Біографія

Павел Дзюблик: джерело: Facebook

Павло Дзюблик народився 18 вересня 1979 року в смт Черняхів, що знаходиться в Житомирській області.

Знак зодіаку Діва

Народився в рік Кози

Вік: 49 років

Віросповідання: православний

Національність: українець

Говорить російською та українською

В яких саме зловживання звинувачують нардепа Дзюблика і на яку суму він імовірно завдав збитків державі? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Павел Дзюблик: джерело: Facebook

Павло Дзюблик не афішує особисте життя, але згідно з офіційною інформацією, він одружений і має двох синів і дочку.

Освіта

Павел Дзюблик: джерело: Facebook

Павло Володимирович Дзюблик - професійний педагог. Випускник Житомирського державного університету імені Івана Франка. Має диплом професійного математика і вчителя точних наук, в тому числі і фізики.

Кар'єра і бізнес

Павел Дзюблик: джерело: Facebook

Згідно власним запевненням, Павло Володимирович почав кар'єру на початку 2000-х в Києві. Перше місце роботи - київське видавництво Бліц-інформ, в якому він займав пост менеджера зі зв'язків з громадськістю. До цього він недовгий час працював учителем фізики і математики в Черняхівськый загальноосвітный школі, також займаючи посаду відповідального секретаря, редактора районної газети Нове життя і майстри на підприємстві Хорос.

Кар'єру політика Дзюблик починає в 2010 році. Обирається в депутати Житомирської обласної ради.

У перший Ешалон української політики Дзюблик потрапляє в 2014 році, коли виграє вибору на виборчому окрузі №66 від партії Народний фронт.

У Верховній Раді восьмого скликання працює головою підкомітету з питань лісових ресурсів, об'єктів тваринного світу, природних ландшафтів, рослин і об'єктів природно-заповідного фонду Комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Згідно з даними податкової декларації, Дзюблик жив на одну зарплату народного депутата (близько 300 тисяч гривень на рік разом з надбавками і компенсаціями), мав будинок в Житомирській області та авто марки Део Сенс.

Компромат і чутки

Павел Дзюблик: джерело: Facebook

Перші скандали навколо Дзюблика виникли в 2014 році, коли під час виборчої компанії агітатори кандидата в нардепи нібито роздавали місцевим жителям листівки з карикатурами на кандидата-конкурента.
Також опоненти звинувачували Дзюблика у використанні адміністративного ресурсу під час компанії, так як в той час він був у статусі голови Черняхівської РДА та організовував агітаційні заходи, використовуючи державні автобуси та інші ресурси.
Більш того, Житомирський суд виніс постанову про те, що Дзюблик у своїй виборчій кампанії іспольовать адмінресурс, що було прямим порушенням закону Про вибори народних депутатів України.

Великий скандал за участю нардепа виник в 2019 році, коли його звинуватили в привласненні, як мінімум, 100 мільйонів гривень субвенцій на виборчий округ. Автори гучного журналістського розслідування заявили, що кошти, виділені на ремонт доріг і сільських шкіл були вкрадені і переведені на рахунки його сім'ї.
Було заявлено, що за роки депутатства колишній сільський учитель зумів в два рази збільшити площу квартири, а дружина відкрити власний магазин в районному центрі, дохід від якого дозволив їй купити авто марки люкс.

У тому ж матеріалі зазначено, що різкий кар'єрний зліт Дзюблик в 2014 році пояснюється тим, що на місце глави Черняхівського району його призначає його однопартієць і тимчасово виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов. При цьому, чиновницьку роботу він нібито незаконно суміщав з підприємництвом і навіть не закрив ФОП.

За час роботи в рідному районі Дзюблик хвалився залученням інвестора - фірми Біембісі-Граніт, яка почала розробку гранітного кар'єру поблизу Черняхова. На перевірку виявилося, що фірма належить скандальним київським забудовникам Сергію Надєєву і Анатолію Шалоплуту.

Також нардепа звинувачували у відмиванні близько 17 мільйонів гривень, виділених у 2016 році на проведення ремонту бюджетних установ та реконструкцію доріг місцевого значення. Схему політик нібито провернув за участю власників компанії Сучасне дорожнє будівництво, при цьому не запустивши процедуру тендеру.

Бенефіціарами схеми був сам Дзюблик, якому приписували управління над компанією СБВ, яка і вигравала вигідні конкурси на проведення ремонту доріг за відсутності тендерної процедури. Де-юре справами фірми управляли його партнери і навіть родичі, імена яких також спливли в пресі. Сам нардеп всі звинувачення в лобіюванні інтересів однієї фірми на власному виборчому окрузі всіляко заперечував.

У тому ж 2017 році Дзюблик приписують конфлікт з тодішнім губернатором Житомирської області Ігорем Гундичем за контроль над майже 300 мільйонами гривень, виділених регіону в ході проведення так званого митного експерименту - виділення частини митних зборів на ремонт доріг.

Гроші на проведення шахрайських схем нардепу нібито вдавалося мити через використання підставних працівників, фірм і заниження митних зборів. Зокрема, на махінаціях з доставкою дорожнього бітуму з Білорусі в Житомирську область було імовірно відмито близько 200 мільйонів гривень.
Дзюблик також звинувачували у відмиванні грошей на будівництві дитячих майданчиків і проведенні капітальних ремонтів місцевих шкіл, тендери на проведення яких нібито виграла його сестра і очолювана нею фірма. Всього сестра політика Олена Скуртова таким чином нібито заробила більш ніж 11 мільйонів гривень на семи контрактах.

Матеріал зі скандальними даними розслідування щодо Павла Дзюблика був підготовлений в рамках антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU-Anti-Corruption Initiative, EUACI) і профінансований Європейським Союзом.

Сам нардеп категорично заперечував усі представлені проти нього звинувачення і навіть запросив правоохоронців перевірити авторів скандального матеріалу, назвавши їх чернушниками. 

Фотографії

Павел Дзюблик: джерело: Facebook

Павел Дзюблик: джерело: Facebook

Павел Дзюблик: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку політика в Фейсбук.

Офіційний сайт Павла Дзюблика.