У минулому Гаррі Табах - громадянин СРСР. Згодом - кадровий офіцер збройних сил США. Дізнайтеся про його погляди на державність української мови й нашу патріотичність: чому це «дуже дешево і нерозумно»? І чому йому не дають візу до РФ? Можливу перемогу над Росією у нинішній війні він приписує американській армії. А найкращим президентом для України називає Дональда Трампа - читайте про це докладніше.

Біографія

Дата народження невідома - у відкритих джерелах інформація відсутня.

Американський командор - корінний москвич. І перші його дитячі роки пройшли у російській столиці. Про те, що він хотів займатися ядерним роззброєнням у РФ, чим би став, за його словами, корисним Америці, казав у інтерв'ю. Про це повідомляли відкриті джерела.

Командор військово-морських сил Гаррі Табах має безліч нагород. Він займав відповідальні пости й представляв Сполучені Штати у різних країнах світу. При цьому американський офіцер зізнається, що завжди хотів служити у Росії. Сьогодні вкрай негативно критикує уряд Володимира Путіна.

І заявляв про те, що Україна ризикує «здати» Донбас. Про це писав «Обозреватель»: «Введення на окуповану територію Донбасу миротворчої місії ООН може означати «здачу цієї території».

При цьому капітан першого рангу ВМС США вважає українську мову абсолютно неконкурентою із російською у світі. Він заявив ще кілька місяців тому, що «відмовляючись від російської мови, прихильники самостійності самі прирікають себе на поразку в інформаційній боротьбі». Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на ефір інтернет-каналу I-UA.

Він говорить про те, що його батьки нас не розуміють, коли ми говоримо українською мовою. І нібито інші країни нас чують, але не розуміють. Американський офіцер у відставці вважає, що Україна програє інформаційну війну. За його словами, наша патріотичність щодо державної української мови - це «дуже дешево й нерозумно».

Одночасно екс-представник НАТО Юрій Табах критикує російську армію. Він заявив у ефіре канала Politeka Online, що армія Росії є армію рабів із застарілою зброєю. Він сказав, що у разі виникнення між країнами збройного конфлікту, вони програють сучасній армії Туреччини.

І додав, що «війна» повинна бути «за статусом». За його словами, РФ повинна воювати із такими країнами як Америка чи, «врешті-решт», Великобританія. Він каже, що російські військові технології набагато слабкіші: «Це як «Тесла» проти «Москвича». І називає армію Росії кріпацькою.

Щодо президентських виборів в Україні, які завершилися перемогою Володимира Зеленського, капітан першого рангу ВМС США Гарі Табах заявив у ефірі Politeka Online: «Це голосували не за нього, це голосували проти Порошенка».

Про те, як Володимир Зеленський працює на посаді президента, він відмовився говорити, посилаючись на те, що це «морально непристойно». Екс-представник НАТО зазначив: «Я не дуже стежу за політикою в Україні, я гість у вас у країні». Із його слів, ні колишнього, ні сьогодніщнього чи наступного президента він не критикуватиме, оскільки це непристойно робити.

Гаррі (Юрій) Табах: біографія і досьє, компромат, скріншот - YouTube

На своєму каналі у YouTube американський офіцер дає оцінку й тому, що відбувається сьогодні у Америці – стосовно подій після після вбивства Джорджа Флойда. Дізнайтеся: хто такий Гаррі (Юрій) Табах, яким був його шлях становлення як військового офіцера.

Читайте докладніше про те, яку оцінку він дає наслідкам заворушення, що відбувається у Америці. А також про табу на візу до РФ. І переконаність, що «Дональд Трамп - найкращий для України президент».

Сім'я

Дитинство пройшло у Москві. Він народився у СРСР. Після еміграції жив у Філадельфії. За 26 років військової служби його сім'я переїжджала із місця на місце 19 раз. По гарячих точках їздив сам, без сім'ї.

Батьки Юрія Табаха - євреї. Батько - Зіновій Ілліч, лікар стоматології. Мати - Римма Яківна, доктор гематології. Обидва працювали лікарями у Москві. Однак у 1976 р., їх сім'я емігрувала. Батьки переселилися до Америки разом із сином та дочкою, забрали із собою й бабусю.

Єврейських біженців приймала тоді велика філадельфская єврейська громада. Емігрувавши, батькові довелося працювати прибиральником на заводі. Юрію Табаха було на момент еміграції 14 років. Виходячи із цього, приблизний вік Гаррі Табаха - 58 років.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Ірина. За фахом - фінансист.

Діти: син Ерік і дочка Мішель. Вона пішла стопами батька. І також стала морським офіцером. Мішель - старший лейтенант. Вона керує відділом, відповідальним за ведення бою на одному із найагресивніших бойових кораблів, де служать близько 40% дівчат.

Гаррі (Юрій) Табах із донькою, скріншот - YouTube

Освіта

Після закінчення школи у Філадельфії (США) вступив одночасно до військового училища і на фармацевтичний факультет.

Закінчивши перший навчальний заклад, йому присвоїли звання лейтенанта військово-морських сил США. У результаті закінчення другого, він отримав диплом фармацевта. Але медиком не був, оскільки перейшов у десантні війська.

