Євген Наумович Водовозов - харківський чиновник, заступник мера Геннадія Кернеса. Фірми, пов'язані з чиновником, часто перемагають у тендерах, які проводить курує їм департамент міськради. Про кар'єру, компромат, скандали і доходи – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження – 27 листопада 1973

Вік – 47 років

Місце народження – Харків, Україна

Національність – українець

Знак зодіаку – Стрілець

Сім'я

Євген Наумович одружений, його дружину звуть Ганна Валеріївна Водовозова. Жінка працює в компанії "Автотранспортне підприємство 16329", а також займається підприємницькою діяльністю – продає меблі та освітлювальні прилади.

Сім'я виховує трьох дітей: сина Петра, дочок Єлизавету і Марію.

Евгений Водовозов с женой, фото: Facebook

Освіта

Середню освіту Водовозов отримав в рідному місті. У 1996 році закінчив Харківську державну академію технології та організації харчування.

З 2001 по 2004 роки був аспірантом Харківського національного університету радіоелектроніки. У 2007 році закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Євген Водовозов – доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Харківського Національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Кар'єра і бізнес

Свою кар'єру чиновник починав в компанії McDonald's – в 1997 році він влаштувався на посаду бригадира, а після став інструктором з навчання.

У 2000 році перейшов в "Мегабанк" на посаду касира. Однак пропрацював там недовго – через півроку вирішив присвятити себе навчанню.

У 2004 році Євген Наумович стає підприємцем – протягом року продавав паливо в спеціалізованих магазинах.

У 2005 році Водовозов став главою компанії "Південспецбуд інжиніринг", проте через рік залишає посаду і переходить на державну службу.

Влітку 2006 року Євген Наумович отримує посаду радника харківського мера, а також очолює департамент транспорту міської ради.

У 2010 році харків'янин переїжджає до Києва і стає головою управління транспорту та зв'язку. Також він керував транспортним департаментом КМДА.

У 2014 році Водовозов повертається в рідне місто і починає працювати головою департаменту, що займалася питаннями інноваційного розвитку промисловості.

У 2014 році харківський міський голова Геннадій Кернес призначив Водовозова своїм радником. У мерії чиновник займався питаннями стратегічного розвитку міста. Через кілька місяців Євген Наумович отримав – став заступником мера по інфраструктурним питань.

У 2002 році Водовозов спробував потрапити до Верховної Ради – тоді харків'янин балотувався від політичної сили "Команда Озимого Покоління". Однак в підсумку партія не змогла подолати п'ятивідсотковий бар'єр.

Але харківський чиновник все-таки зміг попрацювати в парламенті - в період з 2002 по 2006 роки він був помічником нардепа Дмитра Святаша. Як пишуть ЗМІ, за свою роботу Водовозов зарплату не отримував.

У 2015 році політик проходить до Харківської обласної ради в складі партії "Відродження". Також він став членом комісії, що займається питаннями екології.

Компромат і чутки

ЗМІ називають Водовозова найближчим помічником Геннадія Кернеса, який входить до найближчого оточення харківського мера і, за чутками, є "одним з трьох касирів-вирішував".

За інформацією видання "Антикор", департамент інфраструктури Харківської міської ради протягом 2018 року уклав п'ять контрактів з фірмами з оточення заступника мера Євгена Водовозова по реконструкції трамвайних переїздів в місті на загальну суму 117 мільйонів гривень.

У травні 2020 року співробітники Служби безпеки України провели обшуки у підлеглих Геннадія Кернеса, зокрема, і у його заступника Євгена Наумовича. За інформацією ЗМІ, обшуки в Харківській міськраді проводились в рамках розслідування щодо впровадженням в місті єдиного електронного квитка.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Євген Наумович володіє дачним будинком в селі Хорошево, земельною ділянкою площею 750 квадратних метрів там же, земельною ділянкою площею 1500 квадратів в Черкаській Лозовій, гаражем.

Значно більше майна декларують інші члени сім'ї політика – земельну ділянку площею 1900 квадратів в Черкаській Лозовій, земельну ділянку площею 1103 квадратних метрів в Криму, квартиру в Харкові площею 51 квадратних метрів, квартиру площею 54 квадрата там же, житловий будинок площею 439 квадратних метрів, земельна ділянку площею 1500 квадратних метрів Черкаській Лозовій, паркувальне місце.

Також сім'я харківського чиновника декларує цілу колекцію годинників від люксових брендів milleret, Cronoswiss, Perrelet. Цікаво, що вартість цього майна не вказується. Мабуть, щоб не шокувати своїх виборців.

Пересувається Євген Наумович і члени його сім'ї на кількох автомобілях: ford fusion 2008 року випуску, toyota land cruiser 200 2016 року випуску, Nissanjuke 2016 року випуску (вартість - 520 тисяч гривень).

Чиновник володіє акціями компанії "Південспецбуд-інженерінг".

За рік заступник харківського мера заробив понад один мільйон гривень, ще 19 тисяч він отримав в якості гонорару за роботу в Університеті імені Бекетова.

Дружина чиновника отримала дохід в розмірі 1,2 мільйона гривень. Ще 2,4 мільйона – дохід від відчуження майна.

Особливу увагу варто приділити заощаджень сім'ї чиновника, а їх, судячи з декларації, чимало. На банківських рахунках чиновник зберігає: 1,7 тисячі доларів, 47 тисяч гривень. Значно більше готівкою – 128 тисяч доларів.

Фотографії

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Євген Водовозова в соціальній мережі Фейсбук

Офіційний сторінка чиновника на сайті мера Харкова