директора в дорожньо-будівельній компанії Рівень. Вже в 2013 році він очолює компанію. Більш того, стає співвласником компанії Рівень.

У 2014 році Певнев знову змінює місце роботи. Переходить на позицію юриста в компанії під назвою Сузір'я. У той же період офіційно реєструється як фізична особа підприємця.

Політичну кар'єру Певнев починається в 2010 році. Стає депутатом Чугоевскої районної ради. Представляє інтереси Партії регіонів.

Уже в 2015 році переходить до Харківської міської ради. Стає депутатом від одіозної групи Відродження.

У міськраді Харкова є членом постійної комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

Валерій Певнев є одним з найбільш забезпечених харківських депутатів. Згідно з його податковою декларацією за 2019 рік, він володіє земельною ділянкою в селі Мартове Харківської області. Також у Валерія Сергійовича є два нежитлових приміщення в Харкові і право на користування квартирою в тому ж місті.

На нього також оформлено авто марки Ауді. За рік він заробив понад 1 мільйон гривень, більшість з яких були отримані за рахунок підприємницької діяльності. Готівковими коштами депутат нібито зберігає майже 2 мільйони гривень.

Компромат і чутки

Валерій Певнев: джерело: Facebook

Валерій Певнев - молодий політик, але за недовгий термін кар'єри він зумів придбати скандальну славу.

Перший великий скандал навколо його імені виник в 2017 році. Тоді громадські активісти звинуватили його в незаконному привласненні 10 гектарів землі, розташованої в селищі Мартове, що знаходиться Печенізькому районі Харківської області.

Цілком ймовірно, користуючись службовим становищем, Певнев присвоїв собі 2 гектари дорогої землі і надав аналогічні ділянки членам своєї сім'ї і представникам близького оточення. Державну землю отримали Олександр Пєвнєв і Дмитро Певнев, а також Марина Єрохіна - директор його колишньої фірми ТОВ Рівень.

Депутат намагався приховати факт придбання земельних ділянок, не проінформував податкові органи про зміну матеріального стану і ймовірно, зменшив вартість віджатої земельної ділянки, ринкова вартість якої на той період стартувала від 1 мільйона гривень.

Певнева називають людиною одіозного харківського мера Геннадія Кернеса і протягом довгого терміну звинувачують в крадіжці державних коштів на проведенні тендерів за завищеною вартістю.

Харківські журналісти відзначали, що один з таких тендерів, вартістю 15 мільйонів гривень, розіграли між собою дві фірми, обидві з яких пов'язані, як і з Кернесом, так і з Певневим. Той що потрапив до уваги ЗМІ тендер виграла компанія Паркінг +, яка обіграла ту ж фірму Рівень.

Чиновники зуміли завищити суми на проведення замовлених тендерних робіт відразу ж в кілька разів. Спочатку тендер оцінювався в 6 мільйонів, проте за незазначеної причини він виріс відразу ж до 14 мільйонів гривень. Саме в таку суму харківські політики оцінили створення велосипедної дороги довжиною в 10 кілометрів. Ринкова вартість подібних робіт, в свою чергу, оцінюється в 2,5 раз менше.

В черговий корупційний скандал Певнев потрапив в 2018 році. Тоді в ЗМІ з'явилася інформація про те, що все таж компанія Рівень виграла тендер на проведення ремонту на одній з вулиць Харкова вартістю майже в 100 мільйонів гривень. Право на проведення робот у Певнева нібито оскаржувала компанія Шляхрембуд, яку звинуватили в створенні видимості конкуренції і передачі перемоги в тендері компанії Певнева.

Співпраця компаній, по видимому, носила постійний характер, так як наступний подібний тендер виграла Шляхрембуд, а все той же Рівень лише імітував участь в конкурентній боротьбі.

Скандальною фігурою в сім'ї є не тільки Валерій Сергійович, але і його старший брат Олександр, проти якого в 2014 році був організований мітинг під будівлею Харківської обласної прокуратури. Певнева-старшого звинувачували в тривалому прикритті злочинів, зокрема, - наркоторгівлі. Також його звинувачували в легалізації вирубки лісів парку Горького.

Звинувачували Певнева і в податкових махінаціях. Ще в 2010 році стало відомо, що річний дохід Олександра Певнева склав понад півмільйона гривень, більша частина з яких були отримані в якості матеріальної допомоги.

Валерія Певнева систематично звинувачують в симпатіях до РФ і причетності до скандального процесу повернення назви проспекту маршала Жукова в Харкові. Зокрема, Валерій Сергійович голосував за перейменування проспекту Петра Григоренка та повернення йому радянського назви. Тоді Певнева і багатьох інших депутатів Харківської облради закликали до відповідальності керівники Інституту національної пам'яті України.

Фотографії

Валерій Певнев: джерело: Facebook

Валерій Певнев: джерело: Facebook

Валерій Певнев: джерело: Facebook

Відео

Відсутнє

Посилання

Посилання на сторінку політика в соціальній мережі Фейсбук.