Його батьки були лікарями. І саме за їх наполяганням він вивчився на фармацевта. Для них стало великою трагедією те, що їх син хотів стати військовим.

У 1986 р. став десантником, закінчивши навчання у парашутно-десантній школі.

Кар'єра і бізнес

Свою трудову діяльність Юрій Табах, який обрав ризиковану професію, почав із миття посуду в ресторані. Оскільки емігранти відчували певні фінансові труднощі, підробляв після занять. А також доглядав за кіньми на фермі.

Із дитинства мріяв стати військовим. Після закінчення навчальних закладів у Америці пішов у морський десант.

Потім очолював антитерористичний центр НАТО, що включав 7 країн.

Екс-представник НАТО у РФ, екс-начальник штабу Військової місії зв'язку НАТО у російській столиці.

Компромат і чутки

Незважаючи на те, що Гаррі Табах народився у Москві, сьогодні він боїться туди приїжджати. Після останнього відвідування Росії у 2011 році назад йому на дали візу. За його словами у інтерв'ю із Євгеном Кисельовим, до РФ пропонували приїхати.

Однак це запрошення його насторожує: «Я почекаю. Боюся, що запрошення нещире й мене можуть поміняти на когось». Сьогодні американський офіцер критикує зовнішню і внутрішню політику російського президента. Він упевнений, що Китай хоче відібрати територію РФ до Уралу. І у разі зближення цієї країни зі РФ, росіянам загрожують збитки.

Про те, що Володимир Путін підозрює його у шпигунській місії, Юрій Табах розповідає, згадуючи 2011 р., коли він покинув Росію удруге. Американський офіцер тоді поїхав, а назад його вже не впустили, позбавивши права на візу.

Гаррі (Юрій) Табах: біографія і досьє, компромат, скріншот - YouTube

За його словами, «у 2000 році, коли 50 людей у американському посольстві стали персонами нон-грат і їх видворили із Росії, вони не мали ніякого відношення до розвідки, це були чисто військові люди».

У своєму блозі на каналі YouTube, розповідаючи про заворушення, які відбуваються зараз у США, офіцер у відставці повідомляє: «Це не Близький Схід, це люди США сьогодні йдуть до Білого дому, до мерії, вимагаючи справедливості. Але тут до них приєдналася інша група - антифашисти й різні російські групи, й різні божевільні. І почався погром і мародерство».

Щодо можливих наслідків після перевороту, він говорить, що після цих подій Америка стане тільки кращою й демократичнішою: «Усе, що нас не вбиває, робить нас сильнішими».

За словами Юрія Табаха, люди у Філадельфії озброюються битами. І вони самі можуть себе захищати. Він зазначає, що у Росії - кріпосне право, і люди такого не робитимуть. Із його слів, росіяни не зможуть організуватися і тримати владу в страху.

Прихильник демократії каже, що президент - не дуже велике цабе. Адже все у країні більше залежить від конгресу. За його словами, російський ОМОН розганяє у РФ мирні демонстрації. А у Америці поліцейські показують солідарність із народом.

«Обозреватель» багато пише про погляди офіцера ВМС у відставці, який заявляв взимку 2020 року про те, що Україна ризикує «здати» Донбас. Він зазначав, що введення миротворчої місії ООН на Донбасі може означати «здачу цієї території».

Американський офіцер у відставці, на військовому мундирі якого - десантний значок, каже, що підтримує того президента для України, який буде найкращим для неї. За його словами - це Дональд Трамп.

І він буде найкрщим для українців, оскільки «не домовиться щодо України із Путіним. І все, що Володимиру Володимировичу варто зробити - це спізнитися з ним на зустріч на 10 хвилин ». Він заявляв про це у інтерв'ю у прямому ефірі NewsOne.

У вересні 2016 року Гаррі Табах говорив, що Дональд Трамп - це «тиха революція у Америці, тому що він не істеблішмент». Тут варто пояснити, що establishment - це сукупність бюрократів, конгресменів, сенаторів тощо. Тобто людей, які їх обслуговують - правлячі, привілейовані кола суспільства. І нагадати, що Дональд Трамп став президентом США 20 січня 2017 року.

До його президентства американський офіцер говорив: «Не знаю, чи буде він хорошим президентом, але з ним буде не нудно». Говорячи про Україну, Юрій Табах дотримується думки, що владу у державі необхідно змінювати досить часто.

Він упевнений, що американська армія здатна перемогти збройні сили Росії. І неодноразово заявляв про причини допомоги США Україні, про можливу подальшу допомогу у вирішенні конфліктів на Донбасі й у Криму за допомогою агресивної американської армії.

Фотографії

Гаррі (Юрій) Табах: біографія і досьє, компромат, скріншот - YouTube

Гаррі (Юрій) Табах: біографія і досьє, компромат, скріншот - YouTube

Гаррі (Юрій) Табах: біографія і досьє, компромат, скріншот - YouTube

Гаррі (Юрій) Табах: біографія і досьє, компромат, скріншот - YouTube

Гаррі (Юрій) Табах: біографія і досьє, компромат, скріншот - YouTube

Відео

Посилання

Блог Gary Гарі Yuri Tabach Табах на каналі YouTube. На момент виходу публікації серед його передплатників було 22,5 тисячі осіб.