Павло Халімон - впливова персона на Чернігівщині. Під час президентських виборів 2019 він був офіційним представником Володимира Зеленського у Чернігові. Читайте докладніше про підприємця-мільйонера, яким уже багато років опікується екс-суддя.

Біографія

Дата народження: 10 червня 1983 року.

Знак Зодіаку: Близнюки. За східним гороскопом: рік Водяного Кабана.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 37 років.

Особистість народного депутата від «Слуг народу» Павла Халимона ЗМІ пов'язують із тепер уже екс-главою райсуду Анатолієм Галичем. Оrd-ua.com окрестив його «суддею-феодалом». Ресурс розповідає про те, що той перетворив працівників суду на своїх кріпаків.

Декларація підприємця-політика Павла Халимона демонструє невідповідності між одержуваною зарплатою та мільйонами у його активах. Звідки ж вони взялись? І чому реєстр налічує понад 40 судрішень? Згідно із даними Hyser.com.ua, у Павла Віталійовича непоганий «дах» над головою. Адже він отримав старт у кар'єрі завдяки тестю.

Сім'я

Дитинство і юність пройшли у місті Чернігів. Тут він народився та виріс. Згідно із декларацією за 2019 рік, зареєстроване місце проживання, - Полонки Прилуцького району Чернігівської області. До цього вказував Прилуки.

Згідно із даними відкритих джерел, Павло Халімон є зятем Анатолія Галича. ЗМІ припускають, що зв'язок із екс-главою райсуду Прилук допоміг йому зробити стрімку кар'єру. І стати начальником реєстраційної служби юстиції Прилук. Адже він обійняв цю посаду після нетривалої роботи в суді.

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Сімейний стан: одружений. Дружина: Оксана Анатоліївна. Діти: дочка Софія.

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Освіта

2000-2005 рр. - після закінчення Чернігівського колегіуму №11 вступив до НЮАУ (юракадемія Ярослава Мудрого). Освоєна спеціальність - підготовка кадрів для органів прокуратури.

Кар'єра і бізнес

Із 10 квітня 2004 року про 2007 - на його сторінці у соцмережі Фейсбук відзначається, що перші роки після навчання працював у US «Seal» Contractors PA (американський підрядник). Але чи відповідає це дійсності - невідомо. Адже диплом про закінчення НЮАУ він отримав у 2005-му.

Із 8 листопада 2008 рік по 2012 рік - Прилуцький районний суд Чернігівської області.

Із 10 листопада 2012 року по червень 2015 року - начальник державної реєстраційної служби Прилук у Чернігівській області.

Із 9 лютого 2016 року - директор ТОВ «Агро-Хаус».

Павло Віталійович є співзасновником і фінансовим директором ТОВ «Прометей-Газ 1».

2014 р. - як безпартійний самовисуванець балотувався на пост мера Прилук, однак безуспішно.

2015 р. - балотувався до Чернігівської облради 7-го скликання, політсила «Наш край».

2019 р. - офіційний представник Володимира Зеленського на президентських виборах у Чернігівській області. Народний депутат Верховної Ради України, політсила «Слуга народу».

Компромат і чутки

Декларація народного депутата України за 2019 рік свідчить про те, що сума грошових активів Павла Халимона та його сім'ї у 10+ раз вище суми всіх доходів родини.

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

У його власності - 6 земельних ділянок. Дві з них знаходяться у Бориспільському районі Київської області. Решта - у Прилуцькому Чернігівської. Згідно е-документу, він не є власником нерухомості й транспортних засобів.

Цікаво, що декларант не вказав членів сім'ї. А ось його декларація за 2018 рік, коли він був ще кандидатом у депутати і директором ТОВ «Агро-Хаус» включає інформацію про дружину й дочку.

Згідно із цим е-документом, у власності Павла Віталійовича була квартира у Прилуках площею 81,1 м². У власності дружини у Прилуках є нежитлова будівля величезної площі - 1169,9 м².

Їй також належить цілий ряд інших нежитлових будівель наступних площ: 59,2; 75,9; 910,9 м². У її власності й столична квартира площею 80 м². У числі об'єктів незавершеного будівництва - нежитлове приміщення на 170,6 квадратів у Прилуках. У власності самого декларанта ще 2 нежитлових приміщення у Прилуках (65 і 25 м²).

