Біографія

Валерій Запорожан: джерело: Facebook

Валерій Миколайович Запорожан народився 2 березня 1947 року.

Знак зодіака: Риби

Народився в рік Вогненного Кабана

Національність: українець

Віросповідання: православний

Розмовляє російською, українською, англійською

Чи правда, що Запорожан - один з найбільш ефективних вчених і ректорів України? Чому його ім'я залишиться в історії медицини? - Відповіді - в нашому матеріалі.

Сім'я

Валерій Запорожан: джерело: Facebook

Про особисте життя Запорожана відомо не так вже й багато. Згідно з офіційними даними, Валерій Миколайович протягом більшої частини дорослого життя перебуває у шлюбі. Вчений прекрасно знає, що таке діти. Має сина.

Освіта

Валерій Запорожан: джерело: Facebook

Запорожан є випускником Одеського медичного інституту імені М.І.Пирогова - сучасного Одеського національного медичного університету. Має наукові ступені кандидата і доктора медичних наук.

Кар'єра і бізнес

Валерій Запорожан: джерело: Facebook

Закінчивши вуз, Запорожан почав наукову кар'єру. У різні роки займав пости асистента на кафедрі, пізніше став доцентом, а згодом отримав професорський ступінь і став головою кафедри акушерства і гінекології.

У 1978 році очолює Центр з лікування передпухлинних станів в гінекології. Пізніше засновує Центр сімейного здоров'я та лазерної хірургії.

Найбільше Валерія Миколайовича знають як керівника Одеського національного медичного університету. Вузом Запорожан керував в період з 1994 по 2018 роки. В офіційних джерелах зазначено, що за його ініціативою вузстав частиною міжнародних асоціацій університетів.

Вчений свого часу заснував вітчизняну Асоціацію ендоскопічної малоінвазивної та лазерної хірургії. Крім того, Запорожан - один з керівників Всесвітньої асоціації лікарів-ендоскопістів.

Запорожан - один з найвідоміших українських вчених. Є академіком і одним з керівників Національної академії медичних наук. Очолював Асоціацію акушерів-гінекологів.

В офіційних джерелах зазначено, що Запорожан, будучи на посаді глави ОНМедУ створив кілька університетських клінік. За його ініціативи також був створений науковий комплекс, кілька десятків лікувально-діагностичних центрів по всій країні. Він є творцем Інноваційного центру практичної підготовки лікаря, діяльність якого була забезпечена за допомогою створення власної електронної бібліотеки і поліграфічного комплексу.

Активно укладав і розвивав міжнародні зв'язки. Уклав майже 50 угод про співпрацю з різними вузами світу.

Викладацька команда і студенти вузу отримали можливість брати участь в престижних проектах і підвищувати власну кваліфікацію, завдяки тісній співпраці з науковцями і медиками з різних країн Західної Європи та Північної Америки. Наші медики ознайомилися за кордоном з новітніми технологіями, які застосовують на батьківщині і отримують гранти на навчання в найкращих університетах світу.

Відзначається, що Запорожан налагодив поставки новітнього медичного обладнання в Україну, а також першим в країні впровадив практику навчання і підготовки медиків на англійській мові. Студенти ОНМедУ отримали доступ до освітніх послуг від кращих медиків світу і почесних докторів кращих університетів світу.

Якість освіти в Одеському університеті оцінили у всьому світі. На даний момент в ОНМедУ навчаються юнаки та дівчата з більш ніж 50 країн.

Запорожан за десятиліття успішної кар'єри отримав безліч нагород як і в рідній країні, так і за кордоном.

Десятки тисяч пацієнтів користуються напрацюваннями Запорожана, який впровадив новітні методи лікування, включаючи розробку технологій застосування стовбурових клітин.

Валерій Миколайович - вчений-універсал. Запорожан назавжди увійшов в історію в якості розробника генетичної медицини.

Десятки тисяч українців вже відчули на собі плоди роботи академіка, який першим застосував технології лікування за допомогою лазерних методів.

В українській і міжнародній медичній літературі Запорожан зустрічається в якості учасника нового медичного напряму - нооетики.

Під його керівництвом було захищено близько сотні докторських і кандидатських дисертацій. За багато десятиліть в науці Запорожан написав понад 700 наукових робіт.

Встигає Запорожан і займатися редакторською роботою. Саме він відповідає за наповнення семи наукових видань. Член семи наукових організацій.

Активно займається наукою і сьогодні. Новини про діяльність Запорожана регулярно публікуються в ЗМІ і на його сторінках в соціальних мережах.

Валерій Миколайович - почесний доктор десятків університетів по всьому світу.

Компромат і чутки

Валерій Запорожан: джерело: Facebook

Валерій Миколайович за десятиліття успішної роботи в науці і медицини жодного разу не був відзначений в скандалах.

Фотографії

Валерій Запорожан: джерело: Facebook

Валерій Запорожан: джерело: Facebook

Валерій Запорожан: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Персональний сайт Валерія Запорожана.

Посилання на профіль у соціальній мережі Фейсбук.