Згідно електронному документу, у Піддубівкі Прилуцького району Павло Віталійович придбав практично у самому кінці 2018 року (31.12.2018) дві земельні ділянки площею по 2 тис. квадратів кожна.

Згідно із даними веб-ресурсу genshtab.info, декларації політика-підприємця та його тестя Анатолія Галича свідчать про те, що паї земельних наділів у Піддубівці отримали троє членів сім'ї родини Халімон-Галич.

Сам Анатолій Іванович 09.12.2016 р. став власником двох земельних наділів площею по 20 тис. кв. м кожен. Крім цього, у екс-глави райсуду Прилук багато землі на Чернігівщині.  Як припускають ЗМІ, колишній глава райсуду посприяв стрімкій кар'єрі зятя.

Дружині Павла Віталійовича належить Nissan Tiida, 2008 р.в., а також мотоцикл «Урал», 1983 р.в. Її дохід від заняття підприємницькою діяльністю - 21 тис. 433 грн. Прибуток від відчуження нерухомого майна - 31 тис. 490 грн.

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

У 2018 року заробітна плата декларанта, отримана за основним місцем роботи (ТОВ «Агро-Хаус») склала 44 тис. 676 грн. Дохід від надання майна в оренду - 12 тис. 832 грн.

Прибуток від відчуження рухомого майна - 337 тис. 120 грн. Підприємець є кінцевим бенефіціаром «Прометей-Газ» і «Прометей-Газ 1». Готівкою він задекларував 175 тис. доларів і криптовалюту ефіріум 100 одиниць, що у гривні становила 21 тис. 129 грн. У дружини готівкою 80 тис. доларів.

У 2019-му його зарплата, отримана за основним місцем роботи (Управління справами Апарату Верховної Ради України) склала 162 тис. 57 грн. Кошти на відшкодування витрат, пов'язаних із виконанням депутатських повноважень, - 156 тис. 778 грн.

Готівкою у нього раптом стає 210 тис. доларів, 425 тис. грн., 11 біткоїнів, пропорційних 95 тис. 531 доларів. На різних банківських рахунках - 38 тис. 396 грн. і 17 грн. Звідки ж з'явилися такі кошти при скромній зарплаті нардепа? - не зрозуміло.

Видання Antikor розповідає т приголомшливі факти. Ресурс стверджує, що екс-суддя, що обіймав посаду глави райсуду, - «лотерейний квиток» для Павла Халимона. 13.11.2019 р. у Шевченківському суді Києва відбулося судове засідання із розглядом протоколу про корупцію. Він був складений співробітниками СБУ щодо Анатолія Галича, який розвинув чітку систему продажу судрішень.

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

І перетворив співробітників суду на власних підлеглих, що беззаперечно виконували кожне розпорядження голови суду. Його «феодалізм», повідомляє ресурс, має на увазі надання сексуальних послуг, потрібне судове рішення і навіть допомогу по господарству.

У 2016 році зарплата Анатолія Галича становила 347 тис. 947 грн., пенсія - 89 тис. 514 грн. При цьому готівкою він зберігав 20 тис. доларів. На різних банківських рахунках було 200 тис. грн. та 5 тис. 342 грн.

У 2017-му, після звільнення, на його банківському рахунку стало на 100 тис. грн. та на 5 тис. євро більше. Зарплата склала тоді 185 тис. 893 грн., пенсія - 263 тис. 560 грн. Він купив у 2016-му сільськогосподарську техніку - мінітрактор Mitsubishi Sharti MT 180D, 2011 р.в. Його вартість - лише за 16 тис. грн.

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Newch.news повідомляє, що ТОВ «Агро-хаус», яку очолював Павло Віталійович, проходить по кримінальних справах. Досліджуючи особистість Павла Халимона, що був офіційним представником тоді ще кандидата у президента Володимира Зеленського, інтернет-ресурс відзначав, що справа стосувалася крадіжки врожаю. У реєстрі - 45 судрішень.

Фотографії

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Інстаграм

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Павло Халімон: біографія і досьє, компромат, скрін - Фейсбук

Відео

Посилання

Фейсбук

Інстаграм